Počas môjho pracovného života v oblasti gastronómie a dlhodobého pôsobenia vo Švajčiarsku, som si uvedomila, že to čo na Slovensku chýba, je častokrát profesionalita, precíznosť dôslednosť, zároveň však úcta a morálka k iným ľuďom. Preto som sa rozhodla, že moje dlhoročné skúsenosti práce s ľuďmi odovzdám iba tej realitnej kancelárii, ktorá tieto kritériá spĺňa a zároveň dokáže aj ponúknuť. Preto som sa rozhodla pre HALO reality.

"Nechoď tam, kde vedie cesta. Choď tam, kde žiadna nie je a zanechaj stopu" (Ralph Waldo Emerson)

Počas môjho života som sa stretla s nespočetným množstvom zaujímavych ľudi, rôzneho vierovyznania, farby pleti, kultúry....Každý jeden z nich mal nejaký svoj príbeh, radosti, ale aj starosti, ktoré neraz so mnou zdieľali. Kúpa, alebo predaj nehnuteľnosti je častokrát spojená s množstvom emócií, pretože častokrát nakladáme s Vašimi celoživotnými úsporami...Opúšťate Vaše domovy, na ktoré sa viažu Vaše spomienky, a zároveň sa tešíte na svoj nový domov. Preto je pre mňa tak veľmi dôležité profesionálne a zároveň citlivo nakladať s Vašou nehnuteľnosťou.

Som rada, že práca realitného makléra pre HALO reality a práca s ľuďmi mi umožňuje všetko, čo ma napĺňa. Neustále sa snažím v tejto oblasti vzdelávať a osobnostne rásť. Mojou prioritou je SPOKOJNOSŤ na najvyššej úrovni zo strán všetkých zúčastnených.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

V našej databáze nemáme momentálne žiadne dopyty pre danú oblasť. Pokiaľ hľadáte konkrétnu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku: