Moje zamestnanie bolo vždy spojené so službami pre ľudí. Po ukončení štúdia na Strednej odbornej škole chemickej som začala pracovať v obchode. Avšak viac ma lákala práca v administratíve a preto som na 10 rokov zakotvila na úrade ako vedúca podateľne. Tento rok som však spoznala prácu realitného makléra cez môjho partnera a rozhodla som sa urobiť zásadnú zmenu. Aj ja chcem pomáhať ľuďom predať nehnuteľnosť, alebo nájsť pre nich nový domov.

Nikdy sa nevzdávaj, zvyčajne otvorí dvere posledný kľúč vo zväzku

Verím, že práve spolupráca s realitnou kanceláriou HALO REALITY mi umožní pomáhať a sprevádzať Vás celým obchodom od A po Z. Vaša spokojnosť je mojim cieľom.

Okrem práce mám doma tri deti a milujúceho partnera. Vo voľnom čase sa venujem rodine, športu a mám rada prechádzky v prírode. Ak mi ešte kúsoček času zvýši, tak sa venujem dobrovoľníctvu.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

V našej databáze nemáme momentálne žiadne dopyty pre danú oblasť. Pokiaľ hľadáte konkrétnu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti: