Volám sa Miloš Dovičin, mám 41 rokov a žijem v Leviciach. Mám dlhoročné skúsenosti z obchodnej činnosti a cestovného ruchu. Počas môjho života som vždy pracoval s ľuďmi, ako na strane zákazníkov, tak na strane spolupracovníkov. Čo ma na tej práci bavilo a napĺňalo bola každodenná rôznorodosť. Práca s realitami je tiež najmä o práci s ľuďmi, kde sa každý deň stretávam s inými príbehmi, možnosťami a potrebami.

Práca realitného makléra je veľmi zaujímavá a rôznorodá. HALO reality je spoločnosť, ktorá pôsobí celoslovensky a ja osobne ju hodnotím vysoko v komunikácii s klientmi a taktiež ako s kolegom - partnerom.

V prípade predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností sa môžete na mňa obrátiť ako osobného poradcu.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

V našej databáze nemáme momentálne žiadne dopyty pre danú oblasť. Pokiaľ hľadáte konkrétnu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku: