Pre prácu v realitách som sa rozhodol preto, že ma to baví a nie preto, že musím. Som typ človeka, ktorého baví stretávať sa, komunikovať a pracovať s ľuďmi. Z tohto dôvodu som sa rozhodol pre spoluprácu so silnou a korektnou realitnou spoločnosťou HALO reality, ktorá patrí medzi lídrov na slovenskom trhu.

"Nikdy nedosiahneš veľký úspech, pokiaľ neriskuješ pád."

Mojím cieľom nie je byť priemerný a naháňať sa za kladnými referenciami, ale aby konečným výsledkom mojej práce a snaženia bol spokojný klient. Už dávnejšie som pochopil, že ak niečo chcem, najskôr musím niečo dať. A práve preto je môj prístup ku klientom nielen profesionálny, ale predovšetkým korektný, ľudský a čestný. K tomu patrí samozrejme aj neustále vzdelávanie sa, informovanosť a všeobecný prehľad o situácii na trhu s nehnuteľnosťami. Budem rád, ak Vám budem môcť pomôcť nielen pri predaji, kúpe alebo prenájme Vašej nehnuteľnosti, ale rád Vám aj ochotne a odborne poradím.

Vianočná súťaž "Kávovary už čakajú na každého nášho klienta"

Každý môj klient, ktorý v stanovenom termíne uzatvorí exkluzívnu zmluvu na predaj svojej nehnuteľnosti, dostane od nás kávovar Dolce Gusto ako darček pri podpise zmluvy.

Trvanie súťaže
12.10.2020 – 31.12.2020

Podmienky zmluvy:
Doba trvania exkluzívnej zmluvy je minimálne 6 mesiacov pri predaji bytu a 12 mesiacov pri predaji rodinného domu, pozemku, chaty alebo chalupy. Kávovar dostane jeden zástupca uvedený na danej zmluve bez rozdielu, či danú nehnuteľnosť predáme alebo nie.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

S maklérom Róbertom Kapuscinským sme boli maximálne spokojný. Ochotný, priateľský a profesionálny prístup. Michal Žiačik
Pekný deň, áno som zatiaľ spokojný s prístupom pána Roberta Kapuscinského. Od prvého kontaktu s ním je zrejmé, že je to profesionál od kosti.
Veľká spokojnosť, pán Kapuscinký je naozaj profesionálny, ale hlavne ľudský maklér. Pomohol nám s predajom nášho bytu, aj keď tam boli problémy. Ešte raz veľké ĎAKUJEM!
Ochotný, rýchly, ústretový, vie poradiť, profesionálny prístup - čo som veľmi ocenila.
Eva Farkašovská
Sme veľmi spokojný. Nakoľko sme sa v poslednej dobe stretávali s množstvom maklérov pri obhliadkách, musíme povedať že p.Kapuscinský vystupoval profesionálne a bol plne informovaný o detailoch nehnutelnosti. Vždy bol ochotný sprístupniť nehnutelnosť a informácie, ktoré sme chceli navyše, bez problémov prezistil. Ďakujeme
Michal Žiačik
Zodpovedný, fundovaný a empatický prístup ku klientom, výborná komunikácia s pánom R. Kapuscinským , môžem odporučiť, bola som nadmieru spokojná. Mgr. Alžbeta Čóriová
Bol som mimoriadne spokojný s jeho službami a prístupom. Robert Skaloš
Maximalne odborne, profi, navyse velmi ludsky pristup. Dobre vystupovaniem, Michal Kossar
Veľká spokojnosť :-) P. Zifčáková
Týmto sa chceme s manželkou veľmi pekne poďakovať p. Robertovi Kapuscinskému, ktorý nám veľmi pomohol pri predaji bytu. Pri zverejnení inzerátu nás oslovilo niekoľko realitných spoločností s niektorými z nich bola uzatvorená aj spolupráca, ktorí sľubovali rýchle predanie bytu. Ale byt sa nepredal a ostatné realitné kancelárie to vzdali radovo po dvoch klientov. P. Kapuscinský to jediný nevzdal a po 25. obhliadke bytu došlo k predaju. Veľmi vysoko oceňujeme jeho prístup, profesionalitu a hlavne neskutočnú vytrvalosť pri vyhľadávaní nových klientov. Taktiež vysoko oceňujeme samostatnosť počas celého procesu predaja. S predajom sme nemali žiadne starosti. P.Kapuscinského môžem len odporučiť a v budúcnosti v prípade potreby určite ho oslovíme. Ešte ráz ďakujeme.
Jozef Greňa
Dobrý deň, som veľmi spokojná so službami realitnej kancelárie "HALOREALITY", konkrétne moje poďakovanie patrí p. Róbertovi Kapuscinskému, jeho snahou, usilovnosťou a promptným konaním sa nám podarilo predať pozemok. Vystupoval slušne, seriózne, dodržiaval všetky pravidlá a podmienky predaja.. Ďakujeme školiacemu tímu, že "vychováva" úžasne schopných maklérov, určite p. Kapuscinského odporučím známym. J. H.

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa jednoizbový byt

Cena okolo: 60 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Banskej Bystrici - lokalita THK, Švermova, Centrum. DO 60.000€.

Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 34 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt resp. garsónku v Banskej Bystrici. Môže byť aj v pôvodnom stave. Lokalita nerozhoduje. Platba v hotovosti.

Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 53 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v lokalite Fončorda, THK, širšie centrum v B. Bystrici. Čiastočne zrekonštruovaný (min. murované jadro, plastové okná). Platba v hotovosti. Kontaktujte ma na tel.: 0919230546 alebo mail: robertkapuscinsky@haloreality.sk

Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v Banskej Bystrici väčší 1izbový byt cca 38-43m2 na sídlisku Fončorda, ul.: Oremburská, Moskovská a blízke okolie, aspoň po čiastočnej rekonštrukcii. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v Banskej Bystrici zvolensky typ v pôvodnom stave. Vopred ďakujeme za ponuky.

Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 59 000€
Súrne kúpim 1 izb. byt v Banskej Bystrici po rekonštrukcii. Lokalita širšie centrum, Fončorda, Radvaň, THK. Nie Sásová!!! Výmera bytu 30- 38 m2. Platba v hotovosti. Za ponuky Vám vopred ďakujem. Tel.: 0919 230 546 - Róbert.

Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 54 000€
Kúpim 1 izbový byt v Banskej Bystrici, lokalita širšie centrum na ul. Lazovná. Najlepšie v pôvodnom stave, ale môže byť aj po čiastočnej rekonštrukcii ( plastové okná, plávajúca podlaha ) Platba v hotovosti. Kontaktovať prosím na tel.: 0910 230 546. Ďakujem.

Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 58 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v Banskej Bystrici časť Fončorda, Radvaň, Uhlisko, príp. aj sídlisko Sásová. Byt po čiastočnej rekonštrukcii alebo v pôvodnom stave. Platba v hotovosti. za ponuky Vám ďakujeme. Kontakt na tel. 0919230546 Robert

Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 57 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v B. Bystrici, najlepšie v pôvodnom stave. Platíme v hotovosti.. Za ponuky Vám vopred ďakujeme. Kontaktovať tel.: 0919 230 546.

Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 62 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v B. Bystrici. Lokalita nerozhoduje. Podmienkou je aspoň čiastočná rekonštrukcia. Za ponuky Vám vopred ďakujem. Kontakt na tel. 0919 230 546.

Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta hľadáme jedno alebo dvojizbový byt v BB po kompletnej rekonštrukcii. Lokalita nerozhoduje. Prosím ponúknite. Kontakt: 0919 230 546.

Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 28 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadám 1 izbový byt v lokalite Vlkanová, Kováčová, Harmanec. Platba v hotovosti. Vopred ďakujem za všetky ponuky. Kontakt: 0919230546

Kúpa jednoizbový byt Sliač

Cena okolo: 45 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový alebo 2-izbový byť na Slači. Platba v hotovosti.

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 82 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme prerobený 2 izbový, prípadne jednoizbový byt v blízkosti centra Banskej Bystrice, t.j. Uhlisko, Sídlisko, Bakošova ulica, Fornička, Severná atď..

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2izbovy byt v lokalite Banská Bystrica.

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 85 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2i,3i, byt Sásova : Starohorská, Javornicka,Tatranská. Podmienka - murované jadro,výťah, balkón. Platba v hotovosti.

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 79 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v BB v pôvodnom stave resp. čiastočne prerobený. Lokalita nerozhoduje. Platba v hotovosti! Kontaktovať prosím na tel: 0919 230 546. Za ponuky Vám vopred ďakujeme:

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v Banskej Bystrici časť Fončorda, Radvaň, Uhlisko, príp. aj sídlisko Sásová. Byt po čiastočnej rekonštrukcii alebo v pôvodnom stave. Platba v hotovosti. za ponuky Vám ďakujeme. Kontakt na tel. 0919230546 Robert

Najom 2 izbovy byt

Cena okolo: 600€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na prenájom 2 izbový zariadený byt v centre mesta resp. širšie centrum v Banskej Bystrici. Cena za prenájom vrátane energií do 600€. Za ponuky Vám vopred ďakujeme. Kontaktovať prosím tel. 0919230546, Robert.

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Súrne hľadám 2 izbový byt v Banskej Bystrici v pôvodnom stave (Radvaň alebo Fončorda). Za ponuky Vám vopred ďakujem. Platba v hotovosti. Kontaktujte ma tel. 0919230546 Robert

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 85 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt v B, Bystrici, lokalita Uhlisko. Za ponuky Vám vopred ďakujeme. Kontakt: robertkapuscinsky@haloreality.sk, alebo tel.: 0919230546.

Kúpa dvojizbový byt Harmanec

Kúpim 2-izbový byt v osobnom vlastníctve v lokalite Harmanec, okr. Banská Bystrica v pôvodnom stave resp. aspoň po čiastočnej rekonštrukcii. O byt prerobený z jedného na dvojizbový nemám záujem. Ponúknite. Za ponuku vopred ďakujem. Len seriózne. Róbert 0919230546

Kúpa dvojizbový byt Zvolen

Cena okolo: 85 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 - izbový byt vo Zvolene, lokalite sídl. Západ. Podmienkou je kompletná rekonštrukcia. Platba v hotovosti.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 85 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme akýkoľvek 3 izbový byt v pôvodom stave v Banskej Bystrici.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Súrne kúpim 3 izbový byt v Banskej Bystrici v pôvodnom stave resp. čiastočne prerobený, podmienka s balkónom. Na lokalite nezáleží. Platba v hotovosti. Za ponuky Vám vopred ďakujem. Kontaktujte ma telefonicky na 0919230546.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 89 000€
Pre konkrétnych klientov súrne hľadám 3 izbový byt v BB, okrem lokality Sásová. Najlepšie v pôvodnom stave resp. čiastočná rekonštrukcia. Platba hotovosť!!! Kontaktovať prosím na tel: 0919 230 546. Za Vaše ponuky Vám vopred ďakujem. Len seriózne ponuky!

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 115 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, lokality Fončorda, THK, Radvaň, širšie centrum. Nie Sásová!!! Seriózne jednanie. Za ponuky Vám vopred ďakujeme. Kontaktovať prosím na tel.: 0919 230 546 alebo mail: robertkapuscinsky@haloreality.sk.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt aj v pôvodnom stave v časti Uhlisko, Trieda SNP.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 93 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt najlepšie VNKS alebo Účko, lokalita Sásová, čiastočná rekonštrukcia / kúpeľňa, plastové okná.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 120 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 - 4 izbový byt, centrum BB alebo Fončorda. Po rekonštrukcii s parkovaním pred bytovým domom. Môže byť čiastočne zariadený.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v Banskej Bystrici do 100.000€. Minimálne požiadavky sú murované jadro a plastové okná.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 120 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v novostavbe alebo po kompletnej rekonštrukcii, 2 alebo 3 izbový byt.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 95 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvoj alebo trojizbový byt v Banskej Bystrici, kompletne prerobený s balkónom do 95.000 eur. Lokalita nerozhoduje.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt aspoň po čiastočnej rekonštrukcii v lokalite Sásová - Sitnianska, Starohorská ul. Podmienka - byt nie prízemie, nie vrchné poschodie ani nie krajný. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred ďakujem. Prosím kontaktujte ma na 0919230546, Róbert

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v B. Bystrici. Podmienkou je pôvodný stav resp. čiastočná rekonštrukcia. Nie prízemie a najvyššie poschodie. Platba v hotovosti. Vopred ďakujeme za všetky ponuky. Kontakt: tel.: 0919 230 546.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme väčší 3 izb. byt s balkónom resp. loggiou v B. Bystrici (okrem lokality Sásová). Podmienkou je aspoň čiastočná rekonštrukcia, nie prízemie a ani najvyššie poschodie. Platba v hotovosti. Prosím ponúknite. Kontakt HALO reality BB - p. Kapuscinský. Tel: 0919 230 546 alebo mail: robertkapuscinsky@haloreality.sk. Za ponuky Vám vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Dolná Mičiná

Cena okolo: 200 000€
Pre konkrétneho klienta hľadám dom, murovanú novostavbu, pozemok min 650 m2 v BB alebo Zv a okolie do 10 km. Cena do 200 000. Kontaktovať prosím na tel. 0919 230 546. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa rodinný dom Banská Bystrica

Cena okolo: 105 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadám menší rodinný domček v Banskej Bystrici, 3-4 izbový s pozemkom cca. 300 m2, čiastočne zrekonštruovaný vhodný na okamžité bývanie. Na lokalite nezáleží. Platba v hotovosti. Za ponuky Vám vopred ďakujem. Kontaktovať prosím tel.: 0919 230 546.

Kúpa rodinný dom Banská Bystrica

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší 2-3 izb. rodinný domček s menšou záhradou cca. 200-300 m2. Aspoň po čiastočnej rekonštrukcii, ihneď obývateľný. Lokalita Banská Bystrica resp. blízke okolie. Platba v hotovosti. Za ponuky Vám vopred ďakujeme. Kontakt: 0919 230 546 Róbert.

Kúpa rodinný dom Banská Bystrica

Cena okolo: 170 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dom v BB alebo v okolí. Dom musí byť v dobrom stave alebo vhodný na dokončenie (napr. holodom). Pozemok cca 600m2 a viac.

Kúpa rodinný dom Banská Bystrica

Cena okolo: 210 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Banskej Bystrici - centrum a blízke okolie (Uhlisko, Fončorda, Radvaň).

Kúpa rodinný dom Banská Bystrica

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší rodinný dom v BB a okolie do 25 km. Podmienkou je čiastočná rekonštrukcia, min. 3 izby a výmera pozemku min. 300 m2. Za ponuky vopred ďakujeme. Kontaktovať prosím na tel.: 0919 230546 alebo mail: róbertkapuscinsky@haloreality.sk.

Kúpa rodinný dom Banská Bystrica

Cena okolo: 200 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Banskej Bystrici, ideálne novostavba.

Kúpa rodinný dom Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Banskej Bystrici a priamom okolí s pozemkom cca. 400 m2 do ceny 130.000 EUR. Môže byť aj rozostavaná novostavba. Podmienka je lokalita v susedstve lesa. Platba v hotovosti. Ponúknite prosím. Kontakt: p. Kapuscinský 0919 230 546.

Kúpa rodinný dom Sliač

Cena okolo: 200 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Sliači do 200 000 EUR s veľkosťou pozemku minimálne 600 m2,

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom na Starých Horách. Michal

Kúpa chalupa

Cena okolo: 65 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu, chalupu do 65000,-€, lokalita Nízke Tatry. Platba v hotovosti.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok v BB alebo v blízkom okolí do 20 km, vhodný pre dom typu bungalov. Podmienka - prístupová cesta a IS. Za ponuky Vám vopred ďakujeme.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Banská Bystrica

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta hľadám pozemok na výstavbu rodinného domu v lokalite Banská Bystrica, prípadne blízke okolie do 8 km od BB. Výmera pozemku cca 1000 m2. Podmienkou: IS na hranici pozemku a pozemok rovinatý resp. mierne svahovitý. Prosím len seriózne ponuky. Za ponuky vopred ďakujem. Kontaktovať na tel.: 0919 230 546 alebo mail: robertkapuscinsky@halorealty.sk.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta hľadám pozemok na stavbu rodinného domu v rámci Banskej Bystrice, so sieťami a možnosťou okamžitej výstavby, výmera od 700 do cca 1300 m2, cena do 100.000,- EUR. Prosím ponúknite. Kontakt: 0919 230 546 - Róbert.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok vhodný na výstavbu RD, lokalita Banská Bystrica resp. blízke okolie do 10 km. Podmienkou je: všetky IS na hranici pozemku, tichá lokalita v blízkosti lesa. Kontakt: Róbert tel.: 0919 230 546 alebo mail: robertkapuscinsky@haloreality.sk

Kúpa pozemok pre rodinný dom Sliač

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na výstavbu rodinného domu s veľkosťou minimálne 600 m2 do 80 000 EUR.

Kúpa chalupa okr. Brezno

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chalupu do 50 tis. €.. Kompletná rekonštrukcia, alebo čiastočná....Brezno a okolie.. Platba v hotovosti. Ďakujeme za ponuky. Kontakt na tel.: 0919 230546.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:

Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Sídlisko SNP - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Sídlisko SNP - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, chata Tajov, REZERVOVANĚ

Predaj, chata Tajov, REZERVOVANĚ

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Poprad, Šoltésovej - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO RE...

Predaj, jednoizbový byt Poprad, Šoltésovej - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO RE...

PREDANÉ
- Prenájom, jednoizbový byt Banská Bystrica, Fončorda

- Prenájom, jednoizbový byt Banská Bystrica, Fončorda

PRENAJATÉ
Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Fončorda

Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Fončorda

PREDANÉ
- Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Fončorda

- Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Fončorda

PREDANÉ
- Prenájom, jednoizbový byt Banská Bystrica, Radvaň

- Prenájom, jednoizbový byt Banská Bystrica, Radvaň

PRENAJATÉ
PREDANÉ - Predaj, chata Tajov - NOVOSTAVBA

PREDANÉ - Predaj, chata Tajov - NOVOSTAVBA

PREDANÉ
PREDANÉ - Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Radvaň

PREDANÉ - Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Radvaň

PREDANÉ
PREDANÉ - Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Fončorda

PREDANÉ - Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Fončorda

PREDANÉ
- Predaj, rodinný dom Horná Štubňa - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

- Predaj, rodinný dom Horná Štubňa - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
PREDANÉ - Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Centrum

PREDANÉ - Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Centrum

PREDANÉ
PREDANÉ - Predaj, dvojizbový byt Banská Bystrica, Radvaň

PREDANÉ - Predaj, dvojizbový byt Banská Bystrica, Radvaň

PREDANÉ
PREDANÉ - TOVÁRENSKÁ, VLKANOVÁ - Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica

PREDANÉ - TOVÁRENSKÁ, VLKANOVÁ - Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica

PREDANÉ
PREDANÉ - VEĽKÁ LÚKA, EXKLUZÍVNE HALO REALITY - Predaj, pozemok pre rodinný do...

PREDANÉ - VEĽKÁ LÚKA, EXKLUZÍVNE HALO REALITY - Predaj, pozemok pre rodinný do...

PREDANÉ
PREDANÉ - Predaj, dvojizbový byt Banská Bystrica, Centrum - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ - Predaj, dvojizbový byt Banská Bystrica, Centrum - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
PREDANÉ - Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Fončorda

PREDANÉ - Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Fončorda

PREDANÉ
PREDANÉ - Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Sásová

PREDANÉ - Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Sásová

PREDANÉ

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU