Čo ste o mne možno nevedeli

Vždy ma to ťahalo týmto smerom, ale to že chcem naozaj robiť s nehnuteľnosťami prepuklo v čase keď mi bohužiaľ zomreli starí rodičia ktorí vlastnili viac nehnuteľností a mne sa podarilo predať môj zdedený podiel za veľmi výhodných podmienok. Bavilo ma jednať s jednotlivými záujemcami, dohadovať stretnutia, robiť obhliadky, jednať sa o ceny...a keďže podnikám odkedy som skončila strednú školu moja firma prakticky funguje už sama, mám spoľahlivých zamestnancov a povedala som si že toto je ten čas keď sa začnem venovať tomu čo ma najviac lákalo. Hlavu si resetujem chovom a výcvikom nemeckých ovčiakov - pracovnou líniou, behám, venujem sa fitnesu.

Neúspech je kľúčom k úspechu. Každá chyba nás niečomu naučí.

Svoju prácu robím každý deň, neexistuje u mňa víkend, chodím na obhliadky, nevzdávam sa ani v najväčších prípadoch. Svoju prácu robím seriózne a poriadne. Dohodnite si sa mnou a ja budem hájiť Vaše realitné záujmy. Zavolať môžete aj teraz.

Sme jedna z najlepších realitných kancelárií a vieme robiť svoj biznis. Na nás sa môžete spoľahnúť. Nehnuteľnosť ktorú máme v ponuke je vždy overená niektorým z našich realitných maklérov takže vždy vieme čo predávame.

POSLAŤ OTÁZKU - NEVÁHAJTE, PORADÍM VÁM

Hľadám pre svojich klientov:

Prenájom 1 -izbový byt,Bratislava- Staré mesto

Cena okolo: 500€
zariadená kuchynská linka aj so spotrebičmi