S nehnuteľnosťami som začala pracovať keď som si chcela poriešiť svoje vlastné bývanie. Ako som prezerala ponuky na webových portáloch všimla som si reklamy, ktoré ponúkali prácu realitného makléra a tak som od kúpy vlastného bývania prešla k prehliadaniu práce, keďže som bola na materskej dovolenke a už bolo treba riešiť aj zamestnanie.

Dôležité je, aby každý človek mohol byť hrdý na prácu, ktorú vykonáva. Lev Nikolajevič Tolstoj

Realitná kancelária HALO reality ma tak ohúrila, že som poslala žiadosť o prijatie do zamestnania. Pohovor prebiehal v uvoľnenej atmosfére s naším pánom riaditeľom Ľuborom Mäsiarom a zástupkyňou riaditeľa Martinou Makovinskou, ktorí urobili na mňa veľký dojem. Prečo práve HALO reality? Ako som už spomínala super atmosféra bola už na pohovore a po odstupe času sa mi len potvrdilo čo som od tejto firmy očakávala. Super kolektív a ľudský prístup, ktorý chýba nie malo firmám. Taktiež realitná kancelária patrí medzi lídrov na Slovenskom realitnom trhu a samozrejme má veľké skúsenosti, ktoré nadobudla počas svojej existencie, tak prečo by som mala váhať pracovať s veľkou firmou!? :)

Prajem aj Vám aby ste sa v živote rozhodovali správne a spolupracovali len s tými najsilnejšími. Teším sa na Vás možno aj pri osobných stretnutiach pri predaji, prenájme alebo kúpe Vašej nehnuteľnosti.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Velmi som bola spokojna, pani Pokryvkova bola velmi ochotna, ustretova,mila, profesionalne spravanie, naozaj po každej stranke velmi odborne mi vedela pradit,porozpravat. Som nadmieru spokojna, takychto ustretovych a laskavych ludi by malo byt viac. Velmi som bola spokojna.
Jana Hrošova
Chcem vyzdvidnut ustretovost, laskavost, vyborne spravanie, fakt na urovni, prijemne jednanie, ochota zo strany p. Pokryvkovej Vierky. Takychto ludi by ste mali odmenovat, ktori maju taketo profesionalne vystupovanie s klientami. Nad mieru som spokojna a tuto pani budem odporucat aj svojim znamym pri kupe alebo predaji nehnutelnosti.
Jana Hrošova
Velmi ochotna, prijemne vystupovanie, nemusel som sa starat o nic, vsetko vybavila.
Dnes sme dostali list vlastníctva. Chceme aj takto vyjadriť veľkú vďaku za odborne bezchybne zvládnutý postup pri kúpe našej nehnuteľnosti. Pani Pokrývková bola vždy stopercentne pripravená na riešenie situácií, ktoré sa pri kúpe vyskytli. No zvlášť jej ďakujeme za mimoriadne empatický ľudský prístup počas celej doby riešenia kúpy nehnuteľnosti. AS
Absolútna spokojnosť. A.S.
S realitnou maklérkou p. Vierou Pokrývkovou sme boli veľmi spokojní. Touto cestou sa jej zároveň chceme poďakovať za jej profesionalitu, trpezlivosť, milý a ľudský prístup pri predaji nehnuteľnosti. V prípade, že by sme znova potrebovali Vaše služby, určite oslovíme práve ju. Slávka Tišťanová
Bola som maximálne spokojná s realitnou maklérkou p. Vierou Pokrývkovou. S jej prístupom, ochotou, jednaním a pomocou pri predaji a s ním spojenými úkonmi. Ďakujem a spoluprácu s ňou odporúčam, skutočne ušetrený čas a dobre a rýchlo vybavený predaj nehnuteľnosti. Ľubica
So službami RK sme boli spokojní.
Milan
P. .Pokrývková bola veľmi milá, nevtieravá, urobila na mňa aj manžela dobrý dojem, jednanie aj komunikácia a myslím, že aj skúsenosti na veľmi dobrej úrovni. Tešíme sa na ďaľšiu spoluprácu s pani a dúfam, že sa aj podarí urobiť obchod.
Kotryová

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa, jednoizbový byt, Martin

Cena okolo: 36 000€
Hľadáme pre konkrétneho klienta jednoizbový byt v Martine a jeho okolí.

Kúpa, jednoizbový byt Turčianske Teplice

Cena okolo: 38 000€
Hľadáme pre klienta jednoizbový byt v Turčianskych Tepliciach alebo v obci Dolná Štubňa. Čiastočná alebo úplná rekonštrukcia.

Kúpa jednoizbový byt, Martin

Cena okolo: 50 000€
Hľadáme pre konkrétneho klienta jednoizbový byt s balkónom s plochou min. 40 m2. Lokalita Martin a okolie.

Kúpa jednoizbový byt Martin

Cena okolo: 53 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Martine a jeho okolí. Podmienka je dobrý prístup do bytu pre vozičkára. Ďakujem za ponuky.

Kúpa jednoizbový byt Turčianske Teplice

Cena okolo: 38 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v centre Turčianskych Teplíc.

Kúpa jednoizbový byt Turčianske Teplice

Cena okolo: 38 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v centre mesta Turčianskych Teplic.

Kúpa, jednoizbový byt Turčianske Teplice

Cena okolo: 30 000€
Hľadáme pre konkrétneho klienta jednoizbový byt v Turčianskych Tepliciach. Platba v hotovosti.

Kúpa dvojizbový byt Turčianske Teplice

Cena okolo: 50 000€
Hľadáme pre klienta dvojizbový byt v Turčianskych Tepliciach alebo v obci Dolná Štubňa.

Kúpa, dvojizbový byt Martin

Cena okolo: 52 000€
Hľadáme pre konkrétneho klienta dvojizbový byt. Bezbarierový s plastovými oknami.

Kúpa, dvojizbový byt Ružomberok

Cena okolo: 52 000€
Hľadáme pre konkrétneho klienta dvojizbový bezbariérový byt s plastovými oknami.

Kúpa, dvojizbový byt Turčianske Teplice

Cena okolo: 45 000€
Hľadáme pre klienta dvojizbový byt v Turčianskych Tepliciach. Môže byť v pôvodnom stave.

Kúpa, dvojizbový byt Martin

Cena okolo: 58 000€
Hľadáme pre konkrétneho klienta dvojizbový byt v Martine, Jahodníky, Ľadoveň, Košuty, Sever, Vrútky. Požiadavky klienta sú prerobená kúpelňa so sprchovým kútom a balkón.

Kúpa, dvojizbový byt Martin

Cena okolo: 50 000€
Hľadáme pre konkrétneho klienta dvojizbový byt s balkónom. Čiastočná rekonštrukcia, Martin a okolie.

Kúpa dvojizbový byt Martin

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Martine.

Kúpa dvojizbový byt Prievidza

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jedno až dvojizbový byt v okolí Prievidza. Čiastočne alebo kompletná rekonštrukcia, podľa možnosti aj zariadený. Platba v hotovosti. Ďakujem za ponuky.

Kúpa dvojizbový byt Turčianske Teplice

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt V Turčianskych Tepliciach a v jeho blízkom okolí. Požiadavky nie prízemie.

Kúpa, dvojizbový byt Turčianske Teplice

Cena okolo: 50 000€
Hľadáme pre konkrétneho klienta dvojizbový byt v Turčianskych Tepliciach. Platba v hotovosti.

Kúpa, trojizbový byt Turčianske Teplice

Cena okolo: 55 000€
Hľadáme pre klienta trojizbový byt alebo väčší dvojizbový byt v Turčianskych Tepliciach, nie Horné Rakovce, v pôvodnom stave s vymenenými plastovými oknami.

Kúpa trojizbový byt Martin

Cena okolo: 90 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Martine. Mal by sa nachádzať v blízkosti Evanjelickej spojenej školy, M.R. Štefánika, P.O. Hviezoslav, Thurzová, Škultétyho. Čiastočne alebo kompletná rekonštrukcia. Platíme v hotovosti.

Kúpa trojizbový byt Martin

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Martine, Priekopa, Vrútky, Sever. Podmienka je celková rekonštrukcia.

Kúpa, trojizbový byt Turčianske Teplice

Cena okolo: 60 000€
Hľadáme pre konkrétneho klienta trojizbový byt v Turčianskych Tepliciach. Platba v hotovosti.

Kúpa štvorizbový byt Martin

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme troj - štvorizbový byt v okolí Martina po kompletnej rekonštrukcií najlepšie novostavba s veľkou terasou. Platba v hotovosti.

Kúpa štvorizbový byt Martin

Cena okolo: 90 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v centre mesta Martin.

Kúpim, rodinný dom Turčianske Teplice

Cena okolo: 60 000€
Hľadáme pre klienta rodinný dom v Turčianskych Tepliciach a jeho okolí Mošovce, Budiš, Turčiansky Michal, Rakša, Diviaky, pôvodný stav alebo čiastočná rekonštrukcia.

Kúpa, rodinný dom Martin

Cena okolo: 100 000€
Hľadáme pre konkrétneho klienta rodinný dom v okolí Martina do 20 km. Dom by sa mal nachádzať v kľudnom prostredí pri lúke alebo hore. Nový majiteľ chce dom využívať na celoročné bývanie spojené s podnikaním (pečenie chleba a koláčíkov).

Kúpa rodinný dom Martin

Cena okolo: 200 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Martine- Podháj, Stráne. Veľkosť pozemku min. 800m2.

Kúpa rodinný dom Martin

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme starší rodinný dom v okolí Martina do 15 km. Podmienka zrekonštruovaná strecha a plastové okná.

Kúpa, rodinný dom Slovenské Pravno

Cena okolo: 60 000€
Hľadáme pre klienta rodinný dom v obci Slovenské Pravno.

Kúpa rodinný dom Turčianske Teplice

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v okolí Turčianskych Teplíc.

Nájom administratívny priestor Martin

Cena okolo: 280€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dlhodobý prenájom kancelárskych priestorov v Martine. Kancelária by sa mala nachádzať mimo pešej zóny v blízkosti centra. Rozloha 40 m2 so sociálnym zariadením. Dostupné dve parkovacie miesta.

Kúpa, stavebný pozemok Martin a okolie

Cena okolo: 15 000€
Hľadáme pre klienta stavebný pozemok v okolí Martina a Vrútok. Môže byť aj Jaseno, Kalník, Príbovce, Rakovo, Ďanová. Plocha pozemku 450 m2.

Kúpa, stavebný pozemok Martin

Cena okolo: 30 000€
Hľadáme pre konkrétneho klienta stavebný pozemok v okolí Martina a Vrútok.

Kúpa, stavebný pozemok Martin

Cena okolo: 15 000€
Hľadáme pre klienta stavebný pozemok v celom okolí Martina.

Kúpa, stavebný pozemok okolie Martin

Cena okolo: 30 000€
Hľadáme pre klienta stavebný pozemok v okolí Martina. Pri pozemku by mali byť dostupné IS. Uprednostňujeme pozemok v tvare štvorca o rozlohe najmenej 800 m2.

Kúpa, pozemok Valča , Martin

Cena okolo: 23 000€
Hľadáme pre konkrétneho klienta pozemok v obci Valča pri lyžiarskom stredisku Snowland okres Martin.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:

Predaj, pozemok pre rodinný dom 1118 m2 Horná Štubňa, okr. Turčianske Teplice ...

Predaj, pozemok pre rodinný dom 1118 m2 Horná Štubňa, okr. Turčianske Teplice ...

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Martin, Ľadoveň - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Martin, Ľadoveň - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Mošovce, okr. Turčianske Teplice, Mazan - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, trojizbový byt Mošovce, okr. Turčianske Teplice, Mazan - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Trebostovo - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO R...

Predaj, rodinný dom Trebostovo - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO R...

PREDANÉ
Prenájom, jednoizbový byt Martin, Nálepková

Prenájom, jednoizbový byt Martin, Nálepková

PRENAJATÉ
Predaj, dvojizbový byt Martin, M.R.Štefánika

Predaj, dvojizbový byt Martin, M.R.Štefánika

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Turčianske Teplice, Horné Rakovce - EXKLUZÍVNE HALO REA...

Predaj, trojizbový byt Turčianske Teplice, Horné Rakovce - EXKLUZÍVNE HALO REA...

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Diviaky, Turčianske Teplice

Predaj, rodinný dom Diviaky, Turčianske Teplice

PREDANÉ
Predaj, trojizbový mezonetový byt Martin

Predaj, trojizbový mezonetový byt Martin

PREDANÉ
Predaj, rekreačná chata Valča, Martin

Predaj, rekreačná chata Valča, Martin

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Martin, Ľadoveň - Exkluzívne HALO reality

Predaj, trojizbový byt Martin, Ľadoveň - Exkluzívne HALO reality

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový tehlový byt Martin, Podháj

Predaj, dvojizbový tehlový byt Martin, Podháj

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Martin, Ľadoveň

Predaj, trojizbový byt Martin, Ľadoveň

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Martin, Ľadoveň

Predaj, trojizbový byt Martin, Ľadoveň

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Martin, širšie centrum

Predaj, dvojizbový byt Martin, širšie centrum

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Martin, Priekopa

Predaj, dvojizbový byt Martin, Priekopa

PREDANÉ
Predaj, štvorizbový byt Martin, Ľadoveň

Predaj, štvorizbový byt Martin, Ľadoveň

PREDANÉ