Vyštudoval som manažment cestovného ruchu a v tomto odbore som aj pracoval celý môj produktívny život. Snaha neustále sa zlepšovať, vzdelávať a odhodlanie ako byť lepší, ma po dlhom zvažovaní priviedli k rozhodnutiu rozšíriť svoje dlhoročné pracovné skúsenosti a znalosti o oblasť realít. Môj každodenný kontakt so zákazníkmi a klientmi ma za tie roky práce naučil pristupovať ku každému individuálne, s cieľom čo najviac uspokojiť jeho požiadavky a potreby. Táto práca ma vďaka neustálemu vzdelávaniu posúva vpred a umožňuje mi byť pre svojich klientov spoľahlivým partnerom

Klient je vždy prvoradý piatok, sviatok, ráno, večer.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

V našej databáze nemáme momentálne žiadne dopyty pre danú oblasť. Pokiaľ hľadáte konkrétnu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku: