Aké sú posledné slová, ktoré väčšina z nás povie po starostiach,povinnostiach s ktorými sa stretávame deň čo deň ? „ Konečne doma!“ Áno presne tak, toto miesto je našou konečnou destináciou, kráľovstvom pokoja či oázou mieru. Pre mňa ako realitného makléra, tak ako aj pre celý kolektív HALO reality je to zodpovednosť vynaložiť najväčšie úsilie s cieľom nájsť práve takýto Váš kus sveta.

''Všetky naše sny sa môžu splniť, ak máme snahu ich zrealizovať''. Walt Disney

Odbornosť ako aj ľudský prístup , ktoré musí mať správny maklér, sa pre mňa stáva nevyhnutnosťou, ktorú chcem poskytnúť mojim klientom. Cieľom sa tak stáva nie len budúci domov ukázať, ale napojiť sa na rovnakú, laicky povedané „vlnovú dĺžku“ s klientom. Ukázať potenciál ktorý drieme v stavbe a pomôcť s jeho realizáciou.

V prípade ak hľadáte práve takýto prístup pri objavovaní vášho ideálneho domova, neváhajte ma kontaktovať.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa dvojizbový byt okr. Topoľčany

Cena okolo: 55 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt, príp. jednoizbový upravený na dvoj. Iba v Topoľčanoch.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti: