Ing. Patrik Haburaj patrí pod pobočku HALO reality Pezinok.

Mám rád život v pohybe. Cestovať po krajine, spoznávať ľudí, miesta, učiť sa a riešiť nové výzvy. Práca realitného makléra mi to umožňuje. Keď môžem sprostredkovať predaj alebo kúpu nehnuteľnosti tak, že sú klienti spokojní, odmenou mi je aj to, čo je dôležité pre každého z nás - pocit dobre vykonanej práce.

Je dôležité poznať svoju cestu, ale dôležitejšie je nebáť sa po nej ísť.

Pracovať pre HALO reality som sa rozhodol aj preto, že firemná kultúra a precízne nastavené procesy umožňujú vykonávať pozíciu realitného makléra naozaj na profesionálnej úrovni a k spokojnosti klientov. Chápem, že každý človek je jedinečný, preto preferujem individuálny a pokojný prístup. Urobím maximum preto, aby som nesklamal vašu dôveru.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Pán PATRIK HABURAJ je profesionál v svojom odbore. Vrele odporúčam. Je to realitný maklér, ktorý má prehľad a reality odporúča s porovnaním na iné. Podrobne si danú realitu vyhodnotí a porovná a vie odporúčať reálne porovnanie s inými v danom čase/ t.j. v čase predaja. Bola som s jeho službami nesmierne a veľmi spokojná, aj s jeho záujmom sa podarilo predať našu nehnuteľnosť v rekordne rýchlom čase, v priebehu 3 mesiacov. Ak hľadáte profesionála a rýchly predaj, odporúčam aby ste ho, ako realitného makléra, PREDNOSTNE využívali. Naviac v ňom nájdete nesmierne milého a empatického človeka, ktorý sa naozaj o predaj/nákup vašej nehnuteľnosti/reality bude prednostne starať a bude mať výsostne prioritný postoj, čo som u iných maklérov nepociťovala, tak ako u neho. Ešte raz zdôrazňujem, že pána PATRIKA HABURAJA vrele odporúčam pre jeho postoj k predávajúcim/kupujúcim a tiež rýchlemu jednaniu z jeho strany a v závere vašej spokojnosti.
Velka spokojnost, pan makler bol ochotny, pohotovy. Vo vsetkom vysiel v ustrety. Dakujem za jeho sluzby a urcite budem odporucat dalej. :) Horak Jan
Na maklérovi si najviac cením profesionálny prístup, ochotu a pracovné nasadenie. Makléra aj realitnú kanceláriu som odporučila ďalším známym. M.K.

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa rodinný dom okr. Pezinok

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom so zavedenými inžinierskymi sieťami, môže byť aj starší vo veľmi dobrom stave. Lokalita: obce v okrese Pezinok. Pozemok min. 800 m2. Ak plánujete predávať nehnuteľnosť zodpovedajúcu požadovaným kritériám, budeme radi, ak sa na nás obrátite.

Kúpa rodinný dom Báhoň

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom so zavedenými inžinierskymi sieťami, môže byť aj starší vo veľmi dobrom stave. Lokalita: Báhoň, Šenkvice, Cífer. Pozemok min. 800 m2. Ak plánujete predávať nehnuteľnosť zodpovedajúcu požadovaným kritériám, budeme radi, ak sa na nás obrátite.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Máme pre Vás najlepšiu hypotéku! Teraz už od 0,49%,stačí nezáväzne vyplniť tento formulár a náš zástupca sa Vám ozve. Nič neplatíte, nikam nechodíte.

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia