Mgr. Jana Komová patrí pod pobočku HALO reality Komárno.

Volám sa Jana Komová a pochádzam z Komárna. Vyše 20 rokov som žila v zahraničí a precestovala som veľa krajín a kontinentov, čo mi pomohlo spoznať množstvo výnimočných ľudí, ich kultúru a krajinu. Keď som sa vrátila späť na Slovensko, tak som hľadala prácu, ktorá by ma napĺňala a zároveň by som vedela aj ľuďom pomáhať. Rozhodnutie bolo veľmi jednoduché, nakoľko sa o reality a financie zaujímam celý môj život. Reality nie sú len o predaji konkrétnej nehnuteľnosti, ale je to hlavne o ľudoch. Každý človek si nesie so sebou vlastný príbeh a tým sa stáva jedinečným. Pracovať s realitami je vlastne plniť ľuďom ich sny. Mňa táto práca veľmi napĺňa, nakoľko viem, že pomáham ľuďom splniť si ich sny a dosiahnuť ich s ľahkosťou a čo v najkratšom čase, tak aby bola spokojnosť na každej strane. Využívam moje schopnosti a skúsenosti, ktoré som nadobudla vo sfére obchodu a podnikania.

A prečo HALO reality? Uznávam určité hodnoty v živote a mám rada vysoký a profesionálny štandard. Spolupracujem len s ľuďmi, ktorí sú féroví, úprimní, spoľahliví a vedia si udržať vysoký profesionálny štandard práce. Naučila som sa, že tieto hodnoty sú veľmi dôležité v bežnom živote ako aj v obchode. V spoločnosti HALO reality som stretla ľudí, ktorí su ochotní pomôcť v každej situácii a hlavným cieľom je tu byť pre klienta. To mi dáva záruku, že klienti, ktorí sa rozhodnú spolupracovať s HALO reality budú spokojní. A my ako firma, budeme môcť napredovať a ponúkať ešte lepšie a kvalitnejšie služby pre našich klientov.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Vybavenie je seriozne, rychle 100 percentne som spokojna.
Pani Komová je úžasná, milá a ochotná profesionálka. Ďakujem :-) Miroslav T.

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa garsonka Nové Zámky

Cena okolo: 43 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku, Nové Zámky , okolie nová Billa - Vajanského ul. Maximálne 4 poschodie.

Kúpa jednoizbový byt Levice

Cena okolo: 48 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadám zrekonštruovaný jednoizbový byt v Leviciach alebo v okolí Levíc.

Kúpa jednoizbový byt Nové Zámky

Cena okolo: 60 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Nových Zámkoch s balkónom.

Kúpa jednoizbový byt Nové Zámky

Cena okolo: 53 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme čiastočne alebo úplne zrekonštruovaný jednoizbový byt v Nových Zámkoch.

Kúpa dvojizbový byt Komárno

Cena okolo: 58 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový alebo 3 izbový byt v Komárne. Cena maximálne 60 000€, čiastočne alebo úplne prerobený . Najlepšie v Leninových Sadoch - Vnútorná okružná. V tehlovom obytnom dome. NIE: II a VII sídlisko, ani Budovateľská ani Nové sídlisko.

Kúpa rodinný dom okr. Trenčín

Cena okolo: 65 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v celom trencianskom okrese. Klient má záujem o 2-izbový alebo 3-izbový rodinný dom so záhradkou do sumy 65 000€. Rodinný dom by mal byť aspoň čiastočne zrekonštruovaný aby sa dalo ihneď nastahovať.

Kúpa rodinný dom okr. Komárno

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme čiastočne alebo úplne zrekonštruovaný 3-4 izbový rodinný dom v celom okrese Komárno. Platba v hotovosti. Za Vaše ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Lipové

Cena okolo: 99 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbovy RD alebo vačší do 100 000€. Nízkopodlažný s pozemkom min. 8 - 10 árov a viac. Šurany, Kostolný sek, Nitriansky Hrádok, Lipová , Mojseovo, Tvrdošovce, Dolný Oháj.

Kúpa rodinný dom Šurany

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbovy RD alebo vačší do 100 000€. Nízkopodlažný s pozemkom min. 8 - 10 árov a viac. Šurany, Kostolný sek, Nitriansky Hrádok, Lipová , Mojseovo, Tvrdošovce, Dolný Oháj.

Kúpa rodinný dom Trnava

Cena okolo: 65 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v celom trnavskom okrese. Klient má záujem o 2-izbový alebo 3-izbový rodinný dom so záhradkou do sumy 65 000€. Rodinný dom by mal byť aspoň čiastočne zrekonštruovaný aby sa dalo ihneď nastahovať.
2
ĎAĽŠÍCH

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Máme pre Vás najlepšiu hypotéku! Teraz už od 0,49%,stačí nezáväzne vyplniť tento formulár a náš zástupca sa Vám ozve. Nič neplatíte, nikam nechodíte.


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia