Byť správnym maklérom nie je byť len obchodníkom s nehnuteľnosťami, je to človek, ktorý Vám pomáha plniť Vaše sny o bývaní a práve o tom je moja práca.

Prečo práve reality? Odpoveď na túto otázku je zdanlivo jednoduchá, aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s dôverou a profesionálnym prístupom ku klientom v podnikaní. Takže mám bohaté skúsenosti a HALO reality mi poskytli ďalší rozmer kam môžem napredovať a posúvať sa. Vždy som mal rád prácu s ľudmi čo znamená s úprimným záujmom si vypočuť mojich klientov a splniť ich požiadavky ohľadom bývania tak aby boli spokojné obidve strany.

Baví ma keď môžem svoje vedomosti odovzdať ľuďom, či už pri hľadaní alebo predaji nehnuteľnosti a prinášať týmto spôsobom úžitok a radosť.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Týmto chcem vyzdvihnúť jeho profesionálnu prácu a prístup pri predaji nášho rodičovského bytu. Pán Lupták nám veľmi pomohol. Svojim vystupovaním si získal sympatie kupujúcich aj predávajúcich. Želáme mu pri práci veľa pracovných úspechov.
Jozef Dida a Eva Wenzel

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa dvojizbový byt okr.

Cena okolo: 80 000€
Súrne kúpim dvoj alebo trojizbový byt v Liptovskom Mikuláši okrem podbrezín.

Kúpa dvojizbový byt Liptovský Mikuláš

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v Liptovskom Mikuláši na Nábreží alebo v blízkosti centra mesta.

Kúpa trojizbový byt okr.

Cena okolo: 90 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový alebo trojizbový byt ktorý prešiel aspoň čiastočnou rekonštrukciou v Liptovskom Mikuláši alebo v Liptovskom Hrádku, platba v hotovosti.

Kúpa trojizbový byt okr.

Cena okolo: 85 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový alebo väčší dvojizbový byt ktorý prešiel minimálne čiastočnou rekonštrukciou v lokalite Liptovský Hrádok alebo Liptovský Mikuláš (okrem sídliska podbrezín) do sumy 85000€.

Kúpim rodinný dom okr. Liptovský Mikuláš

Cena okolo: 80 000€
Súrne hľadám dom do sumy 80 000€ v okolí Liptovského Mikuláša min 400m2.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU