Dovoľte, aby som sa Vám predstavila, volám sa Bc. Gyöngyvér Kelemen. Viac ako 10 rokov pracujem vo svete financií, a popri práci som ukončila 1. stupeň vysokoškolského vzdelania ekonomického smeru. Vždy som pracovala na miestach, kde som sa denne stretávala a komunikovala s ľuďmi. Zistila som, že príjemným vystupovaním, empatiou a s úsmevom na tvári je práca príjemnejšia a jednoduchšia. Vždy som pracovala zodpovedne, otvorene a úprimne.

Iba život beží rýchlo, ale to čo v ňom robíme s láskou, nám navždy ostane.

V roku 2015 som sa rozhodla pri zmene pracovného miesta zmeniť formu zamestnania a byť slobodnejšia v rozhodovaní. Stala som sa podnikateľkou so živnosťou. V poslednom čase mojim snom bolo nájsť si prácu, ktorá by bola flexibilná, a zároveň by som pracovala viac v teréne, čo mi práca realitného makléra ponúkla. Veľmi rada sa preto stanem Vašim osobným realitným maklérom a pomôžem Vám s predajom, kúpou, prípadne prenájmom Vášho nového domova na profesionálnej úrovni.

Rodina a deti sú najdôležitejšie v mojom živote. K tomu, aby deti vyrastali v harmonickom prostredí, patrí aj vytvorenie pohodového zázemia domova.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

V našej databáze nemáme momentálne žiadne dopyty pre danú oblasť. Pokiaľ hľadáte konkrétnu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku: