Pre prácu v realitách som sa rozhodol preto, že ma to baví a nie preto, že musím. Som typ človeka, ktorého baví stretávať sa, komunikovať a pracovať s ľuďmi. Z tohto dôvodu som sa rozhodol pre spoluprácu so silnou a korektnou realitnou spoločnosťou HALO reality, ktorá patrí medzi lídrov na slovenskom trhu.

"Nikdy nedosiahneš veľký úspech, pokiaľ neriskuješ pád."

Mojím cieľom nie je byť priemerný a naháňať sa za kladnými referenciami, ale aby konečným výsledkom mojej práce a snaženia bol spokojný klient. Už dávnejšie som pochopil, že ak niečo chcem, najskôr musím niečo dať. A práve preto je môj prístup ku klientom nielen profesionálny, ale predovšetkým korektný, ľudský a čestný. K tomu patrí samozrejme aj neustále vzdelávanie sa, informovanosť a všeobecný prehľad o situácii na trhu s nehnuteľnosťami.

Budem rád, ak Vám budem môcť pomôcť nielen pri predaji, kúpe alebo prenájme Vašej nehnuteľnosti, ale rád Vám aj ochotne a odborne poradím.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Zodpovedný, fundovaný a empatický prístup ku klientom, výborná komunikácia s pánom R. Kapuscinským , môžem odporučiť, bola som nadmieru spokojná. Mgr. Alžbeta Čóriová
Bol som mimoriadne spokojný s jeho službami a prístupom. Robert Skaloš
Maximalne odborne, profi, navyse velmi ludsky pristup. Dobre vystupovaniem, Michal Kossar
Veľká spokojnosť :-) P. Zifčáková
Týmto sa chceme s manželkou veľmi pekne poďakovať p. Robertovi Kapuscinskému, ktorý nám veľmi pomohol pri predaji bytu. Pri zverejnení inzerátu nás oslovilo niekoľko realitných spoločností s niektorými z nich bola uzatvorená aj spolupráca, ktorí sľubovali rýchle predanie bytu. Ale byt sa nepredal a ostatné realitné kancelárie to vzdali radovo po dvoch klientov. P. Kapuscinský to jediný nevzdal a po 25. obhliadke bytu došlo k predaju. Veľmi vysoko oceňujeme jeho prístup, profesionalitu a hlavne neskutočnú vytrvalosť pri vyhľadávaní nových klientov. Taktiež vysoko oceňujeme samostatnosť počas celého procesu predaja. S predajom sme nemali žiadne starosti. P.Kapuscinského môžem len odporučiť a v budúcnosti v prípade potreby určite ho oslovíme. Ešte ráz ďakujeme.
Jozef Greňa
Dobrý deň, som veľmi spokojná so službami realitnej kancelárie "HALOREALITY", konkrétne moje poďakovanie patrí p. Róbertovi Kapuscinskému, jeho snahou, usilovnosťou a promptným konaním sa nám podarilo predať pozemok. Vystupoval slušne, seriózne, dodržiaval všetky pravidlá a podmienky predaja.. Ďakujeme školiacemu tímu, že "vychováva" úžasne schopných maklérov, určite p. Kapuscinského odporučím známym. J. H.

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa jednoizbový byt

Cena okolo: 60 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Banskej Bystrici - lokalita THK, Švermova, Centrum. DO 60.000€.

Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 34 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt resp. garsónku v Banskej Bystrici. Môže byť aj v pôvodnom stave. Lokalita nerozhoduje. Platba v hotovosti.

Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 53 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v lokalite Fončorda, THK, širšie centrum v B. Bystrici. Čiastočne zrekonštruovaný (min. murované jadro, plastové okná). Platba v hotovosti. Kontaktujte ma na tel.: 0919230546 alebo mail: robertkapuscinsky@haloreality.sk

Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v Banskej Bystrici väčší 1izbový byt cca 38-43m2 na sídlisku Fončorda, ul.: Oremburská, Moskovská a blízke okolie, aspoň po čiastočnej rekonštrukcii. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v Banskej Bystrici zvolensky typ v pôvodnom stave. Vopred ďakujeme za ponuky.

Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 59 000€
Súrne kúpim 1 izb. byt v Banskej Bystrici po rekonštrukcii. Lokalita širšie centrum, Fončorda, Radvaň, THK. Nie Sásová!!! Výmera bytu 30- 38 m2. Platba v hotovosti. Za ponuky Vám vopred ďakujem. Tel.: 0919 230 546 - Róbert.

Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 54 000€
Kúpim 1 izbový byt v Banskej Bystrici, lokalita širšie centrum na ul. Lazovná. Najlepšie v pôvodnom stave, ale môže byť aj po čiastočnej rekonštrukcii ( plastové okná, plávajúca podlaha ) Platba v hotovosti. Kontaktovať prosím na tel.: 0910 230 546. Ďakujem.

Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 58 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v Banskej Bystrici časť Fončorda, Radvaň, Uhlisko, príp. aj sídlisko Sásová. Byt po čiastočnej rekonštrukcii alebo v pôvodnom stave. Platba v hotovosti. za ponuky Vám ďakujeme. Kontakt na tel. 0919230546 Robert

Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 57 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v B. Bystrici, najlepšie v pôvodnom stave. Platíme v hotovosti.. Za ponuky Vám vopred ďakujeme. Kontaktovať tel.: 0919 230 546.

Kúpa jednoizbový byt Sliač

Cena okolo: 45 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový alebo 2-izbový byť na Slači. Platba v hotovosti.

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 82 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme prerobený 2 izbový, prípadne jednoizbový byt v blízkosti centra Banskej Bystrice, t.j. Uhlisko, Sídlisko, Bakošova ulica, Fornička, Severná atď..

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2izbovy byt v lokalite Banská Bystrica.

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 85 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2i,3i, byt Sásova : Starohorská, Javornicka,Tatranská. Podmienka - murované jadro,výťah, balkón. Platba v hotovosti.

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 79 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v BB v pôvodnom stave resp. čiastočne prerobený. Lokalita nerozhoduje. Platba v hotovosti! Kontaktovať prosím na tel: 0919 230 546. Za ponuky Vám vopred ďakujeme:

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v Banskej Bystrici časť Fončorda, Radvaň, Uhlisko, príp. aj sídlisko Sásová. Byt po čiastočnej rekonštrukcii alebo v pôvodnom stave. Platba v hotovosti. za ponuky Vám ďakujeme. Kontakt na tel. 0919230546 Robert

Najom 2 izbovy byt

Cena okolo: 600€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na prenájom 2 izbový zariadený byt v centre mesta resp. širšie centrum v Banskej Bystrici. Cena za prenájom vrátane energií do 600€. Za ponuky Vám vopred ďakujeme. Kontaktovať prosím tel. 0919230546, Robert.

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Súrne hľadám 2 izbový byt v Banskej Bystrici v pôvodnom stave (Radvaň alebo Fončorda). Za ponuky Vám vopred ďakujem. Platba v hotovosti. Kontaktujte ma tel. 0919230546 Robert

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 85 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt v B, Bystrici, lokalita Uhlisko. Za ponuky Vám vopred ďakujeme. Kontakt: robertkapuscinsky@haloreality.sk, alebo tel.: 0919230546.

Kúpa dvojizbový byt Zvolen

Cena okolo: 85 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 - izbový byt vo Zvolene, lokalite sídl. Západ. Podmienkou je kompletná rekonštrukcia. Platba v hotovosti.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 85 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme akýkoľvek 3 izbový byt v pôvodom stave v Banskej Bystrici.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Súrne kúpim 3 izbový byt v Banskej Bystrici v pôvodnom stave resp. čiastočne prerobený, podmienka s balkónom. Na lokalite nezáleží. Platba v hotovosti. Za ponuky Vám vopred ďakujem. Kontaktujte ma telefonicky na 0919230546.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 89 000€
Pre konkrétnych klientov súrne hľadám 3 izbový byt v BB, okrem lokality Sásová. Najlepšie v pôvodnom stave resp. čiastočná rekonštrukcia. Platba hotovosť!!! Kontaktovať prosím na tel: 0919 230 546. Za Vaše ponuky Vám vopred ďakujem. Len seriózne ponuky!

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 115 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, lokality Fončorda, THK, Radvaň, širšie centrum. Nie Sásová!!! Seriózne jednanie. Za ponuky Vám vopred ďakujeme. Kontaktovať prosím na tel.: 0919 230 546 alebo mail: robertkapuscinsky@haloreality.sk.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt aj v pôvodnom stave v časti Uhlisko, Trieda SNP.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 93 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt najlepšie VNKS alebo Účko, lokalita Sásová, čiastočná rekonštrukcia / kúpeľňa, plastové okná.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 120 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 - 4 izbový byt, centrum BB alebo Fončorda. Po rekonštrukcii s parkovaním pred bytovým domom. Môže byť čiastočne zariadený.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v Banskej Bystrici do 100.000€. Minimálne požiadavky sú murované jadro a plastové okná.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 120 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v novostavbe alebo po kompletnej rekonštrukcii, 2 alebo 3 izbový byt.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 95 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvoj alebo trojizbový byt v Banskej Bystrici, kompletne prerobený s balkónom do 95.000 eur. Lokalita nerozhoduje.

Kúpa rodinný dom Dolná Mičiná

Cena okolo: 200 000€
Pre konkrétneho klienta hľadám dom, murovanú novostavbu, pozemok min 650 m2 v BB alebo Zv a okolie do 10 km. Cena do 200 000. Kontaktovať prosím na tel. 0919 230 546. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa rodinný dom Banská Bystrica

Cena okolo: 105 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadám menší rodinný domček v Banskej Bystrici, 3-4 izbový s pozemkom cca. 300 m2, čiastočne zrekonštruovaný vhodný na okamžité bývanie. Na lokalite nezáleží. Platba v hotovosti. Za ponuky Vám vopred ďakujem. Kontaktovať prosím tel.: 0919 230 546.

Kúpa rodinný dom Banská Bystrica

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší 2-3 izb. rodinný domček s menšou záhradou cca. 200-300 m2. Aspoň po čiastočnej rekonštrukcii, ihneď obývateľný. Lokalita Banská Bystrica resp. blízke okolie. Platba v hotovosti. Za ponuky Vám vopred ďakujeme. Kontakt: 0919 230 546 Róbert.

Kúpa rodinný dom Banská Bystrica

Cena okolo: 170 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dom v BB alebo v okolí. Dom musí byť v dobrom stave alebo vhodný na dokončenie (napr. holodom). Pozemok cca 600m2 a viac.

Kúpa rodinný dom Banská Bystrica

Cena okolo: 210 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Banskej Bystrici - centrum a blízke okolie (Uhlisko, Fončorda, Radvaň).

Kúpa rodinný dom Banská Bystrica

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší rodinný dom v BB a okolie do 25 km. Podmienkou je čiastočná rekonštrukcia, min. 3 izby a výmera pozemku min. 300 m2. Za ponuky vopred ďakujeme. Kontaktovať prosím na tel.: 0919 230546 alebo mail: róbertkapuscinsky@haloreality.sk.

Kúpa rodinný dom Banská Bystrica

Cena okolo: 200 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Banskej Bystrici, ideálne novostavba.

Kúpa rodinný dom Sliač

Cena okolo: 200 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Sliači do 200 000 EUR s veľkosťou pozemku minimálne 600 m2,

Kúpa chalupa

Cena okolo: 65 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu, chalupu do 65000,-€, lokalita Nízke Tatry. Platba v hotovosti.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok v BB alebo v blízkom okolí do 20 km, vhodný pre dom typu bungalov. Podmienka - prístupová cesta a IS. Za ponuky Vám vopred ďakujeme.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Banská Bystrica

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta hľadám pozemok na výstavbu rodinného domu v lokalite Banská Bystrica, prípadne blízke okolie do 8 km od BB. Výmera pozemku cca 1000 m2. Podmienkou: IS na hranici pozemku a pozemok rovinatý resp. mierne svahovitý. Prosím len seriózne ponuky. Za ponuky vopred ďakujem. Kontaktovať na tel.: 0919 230 546 alebo mail: robertkapuscinsky@halorealty.sk.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Sliač

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na výstavbu rodinného domu s veľkosťou minimálne 600 m2 do 80 000 EUR.

Kúpa chalupa okr. Brezno

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chalupu do 50 tis. €.. Kompletná rekonštrukcia, alebo čiastočná....Brezno a okolie.. Platba v hotovosti. Ďakujeme za ponuky. Kontakt na tel.: 0919 230546.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti: