Ivan Vranec patrí pod pobočku HALO reality Revúca.

Vždy som mal rád prácu s ľudmi a preto keď prišla do môjho života možnosť pracovať ako realitný maklér som neváhal prijať túto výzvu. Vždy vravím že ľudia by mali robiť to čo ich napĺňa a z čoho majú radosť potom aj výsledok ich práce je pozitívny. Život je príliš krátky na to aby sme strácali čas na mieste kde sa necítime dobre. Netreba sa báť, strach je len výplod našej mysle, strach nie si Ty.

Rieka tečie. /staré čínske prislovie/

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Úplná spokojnosť, profesionálny no zároveň ľudský prístup. Ďakujem. Iveta B.
Ochotný, milý, skvelá spolupráca.
Veľmi ochotný iniciatívny Pán maklér. Ďakujem, Budaj

Hľadám pre svojich klientov:

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok, prípadne pozemok s rodinným domom. Pozemok by mal byť slnečný a tichý najlepšie na okraji obce. Jedná sa o lokalitu Magnezitovce, Kopráš, Ploské, Nandraž, Rákoš, Prihradzany, Sirk, Gemerský sad, Leváre, Novačany.

Kúpa rodinný dom Bernolákovo

Cena okolo: 150 000€
Dobrý deň hľadáme pre konkrétneho kupcu rodinný dom v okolí Senca cca 20- 30 km. Najlepšie zrekonštruovaný dom s garážou. Kúrenie plyn, kanalizácia. Cena do 150000. V prípade záujmu ma kontaktujte na čísle 0915113156.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Máme pre Vás najlepšiu hypotéku! Teraz už od 0,49%,stačí nezáväzne vyplniť tento formulár a náš zástupca sa Vám ozve. Nič neplatíte, nikam nechodíte.

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia