Hneď po skončení školy som začal pracovať ako obchodný zástupca v energetike. Získaval som množstvo skúseností z domácností svojich zákazníkov a rozhodol som sa využiť ich na komplexnú starostlivosť o klientov. V HALO reality mám možnosť nájsť pre každého bývanie podľa predstáv. Mimo realít sa stále vo voľnom čase venujem aj energetike. Dokážem poradiť so správnym výberom kúrenia či klimatizácie, alebo odporučiť tú správnu investíciu do obnoviteľných zdrojov.

Všetci máme rovnakých 24 hodín nato, aby sme si plnili svoje sny.

Keď však zrovna nepracujem, mojou najväčšou vášňou je cestovanie. Rád by som raz precestoval minimálne polku sveta. Rád spoznávam nové kultúry, ľudí, miesta, jedlá či zvyklosti.

S cestovaním súvisí aj moje obľúbené motto. Avšak ak je vašim snom nové bývanie, rád vám s tým pomôžem.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

V našej databáze nemáme momentálne žiadne dopyty pre danú oblasť. Pokiaľ hľadáte konkrétnu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku: