Ing. Janka Čurillová patrí pod pobočku HALO reality Liptovský Mikuláš.

Po niekoľkých odpracovaných rokoch v štátnej správe a vyše 13 rokoch v súkromnom výrobnom sektore, som sa rozhodla nájsť si prácu, ktorá by ma viac tešila a napĺňala. A myslím, že som ju konečne našla. Práca realitného makléra ma zaujala najmä preto, že rada komunikujem s ľuďmi, zaujíma ma ich príbeh a dáva mi to možnosť pomáhať im pri ich životnom rozhodnutí, keď si chcú splniť svoj sen o novom bývaní.

Najlepší spôsob, ako robiť dobre svoju prácu, je robiť ju s láskou.

Keď sme sa s manželom v roku 2005 rozhodli presťahovať na Liptov, netušili sme, čím všetkým si budeme musieť prejsť, kým sa dopracujeme k svojmu bývaniu. Bol to kraj, ktorý sme ešte nepoznali a chceli sme sa tu usadiť. Určite by nám vtedy pomohlo, keby sme poznali nejakého realitného makléra, ktorému by sme mohli dôverovať a ktorý by nám pomohol riešiť naše bývanie. Tento nádherný kraj sme si však obaja zamilovali, postavili sme si tu domček a dúfame, že tu aj zostarneme.  Vychovali sme tu dve dcéry, a spolu s nimi sme sa tu naučili milovať zimné športy - lyžovanie, krasokorčuľovanie a bežkovanie, ako aj objavili čaro termálnych vôd. Obaja milujeme folklór a vo voľnom čase sa mu aj venujeme. Realitám sme sa rozhodli venovať tiež spoločne.

Viem, že som si vybrala pracovať pre najlepšiu realitnú spoločnosť na Slovensku - HALO reality, ktorej dôverujú tisíce spokojných klientov. Preto ma neváhajte kontaktovať. Budem veľmi rada, ak Vám budem môcť byť nápomocná pri predaji, či kúpe Vašej nehnuteľnosti.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa dvojizbový byt Liptovský Mikuláš

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v meste Liptovský Mikuláš zrekonštruovaný dvojizbový byt s balkónom v bytovom dome s výťahom mimo rušnej komunikácie. Za ponuky veľmi pekne ďakujem.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Máme pre Vás najlepšiu hypotéku! Teraz už od 0,49%,stačí nezáväzne vyplniť tento formulár a náš zástupca sa Vám ozve. Nič neplatíte, nikam nechodíte.

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia