V minulosti som pracoval na miestach, kde som sa denne stretával s ľuďmi. Práca s ľuďmi je náročná, každý z nás je individuálny. Skúsenosťami som v živote rýchlo pochopil, že príjemné vystupovanie, ochota pomôcť, trpezlivosť a úsmev na tvári sú dôležité veci, aby práca bola príjemnejšia a stala sa mojím koníčkom. Vždy som rozmýšľal ako si nájsť prácu, ktorá by bola flexibilná, a zároveň by som mohol pracovať viac „v teréne“. Práve práca v oblasti realít je to, čo by som v živote chcel robiť. Moje vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania považujem za výhodu, čo sa týka práci v tejto oblasti.

Zachovanie vnútorného pokoja a vytváranie pekných vzťahov pre krajší život :-)

Rodina a domov sú dve veci, ktoré spolu úzko súvisia. Pre mňa sú moje deti a rodina veľmi dôležité. Rodina je miesto, kde sa učíme, čo je to láska v pravom slova zmysle: vedieť druhému pomôcť, potešiť, zrieknuť sa niečoho pre dobrú vec, ospravedlniť sa, odpustiť, vykročiť odznova s úsmevom vpred a v neposlednom rade vytváranie pekných vzťahov pre krajší život.

Vo voľnom čase rád načerpám silu do ďalších dní na výletoch - prechádzkami s rodinou v krásnej prírode, rád bicyklujem, plávam, venujem čas deťom. Budem rád, keď si ma vyberiete za vášho osobného realitného makléra alebo odporučíte ma svojmu známemu a pomôžem Vám s predajom Vašej nehnuteľnosti na profesionálnej úrovni.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

V našej databáze nemáme momentálne žiadne dopyty pre danú oblasť. Pokiaľ hľadáte konkrétnu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU