Po viac než 30 rokoch v rôznych manažérskych funkciách vo výrobe stavebných materiálov ale najmä v energetike som sa rozhodoval o ďalšom pokračovaní mojej profesionálnej kariéry. Vybral som si realitnú činnosť, v ktorej môžem využiť moju kvalifikáciu a praktické skúsenosti. Priamy zmluvný vzťah medzi zákazníkom – predávajúcim alebo kupujúcim nehnuteľnosti a mnou ako realitným maklérom je najotvorenejšia forma obchodného vzťahu. Základnou motiváciou pre profesionálny výkon mojej práce je spokojnosť zákazníka z kvalitne realizovaného a férového obchodu. Iba spokojný zákazník odovzdá pozitívne referencie pre mojich budúcich potenciálnych klientov.

Vždy som chcel pracovať s tými najlepšími a preto som dnes súčasťou jednej z najväčších slovenských realitných kancelárií – HALO Reality. Otvorená a takmer rodinná firemná kultúra s presne nastavenými pravidlami, podporujúcimi súťaživosť realitných profesionálov, sú základnými zdrojmi úspechu spoločnosti.

Venujem sa práci, ktorá ma baví. A najlepšie je to, že naplnenie vlastných cieľov je priamo úmerné vynaloženému úsiliu, profesionalite a kvalite služby pri realizácii realitných obchodov pre mojich spokojných klientov.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Veľmi oceňujeme obetavosť, pružnosť, dôslednosť a trpezlivosť pána Ľubomíra Blaška pri obhliadkach predávanej nehnuteľnosti. Ďakujeme za úspešnú realizáciu predaja našej nehnuteľnosti. Prajeme veľa úspechov, manželia Vladimír a Mária Hrdí, Ing.arch. Vladimír Hrdý.
Chceme sa poďakovať za profesionálny prístup pri predaji našej nehnuteľnosti. Boli sme veľmi spokojní a preto odporúčame pána Blaška všetkým potencionálnym zákazníkom. Zazo A.
Včasné a seriózne jednanie s Ing. Blaškom, spolupráca na úrovni, takže maximálna spokojnosť. Zároveň ďakujeme za spoluprácu aj p. Jedinému a p. Požgayovi. HALO reality jednoznačne odporúčame. Róbert a Natália Kováčovi
Uplna spokojnost s profesionalitou a pristupom. ML
Pán Blaško je veľmi milý, ochotný, ústretový. Človek na správnom mieste. Vlasta Somogyiová
Pán Blaško ma oslovil na základe inzerátu. Predavali sme byt. Od ostatných maklérov sa odlišoval tým, že nemal žiadne prázdne sľuby a zbytočné reči. Do ničoho nás netlačil. Preto sme si ho vybrali ako výhradného sprostredkovateľa a urobili sme dobre. Férový prístup, skvelá komunikácia a profesionalita. Môžeme len odporučiť. Žaneta
To čo som očakával som aj dostal. Som spokojný, a hlavne nebol nátlakový, čo tiež hodnotím pozitívne. Peter
Osobne vyzdvihujem hlavne veľmi slušné vystupovanie p. Blaška a jeho prístup. S pánom Blaškom sme boli spokojní. Môžem len odporučiť. Tomáš
ĎAKUJEME pán Blaško za profesionálny prístup, trpezlivosť pri vysvetľovaní a pomoc pri kúpe bytu. Ešte raz vďaka. P.Š.
Chcem vyjadriť moju veľkú spokojnosť s pristupom a prejavenym zaujmom pána, Ing. Lubomira Blaška, ktorý realizoval predaj mojej nehnuteľnosti. Jeho jednanie vo veci predaja bolo profesionálne, komunikácia medzi nami bola bezproblemova, pretože jednal priamo a k veci, promptne na všetko reagoval a dostatočne včas mi oznamoval termíny obhliadok. Taktiež mi jasne ozrejmil problematiku, nakoľko som takéto služby využil po prvý raz. Vystupovanie pána Blaška bolo slušné, na úrovni a taktiež vybavovanie jednotlivých úkonov malo bezproblémový priebeh. Celý proces predaja previedol od začiatku až do konca s pozitívnym výsledkom a k spokojnosti všetkých zúčastnených. Určite sluzby pána Blaška odporucim, prípadne v budúcnosti využijem. Ďakujem. Marek Tschur
Profesionálny, korektný, trpezlivý maklér, vie poradiť, spokojnosť. Karol Essler

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa dvojizbový byt Ružinov

Cena okolo: 120 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt s rozlohou od 60m2 v Bratislave v okolí Mlynských Nív, Trnavského mýta, Tehelného pola, Starého Ružinova alebo Štrkovca najlepšie pôvodný stav alebo čiastočná rekonštrukcia

Kúpa dvojizbový byt Nové Mesto

Cena okolo: 140 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt s dvomi nepriechodnými samostatnými izbami. V lokalite Bratislava začiatok mestských časti Karlova Nová Ves, Petržalka, Ružinov, Nové Mesto, Rača do 140 000.

Kúpa dvojizbový byt Petržalka

Cena okolo: 130 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt po kompletnej rekonštrukcii, s podlahovou plochou min. 50 m2 a v cene do 130 000 EUR. Ideálna lokalita je začiatok Petržalky ale môže byť aj Rača - Krasňany, Nové Mesto - Biely kríž alebo Ružinov. Podmienkou je rýchla dostupnosť do centra prostredníctvom MHD - električka.

Kúpa dvojizbový byt Petržalka

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme min. 50 m2 dvojizbový byt Bratislave na začiatku Petržalky, v Ružinove pri Štrkovci v Novom Meste pri Račianskom Mýte alebo aj v Starom Meste. Byt môže byť prerobený alebo aj v pôvodnom stave, 2. - 5. poschodie (nie posledné) a musí mať balkón alebo loggiu. Cena závisí od stavu a lokality bytu.

Kúpa trojizbový byt Ružinov

Cena okolo: 140 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt s rozlohou od 70m2 v Bratislave v okolí Mlynských Nív, Trnavského mýta, Tehelného pola, Starého Ružinova alebo Štrkovca najlepšie pôvodný stav alebo čiastočná rekonštrukcia

Kúpa trojizbový byt Nové Mesto

Cena okolo: 148 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme konkrétny 3,5 izbový byt s podlahovou plochou 77,7 m2 v lokalite Bratislava - Nové Mesto, Čsl. parašutistov. Je to presne 3,5 izbový byt, typ BA361.1, podľa stránky akebyty.sk , Nie prízemie ani najvyššie poschodie. Ideálne neprerobený, v pôvodnom stave a prázdny. Maximálna cena 1 900,- EUR/m2, t.j. 148 000 EUR a to v závislosti na reálnom stave bytu.

Kúpa rodinný dom Malacky

Cena okolo: 200 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme minimálne 4-izbový rodinný dom - bungalov alebo poschodový - s úžitkovou plochou aspoň 120 m2, ktorý je postavený na pozemku cca 500 m2. Súčasťou domu musí byť garáž alebo garážový prístrešok. Novostavba - max. 10 rokov od kolaudácie - 2010 a viac. Umiestnenie na železničnej trati Bratislava - Malacky. Ponúknite, sme pripravení okamžite reagovať.

Kúpa rodinný dom Piešťany

Cena okolo: 200 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Piešťanoch alebo v blízkom okolí na minimálne 6 árovom pozemku a záhradou s ovocnými stromami. Dom musí byť v udržiavanom stave, nový alebo po kompletnej rekonštrukcii, pripravený na okamžité bývanie. Maximálna cena do 200 000,- EUR.

Kúpa chata Mýto pod Ďumbierom

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu, chalupu v lokalite Nízkych Tatier (juh) - Mýto pod Ďumbierom, Jarabá, Krpáčovo ... . Samota, polosamota, jednopodlažná, 120 - 140 m2, aspoň 2 spálne, garáž alebo prístrešok pre auto. Siete: elektrina, kanalizácia, žumpa alebo čistička. Cena okolo 100 000 EUR - závisí od polohy, veľkosti a stavu. Prípadne aj stavebný pozemok v tejto lokalite vhodný na výstavbu chaty.

Nájom polyfunkcia/obchodné priestory Podunajské Bi

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na prenájom nebytový priestor 60 - 100 m2 pre cukrárenskú výrobňu v lokalite Podunajské Biskupice, Vrakuňa alebo Ružinov. NIE V OBYTNOM DOME.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:

Predaj, ateliér Bratislava Petržalka, Bosákova ul. - NOVOSTAVBA

Predaj, ateliér Bratislava Petržalka, Bosákova ul. - NOVOSTAVBA

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Ivanka pri Dunaji, Agátová ul. - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, trojizbový byt Ivanka pri Dunaji, Agátová ul. - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Bratislava Rača, Oblačná ul., polovica dvojdomu

Predaj, trojizbový byt Bratislava Rača, Oblačná ul., polovica dvojdomu

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Donovaly, okr. Banská Bystrica, Bytový dom Šafran - ZNÍ...

Predaj, dvojizbový byt Donovaly, okr. Banská Bystrica, Bytový dom Šafran - ZNÍ...

PREDANÉ
Predaj, garsonka Vajnory, Bratislava III, Rybničná ul.

Predaj, garsonka Vajnory, Bratislava III, Rybničná ul.

PREDANÉ
Predaj, štvorizbový byt Staré Mesto, Bratislava I, ul. Boženy Němcovej - NOVOS...

Predaj, štvorizbový byt Staré Mesto, Bratislava I, ul. Boženy Němcovej - NOVOS...

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Rača, Bratislava III, Závadská ul. - NOVOSTAVBA - EXKLU...

Predaj, dvojizbový byt Rača, Bratislava III, Závadská ul. - NOVOSTAVBA - EXKLU...

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Rača, Bratislava III, Hagarova ul.

Predaj, dvojizbový byt Rača, Bratislava III, Hagarova ul.

PREDANÉ
Predaj, garsonka Petržalka, Bratislava V, Antolská ul. - NOVOSTAVBA

Predaj, garsonka Petržalka, Bratislava V, Antolská ul. - NOVOSTAVBA

PREDANÉ
Predaj, garsonka Vajnory, Bratislava III, Rybničná ul. - Rezervované

Predaj, garsonka Vajnory, Bratislava III, Rybničná ul. - Rezervované

PREDANÉ