Pred rokmi som predávala byt a zároveň kupovala dom, aby som náhodou niečo nepokazila, naplánovala som si predaj a nákup v ten istý deň. V tom čase "realitky" bola veľká neznáma, preto mne neznalému dalo poriadne zabrať a stálo ma to neuveriteľne veľa času to zvládnuť. Kúpiť ako aj predať nehnuteľnosť, je významna vec , ktorá každého uberá o čas a ľudovo povedné o nervy. Preto som sa rozhodla byť Vám, pri Vašom rozhodovaní, hľadaní a riešení problémov s týmto spojených nápomocná. Prešla som viacerými zamestnaniami, od štátnej správy, "súkromníka", veľkej nadnárodnej spoločnosti a zakotvila som v HALO reality. Verím, že moje rozhodnutie bolo správne, a budem nápomocná pri Vašom rozhodnutí pri kúpe, predaji, alebo nájme nehnuteľností. Teším sa na spoluprácu s Vami.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Spokojnosť s maklérkou. Napriek tomu, že k obchodu nedošlo, musím povedať, že maklérka sa správala vysoko profesionálne. Nehnuteľnosť hodnotila objektívne, nafotené profesionálne, bez photoshopu. Veľká spokojnosť. Barčová
Som veľmi spokojná s maklérkou, ochotná, milá, umožnila nám 3 obhliadky bytu pred podpisom rezervácie. Dopodrobná vysvetlila všetko o byte. Ďakujem pani Čontošová. Spokojná klientka M.M.
Velmi mila pani, komunikacia super. Promtne vybavene. Dakujem
Vysoka spokojnost, praca na plny plyn, napomocna vyriesit kazdy potrebny detail I.CH.
Dobrý deň, chcem sa touto cestou veľmi pekne poďakovať pani Čontosovej za profesionálny prístup, odbornosť, súčasne láskavosť a pochopenie pri svojej práci. Vidieť, že svoju prácu robí oduševnene, ale necháva priestor na otvorenú komunikáciu a zváženie predávajúceho aj kupujúceho. Dôsledne vysvetľuje všetky zmluvy, ktoré sa podpisujú. Osobne som sa rozhodla kúpiť rodinný dom a financujem ho z predaja dvoch bytov. Spolupracovala som s tromi realitnymi kanceláriami, ale skutočný záujem, pomoc a odborné rady som získala len od pani Čontosovej. Teraz viem, že je to človek, na ktorého sa môžem jednoznačne spoľahnúť a môžem ju určite len odporúčať ďalej. Ešte raz veľmi pekne ďakujem. S pozdravom Petronela Červená
Veľmi spokojná.
Dobrý deň, keď sme sa rozhodovali o predaji bytu prostredníctvom realitnej kancelárie, bola som spočiatku proti. Avšak teraz musím povedať, že to bola najlepšia voľba a to vďaka pani Čontošovej. Od prvého telefonátu s ňou a počas celého predaja bytu nám bola vždy nápomocná a ústretová. Je to profesionál, ktorý svoju prácu vykonáva precízne a dá si záležať na každom detaile. Byt nám predala veľmi rýchlo a všetky úkony spojené s predajom riešila promptne. Musíme povedať, že sme nadmieru spokojní s jej službami a určite sa do budúcna na ňu obrátime a budeme ju odporúčať. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Dominika a Róbert
Spokojnost. Pohotovost a ochota. Velmi dobra spolupraca. D.A.
Skusenost s p.Contosovou je len ta najlepsia. Je dokazom toho, ze ludskost este existuje a jej profesionalita a dobre mienena rada vas uisti, ze ste si vybrali toho spravneho realitaka, respektive ze existuju realitky, cez ktore sa oplati predavat nehnutelnost. Len vdaka takym ludom ako je p.Contosova realitky funguju. Brajercikova
Som veľmi spokojný s prístupom maklérky.
S prístupom pani maklérky sme boli mimoriadne spokojní. Pani Čontošová je ústretová a ochotná poradiť a pomôcť. ĎAKUJEME. Tatiana K. A Jakub N.
Dobrý deň, mala som možnosť byt na obhliadke s pani maklérkou a milo ma prekvapila jej ochota, pripravenosť, odbornosť a hlavne spolupráca. Malo čo sa stretávam s takýmito maklérmi... som rada, že medzi nami existujú aj makléri, ktorí nemajú problém ísť do referenčného obchodu a sú v tomto obchode nápomocní. Ešte raz vďaka.
Lucia V.
Sme veľmi spokojní s prístupom pani Čontošovej. Všetky náležitosti zariadila rýchlo a odborne.
Sme veľmi spokojní!!! P. Eva Čontošová je maximálne ústretová, svojej práci rozumie a nič ju neodradí, ak je právo na strane jej klienta. Pri predaji našich pozemkov v Odoríne sa vyskytli isté podvodné a zavádzajúce informácie ohľadne územného plánu obce a kroky smerujúce k sťaženiu a zmareniu predaja pozemkov no aj napriek tomu to vaša maklérka profesionálne ustála a sprostredkovala úspešný predaj časti stavebných pozemkov. Vďaka Vám, p. Čontošová.
J. Š. a B. Š.
Predaj domu síce prebiehal z dôvodu vybavovania hypotéky dlhšie, maklérka vždy zaujala pozitívne stanovisko, bola ústretová, príjemná, flexibilná. Hodnotíme kladne.
Príjemná žena, odborníčka, veľmi ľudská. Klaudia Brajerčíková
Uzasna zena,profesionalka s ludskym pristupom. K.B.
Maklérka, pani Čontošová je maklérka na správnom mieste. Milá, ochotná vysvetliť, keby bolo takých viac. Čo sa týka provízie, nieje "lachvatá" oproti iným maklérom je ústretová výškou provízie. Pomáha nám pri predaji nehnuteľnosti.
Dobrý den, chcela by spom poďakovať nasej super realitacke pani Contosovej za vybavenie predaja bytu... určite ju budem odporúčať aj iným.
Chovancova Marcela

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa jednoizbový byt Levoča

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v Levoči a okolí. Platba v hotovosti. Ak máte záujem predať takýto byt, prosím kontaktujte ma.

Kúpa jednoizbový byt Poprad

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový byt, alebo garsónku v meste Poprad. Platba - HOTOVOSŤ. Ak takúto nehnuteľnosť vlastníte a chcete ju predať, kontaktujte ma:)

Kúpa jednoizbový byt Poprad

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový , alebo menší 2-izbový byt v meste Poprad. Podmienka : s balkónom, NIE centrum a Matejovce. Za Vaše ponuky ďakujem.

Kúpa jednoizbový byt Poprad

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový byt v Poprade.

Kúpa jednoizbový byt Poprad

Cena okolo: 48 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt s balkónom v Poprade na starom Juhu. Ponúknite. Kontakt : 0903 147 470

Kúpa jednoizbový byt Poprad

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Poprade. Sídlisko Juh, Západ. Ponúknite.

Kúpa jednoizbový byt Poprad

Cena okolo: 48 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Poprade. Ponúknite.

Kúpa jednoizbový byt Poprad

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Poprade.

Kúpa jednoizbový byt Smižany

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt na sídlisku Západ II v Smižanoch, alebo na Zápae I. Najlepšie zrekonštruovaný, avšak nieje podmienkou. Ponúknite.

Nájom jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1, alebo 2 izbový byt do prenájmu. Nezáleží či je zariadený, alebo nie. Nájomca bude v byte bývať sám.

Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v Spišskej Novej Vsi. Ak máte záujem predať takýto byt, prosím kontaktujte ma.

Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt na sídl.Západ I v Spišskej Novej Vsi. Platba v hotovosti.

KÚPA, dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Hľadám pre klienta dvojizbový byt na sídlisku Tarča, ulica Brezová alebo Ferčekovce, s balkónom.

Kúpa dvojizbový byt Levoča

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Levoči. Podmienka: čiastočne zrekonštruovaný alebo komplet zrekonštruovaný. Byt s výťahom ak bez výťahu tak max. 2 poschodie. Platba v hotovosti.

Kúpa, dvojizbový byt Poprad

Hľadám pre klientku dvojizbový byt v Poprade. Balkón výhodou.

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt kdekoľvek v Spišskej Novej Vsi.

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Cena okolo: 48 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt kdekoľvek v Spišskej Novej Vsi.

Kúpa, dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Hľadám pre klientov dvojizbový byt s balkónom v Spišskej Novej Vsi. Platba v hotovosti.

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Spišskej Novej Vsi.

Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt s balkónom v meste Spišská Nová Ves. Platba v hotovosti.

Nájom trojizbový byt Levoča

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme prenájom 3 až 4 izbového bytu v meste Levoča.

Kúpa, trojizbový byt, Levoča

Hľadám pre klientku trojizbový byt v Levoči po celkovej rekonštrukcii. Ponúknite.

Kúpa, trojizbový byt Poprad, Centrum

Hľadám pre klientku byt v Poprade, centrum-blízko zdravotníckej školy, rozloha viac ako 70 m2.

Kúpa trojizbový byt Poprad

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3.izbový byt v Poprade do 70.000,-eur, platba hotovosť.

Kúpa, trojizbový byt Spišská Nová Ves

Cena okolo: 60 000€
pôvodný stav, balkón

Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Cena okolo: 60 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-3 izbový byt v pôvodnom stave, preferujeme sídl. Západ, avšak klient nevylučuje aj inú lokalitu mesta Spišská Nová Ves, závisí od ponuky . V prípade, že takúto nehnuteľnosť vlastníte a chcete ju predať, neváhajte kontaktovať makléra.

Kúpa trojizbový, štvorizbový byt, Svit

Hľadám pre klientov 3. resp.4.-izbový byt vo Svite, môžu byť aj Batizovce. Ponúknite.

Kúpa štvorizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 - 4 izbový byt s terasou. Byt môže byť aj v okolí Spišskej Novej Vsi. Ak takýto byt vlastníte a rozhodli ste sa ho predať, kontaktujte makléra : 0903 147 470.

Kúpa štvorizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Spišskej Novej Vsi na sídl. Tarča, alebo sídl.Východ.

Kúpa päťizbový byt Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme päťizbový byt v Spišskej Novej Vsi.

Kúpa rodinný dom v Poprade

Hľadám pre klientov štvorizbový rodinný dom v Poprade-Spišská Sobota, alebo časť Velká.

Kúpa rodinný dom Poprad

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojgeneračný dom v meste Poprad, resp.blízkom okolí, Spišská Sobota...

Kúpa, rodinný dom, Spišská Nová Ves

Cena okolo: 90 000€
Hľadám pre klienta rodinný dom blízko centra. Aj pôvodný stav.

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme menší rodinný dom v meste Spišská Nová Ves, alebo okolitých obciach.

Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší rodinný dom blízko centra mesta Spišská Nová Ves. Ponúknite.

Kúpa rodinný dom Spišské Vlachy

Cena okolo: 55 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Spišské Vlachy, Slovinky, Krompachy.

Kúpa rodinný dom Spišský Štvrtok

Pre konkrétneho klienta hľadáme starší rodinný dom. Do úvahy prochádzajú obce: Spišský Štvrtok, Jánovce, Švábovce, Hozelec, Kišovce. Ak takúto nehnuteľnosť vlastníte a chcete ju predať, kontaktujte ma. Za každú ponuku vopred ďakujem.

Kúpa chata Spišská Nová Ves

Cena okolo: 55 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu na Čingove, alebo Košiarnom briežku.

Hľadáme prenájom obchodných priestorov

Cena okolo: 1 000€

Kúpa pozemok pre rodinný dom Hozelec

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok v obci Hozelec, alebo Spišská Sobota, Poprad-Veľká, Spišská Teplica. najlepšie o rozlohe 700 m2 an výstavbu rodinného domu. Ak takýto pozemok vlastníte, kontaktujte ma.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:

Predaj, dvojizbový byt Poprad - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, dvojizbový byt Poprad - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Mier - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Mier - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Spišská Nová Ves, Staré Mesto - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Spišská Nová Ves, Staré Mesto - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Spišská Nová Ves, Mier

Predaj, jednoizbový byt Spišská Nová Ves, Mier

PREDANÉ
Prenájom, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Západ

Prenájom, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Západ

PRENAJATÉ
Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Spišská Nová Ves - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Spišská Nová Ves - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Staré Mesto

Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Staré Mesto

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Poprad, Poprad - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, dvojizbový byt Poprad, Poprad - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Jamník, okr. Spišská Nová Ves

Predaj, rodinný dom Jamník, okr. Spišská Nová Ves

PREDANÉ
Predaj, garsonka Spišská Nová Ves, Staré Mesto - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, garsonka Spišská Nová Ves, Staré Mesto - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Poprad, Juh

Predaj, trojizbový byt Poprad, Juh

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Západ I

Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Západ I

PREDANÉ
Predaj, štvorizbový byt so záhradou Švábovce, Poprad

Predaj, štvorizbový byt so záhradou Švábovce, Poprad

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Spišská Nová Ves, sídl.Tarča, EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, jednoizbový byt Spišská Nová Ves, sídl.Tarča, EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Poprad, Juh 3

Predaj, dvojizbový byt Poprad, Juh 3

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Poprad, EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, jednoizbový byt Poprad, EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Krompachy, Spišská Nová Ves EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, dvojizbový byt Krompachy, Spišská Nová Ves EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, chata Čingov, Spišská Nová Ves

Predaj, chata Čingov, Spišská Nová Ves

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt s garážou, Spišská Nová Ves, centrum mesta,

Predaj, trojizbový byt s garážou, Spišská Nová Ves, centrum mesta,

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Spišská Nová Ves, Mier

Predaj, jednoizbový byt Spišská Nová Ves, Mier

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt s garážou Spišská Nová Ves, centrum

Predaj, trojizbový byt s garážou Spišská Nová Ves, centrum

PREDANÉ
- Predaj, pozemok 350 m2 Pod Tepličkou, Spišská Nová Ves

- Predaj, pozemok 350 m2 Pod Tepličkou, Spišská Nová Ves

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Spišská Nová Ves, širšie centrum - EXKLUZÍVNE HALO reality

Predaj, rodinný dom Spišská Nová Ves, širšie centrum - EXKLUZÍVNE HALO reality

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom, Levoča

Predaj, rodinný dom, Levoča

PREDANÉ
Predaj, pozemok 778 m2 Odorín, Spišská Nová Ves

Predaj, pozemok 778 m2 Odorín, Spišská Nová Ves

PREDANÉ
Predaj, pozemok 632 m2 Odorín, Spišská Nová Ves

Predaj, pozemok 632 m2 Odorín, Spišská Nová Ves

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Spišský Štiavnik, Poprad ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, rodinný dom Spišský Štiavnik, Poprad ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Západ I.

Predaj, trojizbový byt Spišská Nová Ves, Západ I.

PREDANÉ