Na spoluprácu s HALO reality ma presvedčil jeden s ich maklérov. Zaujal ma svojim nadšením a pozitívnym prístupom k tejto práci. Osobná skúsenosť s predajom vlastného bytu mi naliehavo ukázala potrebu odbornej zručnosti. Môjmu profesionálnemu rastu veľmi pomáha, že fungujeme ako jeden celoslovenský tým. Navzájom si odovzdávame nielen odborné vedomosti, ale aj praktické skúsenosti. Získané zručnosti a skúsenosti využívam na profesionálnu starostlivosť o svojich klientov. Mojim cieľom nie je predávať, ale predať.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

V našej databáze nemáme momentálne žiadne dopyty pre danú oblasť. Pokiaľ hľadáte konkrétnu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku: