Čo ste o mne možno nevedeli

Okolo nehnuteľností sa pohybujem už od roku 2007. Idea stať sa realitným maklérom prišla ešte počas môjho pôsobenia v bankovom sektore. Pamätám si na nespočetné množstvo stretnutí s klientmi, ktorí predávali respektíve kupovali svoje nehnuteľnosti. Tak isto si spomínam na rokovania s developermi, ktorí stavali celé sídliská. Bolo to fascinujúce sledovať, ako rastie bytový dom, či dom pred Vašimi očami a ako postupne ožíva, keď sa sťahujú prví majitelia. Mnohokrát som sa stretol aj s realitnými maklérmi, ktorí prezentovali dané nehnuteľnosti a viedli rozhovory, či obchody až do úspešného konca. Už vtedy som sa pohrával s myšlienkou, že práca realitného makléra sa mi páči a skúsenosti, ktoré som nadobudol počas bankovej praxe, by som vedel zúročiť v tejto ťažkej ale peknej profesií.

Pracuj, aby si sa niekým stal a nie aby si niečo získal. Elbert Hubbard

Práca realitného makléra je hlavne o vytrvalosti, prispôsobení sa, komunikácii, rozpoznávaní potrieb klienta. Vyžaduje neustále vzdelávanie sa, byť vždy pripravený na nové možnosti a úlohy. Najdôležitejšia vlastnosť v tejto profesii je ale čestnosť, lebo tej je dnes málo. Mám rád, keď slovo platí, keď pri predaji alebo pri kúpe je všetko jasne stanovené a spoločne s klientmi sa vydáme za splnením ich sna. Maklérčinu mám veľmi rád, lebo zakaždým je to nový začiatok. Vždy pracujem tak, aby to malo rovnaký koniec. Koniec plný radosti a splnených snov.

Moji spokojní klienti:

Rad by som tymto vyjadril spokojnost so spolupracou s panom Tothom. Ocenoval som najma spolahlivy pristup a ustretovost, a tiez dobru komunikaciu.
K.R

Hľadám pre svojich klientov: