O práci realitného makléra som premýšľala dlhší čas. Baví ma sledovať nové trendy o bývaní, vývoj cien nehnuteľností, mám cit pre detaily a aj vo všednosti hľadám originalitu. Pravé to bolo kľúčové rozhodnutie prečo som si vybrala prácu s realitami. Reality nie sú pre mňa len prácou ale aj veľkým hobby. Každé ráno sa slobodne môžem rozhodnúť ako bude vyzerať môj pracovný deň a všetok čas si naplánujem tak ako mi najviac vyhovuje.

„ Úspech bez čestnosti je ako dom bez základov.”

Pri tejto práci mám možnosť stretávať každý deň nových ľudí a riešiť jedinečné situácie. Do každého obchodu sa snažím vložiť srdce a to čo robím, robím naplno a najlepšie ako viem. Záleží mi na tom, aby každý klient mal osobný prístup a profesionálny realitný servis so všetkými službami, ktoré k nemu patria. Veľmi ma teší keď si od svojich klientov nájdem pozitívne hodnotenia. Vtedy viem, že moja práca má zmysel a pre realitného makléra niet lepšej motivácie.

Rada sa stanem vašim osobným realitným maklérom. Zavolajte mi kedykoľvek a ja Vám ochotne pomôžem s predajom, kúpou, prípadne prenájmom Vášho nového domova na profesionálnej úrovni.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Ešte nemáme všetky veci doriešené, ale doposiaľ som so slečnou velmi spokojna, serióznosť jednania, spoľahlivosť, dôvera. Lucia Luptakova

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v pôvodnom stave v meste Zvolen. Platba hotovosť.

Kúpa dvojizbový byt Zvolen

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v meste Zvolen. Podľa možnosti v pôvodnom stave. Platba hotovosť.

Kúpa trojizbový byt Zvolen

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme byt vo Zvolene s rozlohou 80-100m2. Podmienkou je balkón alebo terasa.

Kúpa trojizbový byt Zvolen

Cena okolo: 130 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt vo Zvolene, môže byť aj holobyt. Podmienkou je výťah a väčšia terasa. Cena do 130000 výmera 80-100m2.

Kúpa pozemok Lieskovec

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na výstavbu RD v obci Lieskovec.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Dobrá Niva

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na výstavbu RD v obci Dobra Niva.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku: