Po skúsenostiach z viacerých zamestnaní som dospela k záveru, že chcem robiť prácu, kde by som tieto praxou získané vedomosti, zručnosti a svoje vzdelanie stavebnej inžinierky mohla kreatívne využiť. Preto som sa rozhodla robiť prácu realitnej maklérky. Mojim cieľom je pomáhať klientom dostať primeranú hodnotu za adekvátnu cenu, mať korektné vzťahy, spokojných klientov a pozitívne referencie.

Na vrchol hory sa nikdy nestúpa skokmi, ale zvoľňa, krok za krokom.

Pri výbere spoločnosti, ktorá by napĺňala tieto moje očakávania a hodnoty som sa rozhodla pre spoločnosť HALO REALITY s.r.o. s celoslovenskou pôsobnosťou.
Asi Vás bude zaujímať prečo?
Spoločnosť HALO REALITY s.r.o. mi poskytuje skvelý servis, rýchlu inzerciu na popredných realitných portáloch, informácie, ktoré sú priebežne aktualizované, čoho výsledkom je dobre informovaný klient a teda výhodne realizovaná kúpa, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Veľkým bonusom spoločnosti HALO REALITY je profesionálny, tímový a ľudský prístup.

Prácu realitnej maklérky chcem a budem robiť tak, aby každý obchodný prípad spĺňal očakávania všetkých zúčastnených strán.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

V našej databáze nemáme momentálne žiadne dopyty pre danú oblasť. Pokiaľ hľadáte konkrétnu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti: