Ako väčšina čerstvých absolventov, aj ja som po skončení školy rozmýšľala, ako uplatniť svoje nadobudnuté vedomosti v praxi. Nevedela som čo budem vykonávať, no bolo mi jasné, čo je pre mňa pri práci dôležité: pomoc druhým, stotožnenie sa s posolstvom firmy a radosť pri pozeraní sa na výsledky svojej práce. Nakoľko rada prichádzam do priameho kontaktu s ľuďmi, všetko som spojila a inšpirovala som sa prácou maminy, ktorá pracuje ako realitná maklérka pre HALO reality.

Vidieť radosť a spokojnosť v tvárach klientov po kúpe alebo predaji nehnuteľnosti je pre mňa najväčšou motiváciou.

Je pre mňa veľmi dôležité nájsť ľuďom domov, ktorý spĺňa ich špecifické požiadavky. Rovnako nájsť vhodných kupujúcich pre predávanú nehnuteľnosť svojich klientov.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

Nájom jednoizbový byt Kokava nad Rimavicou

Cena okolo: 150€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt do prenájmu v obci Kokava nad Rimavicou. Každú ponuku starostlivo zvážime. Za Vaše ponuky v mene klienta vopred ďakujem.

Nájom jednoizbový byt Lučenec

Cena okolo: 250€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jedno alebo dvojizbový byt na prenájom v meste Lučenec. Lokalita nerozhoduje. Preferujeme čiastočnú rekonštrukciu. Každú ponuku starostlivo zvážime. Za Vaše ponuky v mene klienta vopred ďakujem.

Nájom jednoizbový byt Poltár

Cena okolo: 180€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme byt do podnájmu v meste Poltár - nájom do/okolo 180€ vrátane energií. Preferujeme bytový dom s výťahom, resp. nižšie poschodie. Za každú ponuku Vám v mene klienta vopred ďakujem.

Nájom jednoizbový byt Poltár

Cena okolo: 160€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt do prenájmu v meste Poltár. Uprednostníme čiastočnú rekonštrukciu. Každú ponuku starostlivo zvážime. Za Vaše ponuky v mene klienta vopred ďakujem.

Kúpa jednoizbový byt Poltár

Cena okolo: 15 000€
Pre konkrétnu klientku súrne hľadáme jednoizbový byt v meste Poltar. PODMIENKA: prízemie/ prvé poschodie alebo výťah (klientka je čiastočne imobilná). Uprednostníme čiastočne prerobený s balkónom a širšou kuchyňou. Klientka platí v hotovosti celú sumu. Za každú skorú ponuku Vám v mene klientky vopred Ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Kokava nad Rimavicou

Cena okolo: 15 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v obci Kokava nad Rimavicou. Preferujeme s balkónom, stav nerozhoduje, platí v hotovosti. Každú ponuku starostlivo zvážime. Za Vaše ponuky v mene klienta vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Poltár

Cena okolo: 15 000€
Pre konkrétnu klientku súrne hľadáme dvojizbový byt v meste Poltar. PODMIENKA: prízemie/ prvé poschodie alebo výťah (klientka je čiastočne imobilná). Uprednostníme čiastočne prerobený s balkónom a širšou kuchyňou. Klientka platí v hotovosti celú sumu. Za každú skorú ponuku Vám v mene klientky vopred Ďakujem.

Kúpa trojizbový byt Kokava nad Rimavicou

Cena okolo: 19 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v obci Kokava nad Rimavicou. Preferujeme s balkónom, stav nerozhoduje, platí v hotovosti. Každú ponuku starostlivo zvážime. Za Vaše ponuky v mene klienta vopred ďakujem.

Kúpa trojizbový byt Lučenec

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme troj alebo štvorizbový byt v centre mesta Lučenec. Uprednostníme prerobený s balkónom. Klientka platí v hotovosti celú sumu. Za ponuku Vám v mene klientky vopred Ďakujem.

Kúpa trojizbový byt Lučenec

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v meste Lučenec. Uprednostníme prerobený, resp. čiastočne prerobený s balkónom. Klientka platí v hotovosti celú sumu. Za ponuku Vám v mene klientky vopred Ďakujem.

Kúpa trojizbový byt Lučenec

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvoj alebo trojizbový byt v Lučenci - obývateľný, trojizbový do 40 000 €. Za každú Vašu ponuku v mene klientky vopred ďakujem.

Kúpa rodinný dom Kokava nad Rimavicou

Cena okolo: 45 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Kokava nad Rimavicou alebo jej okolí, resp. na polosamote. Preferujeme čiastočnú rekonštrukciu, platí v hotovosti. Každú ponuku starostlivo zvážime. Za Vaše ponuky v mene klienta vopred ďakujem.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Poltár

Cena okolo: 25 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na výstavbu rodinného domu o výmere minimálne od 1200 - 1400 m2 alebo starý dom na zbúranie v meste Poltár alebo Poltár-Zelené. Platba v hotovosti. Každú ponuku individuálne zvážime. Za Vaše ponuku v mene klienta vopred ďakujem.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti: