Robert Kapuscinský patrí pod pobočku HALO reality Banská Bystrica.

Pre prácu v realitách som sa rozhodol preto, že ma to baví a nie preto, že musím. Som typ človeka, ktorého baví stretávať sa, komunikovať a pracovať s ľuďmi. Z tohto dôvodu som sa rozhodol pre spoluprácu so silnou a korektnou realitnou spoločnosťou HALO reality, ktorá patrí medzi lídrov na slovenskom trhu.

"Nikdy nedosiahneš veľký úspech, pokiaľ neriskuješ pád."

Mojím cieľom nie je byť priemerný a naháňať sa za kladnými referenciami, ale aby konečným výsledkom mojej práce a snaženia bol spokojný klient. Už dávnejšie som pochopil, že ak niečo chcem, najskôr musím niečo dať. A práve preto je môj prístup ku klientom nielen profesionálny, ale predovšetkým korektný, ľudský a čestný. K tomu patrí samozrejme aj neustále vzdelávanie sa, informovanosť a všeobecný prehľad o situácii na trhu s nehnuteľnosťami. Budem rád, ak Vám budem môcť pomôcť nielen pri predaji, kúpe alebo prenájme Vašej nehnuteľnosti, ale rád Vám aj ochotne a odborne poradím.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Ochota, ústretovosť, príjemná a účelná komunikácia. Kurjatkova
Pán Kapuscinsky je veľmi férový a hlavný prontny človek. Moja spolupráca s ním bola strasne jednoduchá a úžasná plne doporučujem do budúcna. Tento Pán si stojí za svojim a vždy Vám rad poradí pomôže .
Je to veľmi inteligentný, nápomocný, vie vo všetkom poradiť, keď budem byt kupovať, tak prvý bude, od koho budem pomoc a radu pýtať, nech mi poradí a ponúkne byt. Viem, že on mi len to najlepšie poradí. Ďakujem mu za jeho rady, ktoré mi dal. Zajaková Nataša
Ďakujem za spoluprácu, osobne oceňujem jeho priamu, vecnú a rýchlu komunikáciu. RM
Sme na začiatku zatiaľ veľmi spokojní. Paulík
Veľká spokojnosť z našej strany. Nemám žiadne výhrady. Snaha výsť ústrety, aby boli spokojní aj predávajúci aj kupujúci je v dnešnej dobe umenie. Pánovi Kapuscinskému sa to podarilo. Elena Rusková
S maklérom Róbertom Kapuscinským sme boli maximálne spokojný. Ochotný, priateľský a profesionálny prístup. Michal Žiačik
Pekný deň, áno som zatiaľ spokojný s prístupom pána Roberta Kapuscinského. Od prvého kontaktu s ním je zrejmé, že je to profesionál od kosti.
Veľká spokojnosť, pán Kapuscinký je naozaj profesionálny, ale hlavne ľudský maklér. Pomohol nám s predajom nášho bytu, aj keď tam boli problémy. Ešte raz veľké ĎAKUJEM!
Ochotný, rýchly, ústretový, vie poradiť, profesionálny prístup - čo som veľmi ocenila.
Eva Farkašovská
Sme veľmi spokojný. Nakoľko sme sa v poslednej dobe stretávali s množstvom maklérov pri obhliadkách, musíme povedať že p.Kapuscinský vystupoval profesionálne a bol plne informovaný o detailoch nehnutelnosti. Vždy bol ochotný sprístupniť nehnutelnosť a informácie, ktoré sme chceli navyše, bez problémov prezistil. Ďakujeme
Michal Žiačik
Zodpovedný, fundovaný a empatický prístup ku klientom, výborná komunikácia s pánom R. Kapuscinským , môžem odporučiť, bola som nadmieru spokojná. Mgr. Alžbeta Čóriová
Bol som mimoriadne spokojný s jeho službami a prístupom. Robert Skaloš
Maximalne odborne, profi, navyse velmi ludsky pristup. Dobre vystupovaniem, Michal Kossar
Veľká spokojnosť :-) P. Zifčáková
Týmto sa chceme s manželkou veľmi pekne poďakovať p. Robertovi Kapuscinskému, ktorý nám veľmi pomohol pri predaji bytu. Pri zverejnení inzerátu nás oslovilo niekoľko realitných spoločností s niektorými z nich bola uzatvorená aj spolupráca, ktorí sľubovali rýchle predanie bytu. Ale byt sa nepredal a ostatné realitné kancelárie to vzdali radovo po dvoch klientov. P. Kapuscinský to jediný nevzdal a po 25. obhliadke bytu došlo k predaju. Veľmi vysoko oceňujeme jeho prístup, profesionalitu a hlavne neskutočnú vytrvalosť pri vyhľadávaní nových klientov. Taktiež vysoko oceňujeme samostatnosť počas celého procesu predaja. S predajom sme nemali žiadne starosti. P.Kapuscinského môžem len odporučiť a v budúcnosti v prípade potreby určite ho oslovíme. Ešte ráz ďakujeme.
Jozef Greňa
Dobrý deň, som veľmi spokojná so službami realitnej kancelárie "HALOREALITY", konkrétne moje poďakovanie patrí p. Róbertovi Kapuscinskému, jeho snahou, usilovnosťou a promptným konaním sa nám podarilo predať pozemok. Vystupoval slušne, seriózne, dodržiaval všetky pravidlá a podmienky predaja.. Ďakujeme školiacemu tímu, že "vychováva" úžasne schopných maklérov, určite p. Kapuscinského odporučím známym. J. H.
11
ĎAĽŠÍCH

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1 izbový byt v pôvodnom stave, ideálne s balkónom, nie je však podmienkou, okrem lokality Sásová. Platba v hotovosti. Rýchle a seriózne jednanie. Za ponuky vopred ďakujeme. Kontakt: 0919 130 546 p. Kapuscinský.

Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v B. Bystrici v pôvodnom stave resp. po čiastočnej rekonštrukcii. Máme záujem o lokalitu Fončorda, Radvaň, Centrum.... Nie Sásová! Seriózne a rýchle jednanie. Platba v hotovosti. Za ponuky Vám vopred ďakujeme. Kontakt: 0919 230 546.

Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Banskej Bystrici, ideálne s balkónom. Nie Sásová. Máme záujem o byt po čiastočnej resp. kompletnej rekonštrukcii. Prosím ponúknite. Za ponuky vopred ďakujeme. Kontakt: 0919 230 546.

Kúpa jednoizbový byt Martin

Cena okolo: 62 000€
Mám seriózny záujem o kúpu jednoizbového bytu s balkónom po čiastočnej resp. kompletnej rekonštrukcii v Martine. Lokalita širšie centrum alebo v blízkosti nemocnice. Ponúkam rýchle a seriózne jednanie. Platba v hotovosti. Prosím ponúknite. Kontakt 0919 230 546.

Kúpa jednoizbový byt Sliač

Cena okolo: 45 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový alebo 2-izbový byť na Slači. Platba v hotovosti.

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 105 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izb. byt v B. Bystrici. Máme záujem len o lokalitu Uhlisko alebo Triedu SNP. Ideálne po kompletnej rekonštrukcii. Seriózne jednanie. Prosím ponúknite. Kontakt: HALO reality BB 0919 230 546. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 115 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v Banskej Bystrici. preferujeme lokalitu Fončorda, Radvaň, THK, sidlisko SNP. Rýchle a seriózne jednanie. Prosím ponúknite. Za ponuky vopred ďakujeme. Kontakt: p. Kapuscinský 0919 230 546.

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt s balkónom v Banskej Bystrici. Máme záujem len o lokalitu Radvaň, Fončorda, THK. Seriózne jednanie. Prosím ponúknite. Kontakt: HALO reality 0919 230 546. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 115 000€
Mám seriózny a vážny záujem o kúpu 2 izbového bytu s balkónom v pôvodnom stave resp. po čiastočnej rekonštrukcii, lokalita širšie centrum, Banská Bystrica. Nie prízemie, ideálne 2 resp. 3 poschodie. Platba v hotovosti. Ponúkam seriózne a rýchle jednanie. Kontaktovať prosím na tel. 0919 230 546.

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt s balkónom v Banskej Bystrici. Podmienkou je kompletná rekonštrukcia, bytový dom s výťahom, nie prízemie a ani najvyššie poschodie. Lokalita : Uhlisko, Fončorda, širšie centrum, Radvaň. Kontakt 0919 230 546.

Kúpa dvojizbový byt Zvolen

Cena okolo: 85 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 - izbový byt vo Zvolene, lokalite sídl. Západ. Podmienkou je kompletná rekonštrukcia. Platba v hotovosti.

Kúpa trojizbový byt okr. Banská Bystrica

Kúpim trojizbový byt v lokalite Uhlisko, Banská Bystrica. Preferujem byt v pôvodnom stave, resp. po čiastočnej rekonštrukcii. Platba v hotovosti. Prosím ponúknite. Za ponuky Vám vopred ďakujem. Kontakt: 0919 230 546.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 160 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt s balkónom v Banskej Bystrici. Podmienkou je kompletná rekonštrukcia, bytový dom s výťahom, nie prízemie a ani najvyššie poschodie. Lokalita : Uhlisko, Fončorda, širšie centrum, Radvaň. Kontakt 0919 230 546.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 190 000€
Kúpim 3 izbový byt s balkónom na ul. ČSA v Banskej Bystrici. Byt aspoň po čiastočnej rekonštrukcii, 2 resp. 3 poschodie. Platba v hotovosti. Prosím len seriózne ponuky. Ponúkam korektné a rýchle jednanie. Za ponuky vopred ďakujem. Kontakt: 0919 230 546.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v lokalite Uhlisko, Banská Bystrica. Výmera bytu min. 62 m2 a viac. Byt po čiastočnej resp. kompletnej rekonštrukcii. Za ponuky Vám vopred ďakujeme. Kontakt: 0919 230 546.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Kúpim súrtne 3 izbový byt v bytovom dome v lokalite ul. ČSA, pod pamätníkom SNP, Banská Bystrica, ideálne 2 resp. 3 poschodie. Ponúkam seriózne a rýchle jednanie. Platba v hotovosti. Kontakt: 0919 230 546.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izb. byt s balkónom resp. loggiou v B. Bystrici v lokalite Podlavice alebo Fončorda. Podmienkou je kompletná rekonštrukcia, nie prízemie a ani najvyššie poschodie. Platba v hotovosti. Prosím ponúknite. Kontakt: HALO reality BB - tel: 0919 230 546 alebo mail: robertkapuscinsky@haloreality.sk.

Kúpa rodinný dom Banská Bystrica

Cena okolo: 145 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší obývateľný rodinný domček (3 - 4 izby) s malou záhradou v lokalite Banská Bystrica. Platba v hotovosti. Za ponuky Vám vopred ďakujeme. Seriózne jednanie. Kontakt: 0919 230 546 p. Kapuscinský.

Kúpa rodinný dom Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom, ideálne 3-4 izby, obývateľný v dobrom stave, prípadne po rekonštrukcii. Lokalita B. Bystrica + okolie do 30 km. Platba v hotovosti. Kontakt: 0919 230 546.

Kúpa rodinný dom Banská Bystrica

Cena okolo: 85 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme menší 3 izbový rodinný dom s pozemkom okolo 400 m2, v lokalite medzi Banskou Bystricou a Podbrezovou. Dom by mal byť v zachovalom stave, ihneď obývateľný. Financovanie zabezpečené. Prosím ponúknite. Za ponuky Vám vopred ďakujeme. Kontakt: 0919 230 546.

Kúpa rodinný dom Sliač

Cena okolo: 200 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Sliači do 200 000 EUR s veľkosťou pozemku minimálne 600 m2,

Kúpa pozemok pre rodinný dom Banská Bystrica

Kúpim pozemok určený na výstavbu rodinného domu, lokalita centrum resp. širšie centrum v Banskej Bystrici. Výmera pozemku min. 700 m2 a viac. IS na hranici pozemku. Platba v hotovosti. Prosím len seriózne ponuky. Kontakt: 0919 230 546. Za každú ponuku vopred ďakujem.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Sliač

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na výstavbu rodinného domu s veľkosťou minimálne 600 m2 do 80 000 EUR.

Kúpa chalupa okr. Brezno

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chalupu do 50 tis. €.. Kompletná rekonštrukcia, alebo čiastočná....Brezno a okolie.. Platba v hotovosti. Ďakujeme za ponuky. Kontakt na tel.: 0919 230546.
16
ĎAĽŠÍCH

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Máme pre Vás najlepšiu hypotéku! Teraz už od 0,49%,stačí nezáväzne vyplniť tento formulár a náš zástupca sa Vám ozve. Nič neplatíte, nikam nechodíte.

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:

- Prenájom, dvojizbový byt Banská Bystrica, Centrum - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

- Prenájom, dvojizbový byt Banská Bystrica, Centrum - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PRENAJATÉ
PREDANÉ - Predaj, dvojizbový byt Valaská

PREDANÉ - Predaj, dvojizbový byt Valaská

PREDANÉ
PREDANÉ - Predaj, rodinný dom Staré Hory - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ - Predaj, rodinný dom Staré Hory - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
PREDANÉ - Predaj, trojizbový byt Nemce - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ - Predaj, trojizbový byt Nemce - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
- Prenájom, jednoizbový byt Banská Bystrica, Fončorda - EXKLUZÍVNE HALO REALI...

- Prenájom, jednoizbový byt Banská Bystrica, Fončorda - EXKLUZÍVNE HALO REALI...

PRENAJATÉ
- Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Fončorda

- Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Fončorda

PREDANÉ
- Prenájom, jednoizbový byt Banská Bystrica, Fončorda - EXKLUZÍVNE HALO REALI...

- Prenájom, jednoizbový byt Banská Bystrica, Fončorda - EXKLUZÍVNE HALO REALI...

PRENAJATÉ
Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Sídlisko SNP - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Sídlisko SNP - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Poprad, Šoltésovej - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO RE...

Predaj, jednoizbový byt Poprad, Šoltésovej - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO RE...

PREDANÉ
Predaj, chata Tajov, REZERVOVANĚ

Predaj, chata Tajov, REZERVOVANĚ

PREDANÉ
- Prenájom, jednoizbový byt Banská Bystrica, Fončorda

- Prenájom, jednoizbový byt Banská Bystrica, Fončorda

PRENAJATÉ
- Prenájom, jednoizbový byt Banská Bystrica, Radvaň

- Prenájom, jednoizbový byt Banská Bystrica, Radvaň

PRENAJATÉ
Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Fončorda

Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Fončorda

PREDANÉ
PREDANÉ - Predaj, chata Tajov - NOVOSTAVBA

PREDANÉ - Predaj, chata Tajov - NOVOSTAVBA

PREDANÉ
PREDANÉ - Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Radvaň

PREDANÉ - Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Radvaň

PREDANÉ
- Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Fončorda

- Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Fončorda

PREDANÉ
- Predaj, rodinný dom Horná Štubňa - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

- Predaj, rodinný dom Horná Štubňa - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
PREDANÉ - Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Fončorda

PREDANÉ - Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Fončorda

PREDANÉ
PREDANÉ - Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Centrum

PREDANÉ - Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Centrum

PREDANÉ
PREDANÉ - TOVÁRENSKÁ, VLKANOVÁ - Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica

PREDANÉ - TOVÁRENSKÁ, VLKANOVÁ - Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica

PREDANÉ
PREDANÉ - Predaj, dvojizbový byt Banská Bystrica, Radvaň

PREDANÉ - Predaj, dvojizbový byt Banská Bystrica, Radvaň

PREDANÉ
PREDANÉ - VEĽKÁ LÚKA, EXKLUZÍVNE HALO REALITY - Predaj, pozemok pre rodinný do...

PREDANÉ - VEĽKÁ LÚKA, EXKLUZÍVNE HALO REALITY - Predaj, pozemok pre rodinný do...

PREDANÉ
PREDANÉ - Predaj, dvojizbový byt Banská Bystrica, Centrum - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ - Predaj, dvojizbový byt Banská Bystrica, Centrum - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
PREDANÉ - Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Sásová

PREDANÉ - Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Sásová

PREDANÉ
PREDANÉ - Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Fončorda

PREDANÉ - Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Fončorda

PREDANÉ

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia