Peter Hlavatý patrí pod pobočku HALO reality Šaľa.

Pracovné skúsenosti za posledných 20 rokov som získal najmä v oblasti poskytovania obchodu a služieb. Začínal som ako prevádzkár v rekreačnom zariadení, potom som pracoval pre leasingovú spoločnosť a nakoniec som začal podnikať. S realitami som sa stretol viac krát, ale naposledy keď som pomáhal predať nehnuteľnosť mojich rodičov. A práve pri tomto predaji mi učarovala práca realitného makléra. Bol to realitný maklér z HALO reality a jeho prístup ma presvedčil, že presne túto prácu chcem robiť. V súčasnosti sa naplno venujem realitám. Najväčšiu radosť mám, ak sú moji klienti s mojou prácou spokojní.

HALO reality je pre mňa hlavne profesionalita a výborný tím skvelých ľudí. Kvalitný a fungujúci systém predaja a trvalého vzdelávania je zárukou môjho osobného rastu realitného makléra.

V súkromí sa aktívne zapájam do dobrovoľnej činnosti a zúčastňujem sa pri organizácii rôznych kultúrnych a spoločenských podujatí v našom meste. Som komunikatívny, priateľský, spoločenský mám rád srandu a dobrú zábavu. Voľný čas trávim so svojou partnerkou a našimi troma deťmi. Okrem hudby, ktorú počúvam skoro všade, kde sa dá, mám rád dobré jedlo a občas aj niečo navarím.

Moje nadštandardné profesionálne služby:

realitný maklér profesionálne videorealitný maklér profesionálna 3D obhliadkarealitný maklér profesionálne fotografovanierealitný maklér homestagingrealitný maklér natáčanie nehnuteľnosti dronom

Formulu HALO reality stretnete opäť v Šali, jazdí na nej najlepší maklér mesiaca marec, Peter Hlavatý. Gratulujeme!

Formulu HALO reality stretnete v okolí Šale, jazdí na nej najlepší maklér mesiaca jún, Peter Hlavatý. Gratulujeme!

Dnes (30.1.2018) sme odovzdali manažérovi pobočky Petrovi Hlavatému menovací dekrét otvorenia novej kancelárie HALO reality v Šali. Prajeme veľa úspechov!

Už aj po Šali jazdí auto s logom HALO reality, ktoré sa nedá nevšimnúť, stretnete na ňom nášho makléra Petra Hlavatého.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Spokojná kupujúca a predávajúca pri preberaní trojizbového bytu v Šali, obchod zastrešoval manažér pobočky, Peter Hlavatý.

Spokojní kupujúci a predávajúci pri odovzdávaní krásneho trojizbového bytu v novostavbe v Šali, obchod zastrešoval manažér pobočky, Peter Hlavatý.

Spokojní pôvodný a nový majiteľ trojizbového bytu v Šali, obchod zastrešoval manažér pobočky, Peter Hlavatý.

Spokojní kupujúci a predávajúca (ktorá dostala od nášho realitného makléra ako darček kávovar) pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Šaľa, obchod zastrešoval manažér pobočky, Peter Hlavatý.

Spokojní kupujúci a predávajúca (ktorá dostala od nášho realitného makléra ako darček kávovar) pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Šaľa, obchod zastrešoval manažér pobočky, Peter Hlavatý.

Spokojní kupujúci a predávajúci pri odovzdávaní rodinného domu v Šali, obchod zastrešoval manažér pobočky, Peter Hlavatý.

Spokojní kupujúci a predávajúci pri odovzdávaní bytu v Šali, obchod zastrešoval manažér pobočky, Peter Hlavatý.

Spokojní predávajúci a kupujúci rodinného domu v okrese Šaľa, s manažérom pobočky Petrom Hlavatým. Predávajúca: "I keď mám ťažko na duši, pri srdci ma hreje, že som spoznala úžasných ľudí a môj domček bude v dobrých rukách. Ďakujem p. Hlavatemu nie ste, len super maklér, ale človek s veľkým srdcom."

Spokojní kupujúci po podpise zmlúv od svojho nového bytu v okrese Šaľa, obchod zastrešoval manažér pobočky, Peter Hlavatý.

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúci) po podpise zmlúv od svojho nového rodinného domu v okrese Šaľa, obchod zastrešoval manažér pobočky, Peter Hlavatý.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) po podpise zmlúv k svojej novej záhrade v okrese Šaľa, obchod zastrešoval manažér pobočky, Peter Hlavatý.

Spokojní klienti po podpise zmlúv od svojho nového rodinného domu, obchod zastrešoval manažér pobočky Šaľa, Peter Hlavatý.

Spokojný kupujúci po podpise zmlúv od svojho nového rodinného domu, obchod zastrešoval manažér pobočky Šaľa, Peter Hlavatý.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) po podpise v kancelárii od svojho nového bytu v Šali, na fotke s manažérom pobočky Petrom Hlavatým.

Spokojní klienti pri preberaní svojho nového rodinného domu v okrese Šaľa, obchod zastrešoval manažér pobočky Peter Hlavatý.

Spokojný predávajúci pri odovzdávaní nehnuteľnosti v okrese Šaľa, obchod zastrešoval manažér pobočky Peter Hlavatý.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) pri odovzdávaní trojizbového bytu v Šali, s manažérom pobočky Petrom Hlavatým.

Spokojní klienti pri odovzdávaní bytu v Šali, s realitným maklérom Petrom Hlavatým.

Spokojní klienti zo Šale pri preberaní trojizbového bytu s realitným maklérom Petrom Hlavatým.

Spokojní klienti zo Šale, pri preberaní bytu s realitným maklérom Petrom Hlavatým.

Šikovný príjemný,komunikatívny, robí pre klientov maximum. Ďakujeme pán Hlavatý, Kto chce predať či kúpiť, vrelo doporučujem makléra Petra Hlavatého,s ktorého prácou sme boli maximálne spokojní. Ešte raz úprimne ďakujeme.
Zuzana Kocsisová
Velka spokojnost. E.K.
Veľmi veľká spokojnosť po všetkých stránkach. Ďakujem Ti. Ing. Betty Papp
Veľmi spokojný. P.L.
Super pristup a komunikacia. Velka spokojnost. Peter Mészáros
Celkova spokojnost po vsetkych strankach. D.S.
Som veľmi spokojná. Profesionálny ale aj ľudský prístup. D. B.
Prezentacia bytu na stránke dobre spracovaná, maklér s veľmi príjemným vystupovaním a ochotný objasniť podrobnosti k nehnuteľnosti. Som spokojný a dúfam ze aj zvyšné veci ako zmluva sa doriešia rovnako hladko.
Mário Martinec
Profesionálny, reprezentatívny a vždy 100 % pripravený maklér. Spolupráca prebehla ukážkovo. Eva Lachká
Super prístup, nechce za každú cenu predať, ale sa snaží sa odporučiť tú správnu nehnuteľnosť. Vlado
Maximálná spokojnost!
Veľká spokojnosť. Aneta Acsova
Sme spokojní s pánom Hlavatým :-)
Profesionálny prístup, max. spokojnosť. Služby p. Hlavatého budeme odporúčať ďalším. Kvasňovská, Lenčéš
Sme veľmi spokojní s Petrovým prístupom a jeho odbornosťou, rezervácia bytu sa uskutočnila neuveriteľne rýchlo a dúfam, že aj samotný predaj prebehne úspešne. Tatiana
Dobrý deň, v spolupráci s p. Hlavatým sme predávali nehnuteľnosť a boli sme veľmi spokojní. Mal profesionálny prístup, bol zorientovaný v problematike, vždy upozornil na potenciálne riziká a poznal cenové relácie na trhu, čo v konečnom dôsledku pomohlo pri finálnej cene. Vzhľadom na to, že sme inak pracovne vyťažení, vedel pomôcť a pomohol so všetkými náležitosťami a papiermi od začiatku do konca. Dôležité je podotknúť aj to, že sa s nami vedel stretnúť v ktorýkoľvek nami určený termín.
Martin Mrllák
Odborne erudovaný a ústretový maklér. 100% spokojnosť. Richard P.
Z mojej strany maximálna spokojnosť od prvého momentu. Rýchle jednanie, rýchle vybavenie čo bolo pre mňa najväčším komfortom. Jeho služby budem určite odporúčať. Marcela
S pánom Hlavatým som sa stretol pri predaji môjho bytu v Šali. Jeho prístup bol vždy profesionálny, má rozhľad, je ústretový a ochotný pomôcť a poradiť so všetkým čo súvisí s predajom nehnuteľnosti. Som veľmi spokojný a vrelo ho odporúčam. Roman Ružiak
Momentálne veľká spokojnosť, Marcela
S Peťom sme velmi spokojní, zariadil všetko potrebné a ešte aj nad rámec našich očakávaní, dal nam cenné praktické rady, ochotne nam pomáhal so všetkým, s čím sme potrebovali. Doporučujeme ho ako vynikajúceho makléra - odborníka s bohatými skúsenosťami a určite by sme si ho zvolili na spoluprácu aj v buducnosti.
A. S.
Veľká spokojnosť - Mgr.Hlavatý je korektný, priljemný v komunikácii. Budem ho odporúčať svojim známym. I.N.
S pracou p. Hlavateho sme velmi spokojni, pomohol nam vybrat vhodny byt, zariadil vsetko potrebne ohladom kupy hladko a s priatelskym pristupom, zariadil aj potrebne dorucovanie dokumentov do zahranicia a poradil ohladom plnomocenstiev, pravidelne s nami komunikoval a pomohol aj praktickymi radami zo svojich skusenosti. Dakujeme a odporucame p. Hlavateho najvyssim hodnotenim. S pozdravom A.
Perfektny pristup, dokonale jednanie. Imrich Varga
Profesionálny prístup a vystupovanie, ochota poradiť, užitočné informácie. Peter REGENSBOGEN
Všetko vysvetlil a profesionálny prístup.
Profesionálny a ľudský prístup. Lenka Kubinakova
Profesionálny prístup, kvalita a úroveň poskytovaných služieb spojených s predajom nehnuteľnosti. Karol
Veľká spokojnosť, spoľahlivý, promtný, rýchly predaj nehnuteľnosti. V. T.
Maximálna spokojnosť!!! Ochotný, flexibilný, ústretový, veľmi milý... Rodina Fábiková
Profesionálny a aj ľudsky postoj, sme veľmi spokojní. Veronika T.
Dobrý deň s maklérom p. Hlavatým som bol veľmi spokojný je to príjemný a ústretový človek V budúcnosti ho určite doporučím mojim známym. S pozdravom S.
Fantastický pristup. Viem iba chváliť a odporúčam každému. Dnes takýchto ľudí ozaj treba hľadať.
Patrik Rišňovský
Jednoducho super. M.S.
Ochotny, mili vysvetli vam pekne vsetko co potrebujete vediet, no proste takto si predstavujem, aby jeden realitak vyzeral a pracoval a dakujem mu za vsetko. Nada Szekeresova
Spokojný. Ľudskosť a napriek tomu profesionálny prístup.
My sme velmy spokojny! Alžbeta Horváthová
S pracou pana Hlavateho som bola maximalne spokojna. Dakujem, takto si predstavujem pracu maklera.
J.S.
Veľmi ústretový a ochotný a vie vždy poradiť. Frantisek L.
Skvelý prístup.
Veľmi spoľahlivý človek. Juraj Žabka
Pán Hlavatý mi pomohol so všetkým co bolo treba. Bol veľmi ochotný a vždy mi poradil. Ďakujem, Linda Keselyova
100% spokojnosť. Veľmi seriózny maklér, ústretový, spoľahlivý. Eva N.
Maximálna spokojnosť. Eva N.
Maklér pán Hlavatý spĺňa moje predstavy o správnom marketérovi. Viem o čom hovorím, roky som vyučoval marketing na Ekonomickej univerzite v Bratislave.
Ing. Richard Muhl CSc
Bola som s Vašim maklérom maximálne spokojná :-) robí svoju prácu výborne. Melinda Kováčová
Profesionálny prístup, komunikatívny, ochotný. Dôležité veci vysvetľuje jednoducho aby ich pochopil aj laik.
JM
S maklérom p. Hlavatým som bol veľmi spokojný, od počiatku nášho kontaktu sa mi snažil vychádzať maximálne v ústrety, poradil, ako pripraviť byt na prenájom, na čo dbať a čo je podstatné, pekne ho nafotil a popísal, hľadal pre mňa "dobrých" klientov a mal som pocit, že mu išlo najmä o to, aby obe strany t.j. aj prenajímateľ a tiež i nájomca boli spokojní v rámci obchodného vzťahu, i zmluvu o prenájme som mnou podrobne prebral. Keďže som bol s jeho prístupom nadmieru spokojný, doporučil som ho i svojim známym a priateľom, aby využili jeho služby resp. služby HALO reality, pričom už pre viacerých hľadá klientov.
R.H.
Profesionálny prístup a cítim veľkú vďačnosť p.Hlavatemu za pomoc vo všetkom o čo som ho poprosil a žiadal.
Ľ. Glovniak
Bol som veľmi spokojný s tým, ako k veci pristupoval, ako jednal s nami resp. so záujemcami o prenájom, ako nám radil a ako všetko smeruje ku prenajatiu môjho bytu po krátkom čase, v čo som ani nedúfal. R.H.
64
ĎAĽŠÍCH

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa dvojizbový byt Šaľa

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt s balkónom na sídlisko Váh (Horná, Nešporova, Bottova,...). Byt by mal byť po kompletnej rekonštrukcii. Za Vaše ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa trojizbový byt Šaľa

Cena okolo: 85 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-izbový byt v meste Šaľa, ulice Vlčanská, Budovateľská, Hlavná, Kukučínová. Špecifikácia: kompletná rekonštrukcia, plocha bytu nad 68 m2, nie prízemie ani najvyššie poschodie. Za Vaše ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa objekt Šaľa

Cena okolo: 11 500€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garáž v Šali na sídlisku Váh (ulice J. Kollára, Partizánska, Nešporova, Bottova, Hlboká, Československej armády). Za Vaše ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Šaľa

Cena okolo: 120 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme starší rodinný dom v Šali, ulice Pionierska, M.R. Štefánika, Zahradnícka, Vinohradnícka. Pozemok aspoň 800 m2 a viac. Za Vaše ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Šaľa

Cena okolo: 120 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Šali, ulice Švermova, Smetanova, Bilická, Murgašova, Agátová, Sládkovičova, Jánošíkova. Za Vaše ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa chata Šaľa

Cena okolo: 20 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatku, alebo starší rodinný dom na rekreačné účely s okrasnou a úžitkovou záhradou. Podmienkou je dostupnosť autobusom z Nitry.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Máme pre Vás najlepšiu hypotéku! Teraz už od 0,49%,stačí nezáväzne vyplniť tento formulár a náš zástupca sa Vám ozve. Nič neplatíte, nikam nechodíte.

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:

Predaj, trojizbový byt Šaľa, Budovateľská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Šaľa, Budovateľská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Šaľa, Okružná - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Šaľa, Okružná - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, chata Kráľová nad Váhom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, chata Kráľová nad Váhom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, rekreačný pozemok Kráľová nad Váhom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rekreačný pozemok Kráľová nad Váhom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Šaľa, Dolná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Šaľa, Dolná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Šaľa, Hlavná - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Šaľa, Hlavná - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Šaľa, Letná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, jednoizbový byt Šaľa, Letná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Šaľa, Veča, Gen. L. Svobodu - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Šaľa, Veča, Gen. L. Svobodu - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, rekreačný pozemok Kráľová nad Váhom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rekreačný pozemok Kráľová nad Váhom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Trnovec nad Váhom, Krátka - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO...

Predaj, rodinný dom Trnovec nad Váhom, Krátka - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO...

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Šaľa, Veča, Hollého - ZNÍŽENÁ CENÁ

Predaj, trojizbový byt Šaľa, Veča, Hollého - ZNÍŽENÁ CENÁ

PREDANÉ
Predaj, rekreačný pozemok Kráľová nad Váhom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rekreačný pozemok Kráľová nad Váhom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Šaľa, Bilická - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Šaľa, Bilická - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Šaľa, Jánošíkova - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Šaľa, Jánošíkova - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Šaľa, Okružná - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Šaľa, Okružná - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Šaľa, Čsl. armády - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Šaľa, Čsl. armády - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Šaľa, Letná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, dvojizbový byt Šaľa, Letná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 545 m2 Tešedíkovo, Nová ulica - ZNÍŽENÁ CENA -...

Predaj, pozemok pre rodinný dom 545 m2 Tešedíkovo, Nová ulica - ZNÍŽENÁ CENA -...

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Trnovec nad Váhom - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Trnovec nad Váhom - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Šaľa, M. M. Hodžu - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Šaľa, M. M. Hodžu - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Šaľa, M. M. Hodžu

Predaj, jednoizbový byt Šaľa, M. M. Hodžu

PREDANÉ
Predaj, garáž Šaľa, smer Vlčany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, garáž Šaľa, smer Vlčany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Prievidza, Sídlisko Necpaly - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Prievidza, Sídlisko Necpaly - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Šaľa

Predaj, jednoizbový byt Šaľa

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Neded - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Neded - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Šaľa, Horná - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, dvojizbový byt Šaľa, Horná - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, pozemok-záhrada 260 m2 Kráľová nad Váhom, s chatkou - EXKLUZÍVNE HALO ...

Predaj, pozemok-záhrada 260 m2 Kráľová nad Váhom, s chatkou - EXKLUZÍVNE HALO ...

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Šaľa, Nešporova - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, dvojizbový byt Šaľa, Nešporova - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Šaľa - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Šaľa - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Prenájom, trojizbový byt Šaľa, Veča, Cintorínska - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Prenájom, trojizbový byt Šaľa, Veča, Cintorínska - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PRENAJATÉ
Predaj, garáž Šaľa, Dolná - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, garáž Šaľa, Dolná - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Šaľa

Predaj, dvojizbový byt Šaľa

PREDANÉ

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia