Vždy je pre mňa dôležité, aby výsledkom môjho snaženia nebol iba úspešný obchod, ale maximálna spokojnosť mojich klientov, ktorí vedia, že sa na mňa vždy môžu spoľahnúť. Zo skúsenosti viem, že je zbytočné zaoberať sa ponukou, s ktorou sa od prvej chvíle nestotožňujem a považujem ju ako neakceptovateľnú na trhu. Viem vnímať pocity a potreby klienta, ale rovnako vnímam aj realitu. Myslím si totiž, že je zbytočné strácať čas a úsilie pri obchode, ktorý by sa mal už od samého začiatku odvíjať iba v teoretickej rovine. Vážim si úprimnosť, ľudskosť a ústretovosť svojich klientov, čo samozrejme ponúkam aj ja. Život ma naučil, že dôvera je základným stavebným pilierom v každom vzťahu a rovnako to platí aj vo vzťahu makléra s klientom. Vždy sa dá dohodnúť, všetko je len o prístupe, o ľuďoch.

Svet otvára cestu tomu, kto vie, kam chce ísť.

Začiatok mojej spolupráce s HALO reality bol jedným z najdôležitejších krokov v mojom živote. Verím totiž v meno spoločnosti pre ktorú pracujem a svoju prácu nerobím z povinnosti, ale s nadšením a veľmi rád. Za túto príležitosť som vďačný, pretože viem, že som na najlepšej ceste k naplneniu mojich životných cieľov.

Všetky tieto slová sú iba prenesením mojich osobných skúseností a myšlienok a je iba na vás, či sa o ich pravdivosti rozhodnete presvedčiť osobne, v konkrétnej reálnej situácii.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Príjemné vystupovanie, milý a skúsený predajca. Fusková Klaudia
Bola som veľmi veľmi spokojná s týmto mladým maklérom, aj s jeho prístupom aj mi poradil so všetkým, naozaj môžem iba odporúčiť každému. Všetko bez najmenších problémov, realitka môže byť len rada, že má takýchto zamestancov, dokonca mi odporúčil aj miestneho majstra na drobné stavebné úpravy v mojom byte. Výsostná spokojnosť. Ďakujem pekne. Oľga Dežerická
Z osobnej skúsenosti môžem uviesť iba to, že sa jedná o mladého, veľmi sympatického, príjemného, ambiciózneho človeka, ktorý svoju prácu neberie ako povinnosť, ale ako službu. Nemal som pocit, že by som bol niekam tlačený. Skôr ako snahu pomôcť, poradiť, nájsť najlepšie riešenie pri výbere najvhodnejšieho bývania. Veľké ĎAKUJEM!!! S takýmito ľuďmi sa často nestretávame...Prajem veľa úspechov v pracovnom i osobnom živote. Štefan
Som veľmi spokojný. P.B.

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa Nitra

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v Nitre. Ideálne zrekonštruovaný, prípadne v novostavbe.

Kúpa garsonka Nitra

Cena okolo: 60 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku na predaj, ideálne na sídlisku Chrenová v Nitre.

Kúpa dvojizbový byt Nitra

Cena okolo: 120 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový, alebo trojizbový byt v Nitre. Ideálne centrum a blízke okolie.

Kúpa trojizbový byt Nitra

Cena okolo: 120 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt na predaj, ideálne novostavba v centre mesta alebo pod Zoborom.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti: