Čo ste o mne možno nevedeli

Pred rokmi som predávala byt a zároveň kupovala dom, aby som náhodou niečo nepokazila, naplánovala som si predaj a nákup v ten istý deň. V tom čase "realitky" bola veľká neznáma, preto mne neznalému dalo poriadne zabrať a stálo ma to neuveriteľne veľa času to zvládnuť. Kúpiť ako aj predať nehnuteľnosť, je významna vec , ktorá každého uberá o čas a ľudovo povedné o nervy. Preto som sa rozhodla byť Vám, pri Vašom rozhodovaní, hľadaní a riešení problémov s týmto spojených nápomocná. Prešla som viacerými zamestnaniami, od štátnej správy, "súkromníka", veľkej nadnárodnej spoločnosti a zakotvila som v HALO reality. Verím, že moje rozhodnutie bolo správne, a budem nápomocná pri Vašom rozhodnutí pri kúpe, predaji, alebo nájme nehnuteľností. Teším sa na spoluprácu s Vami.

Moji spokojní klienti:

Sme veľmi spokojní s prístupom pani Čontošovej. Všetky náležitosti zariadila rýchlo a odborne.
Sme veľmi spokojní!!! P. Eva Čontošová je maximálne ústretová, svojej práci rozumie a nič ju neodradí, ak je právo na strane jej klienta. Pri predaji našich pozemkov v Odoríne sa vyskytli isté podvodné a zavádzajúce informácie ohľadne územného plánu obce a kroky smerujúce k sťaženiu a zmareniu predaja pozemkov no aj napriek tomu to vaša maklérka profesionálne ustála a sprostredkovala úspešný predaj časti stavebných pozemkov. Vďaka Vám, p. Čontošová.
J. Š. a B. Š.
Predaj domu síce prebiehal z dôvodu vybavovania hypotéky dlhšie, maklérka vždy zaujala pozitívne stanovisko, bola ústretová, príjemná, flexibilná. Hodnotíme kladne.
Príjemná žena, odborníčka, veľmi ľudská. Klaudia Brajerčíková
Uzasna zena,profesionalka s ludskym pristupom. K.B.
Maklérka, pani Čontošová je maklérka na správnom mieste. Milá, ochotná vysvetliť, keby bolo takých viac. Čo sa týka provízie, nieje "lachvatá" oproti iným maklérom je ústretová výškou provízie. Pomáha nám pri predaji nehnuteľnosti.
Dobrý den, chcela by spom poďakovať nasej super realitacke pani Contosovej za vybavenie predaja bytu... určite ju budem odporúčať aj iným.
Chovancova Marcela

Hľadám pre svojich klientov: