Byť realitným maklérom je tvrdý chlebíček. Ja som sa však rozhodla pre túto cestu napriek tomu, že nie je ľahká. Pred tým som pracovala vo finančníctve a bankovníctve a spokojne by som mohla povedať, že pre mňa tá profesia bola vzhľadom v profesijným rokom dospelá. Ešte stále stretávam vďačných ľudí, ktorým som vedela poradiť a následne pomôcť v neraz ťažkej a komplikovanej životnej situácii. Pred niekoľkými rokmi som sa tiež načiahla za svetom realít. Vtedy však vyhral finančný sektor. Keď som dozrela k rozhodnutiu, že sa ku svojmu koníčku (ako si reality dovolím nazývať, pretože sú mojou srdcovou záležitosťou) vrátim, jednoznačne som sa rozhodla pre spoločnosť Halo reality, nakoľko v nej pracujú vyškolení a skúsení profesionáli, ochotní kolegovia a manažéri.

Sú okamihy, kedy máte pocit, že ste sa dotkli niečoho mimoriadneho, kedy by stačilo iba roztiahnuť krídla a rozletieť sa...

Predávanie, kupovanie a prenájom nehnuteľností nie je pre mňa iba práca. Rada sa stretávam s ľuďmi a najmä rada im pomáham. Cítim to ako plnohodnotné naplnenie. Nie je pre mňa lepšej odmeny ako spokojní klienti. Celý život sa riadim heslom, ktoré do mňa vštepila moja mama: „Nerob druhým to, čo nechceš, aby oni robili tebe“. V tomto duchu pristupujem k rodine, príbuzným, známym, klientom a v podstate ku všetkým ľuďom s ktorými som sa kedy stretla.

Máte sny o Vašom novom domove a potrebujete nájsť svoje jedinečné miesto pre život? Alebo chcete predať svoju nehnuteľnosť bez starostí? Zavolajte mi, prípadne napíšte a ja sa Vám ozvem. Bude pre mňa potešením splniť Vaše želania do bodky.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa rodinný dom Myjava

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v okolí Myjavy, prípadne Senice.

Kúpa rodinný dom Senica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Senici, Myjave a okolí.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU