Profesionáli v realitách na Slovensku

Som tu pre Vás a už len na Vás záleží, či mi budete dôverovať

CERTIFIKOVANÝ MAKLÉRHALO reality

Marián
Halabuk

0905 806 395
Váš osobný realitný maklér Banská Bystrica, Brezno, Zvolen, Detva, Martin

Nechajte všetko na mňa, máme tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Keď som sa v 55 rokoch rozhodol naštartovať a zmeniť svoj profesionálny život netušil som, aká ťažká je profesia realitného makléra, pre ktorú som sa rozhodol. Štúdium, nové skúsenosti, ťažké obchody, ktoré pre začiatočníka boli strašiakom, špecializované školenia, tréningy, webináre či e-kurzy, to všetko som sa musel naučiť aby som bol sám zo sebou spokojný. Ale dal som to ! Po dvoch rokoch práce si môžem povedať som REALITNÝ MAKLÉR.

Som tu pre Vás a už len na Vás záleží, či mi budete dôverovať

Moja práca ma neskutočne napĺňa. Naučil som sa byť koordinátorom, ktorý dokáže skĺbiť aspoň tucet povolaní, od predavača, vyjednávača, obchodníka, kreatívca, upratovača až po právnika či psychológa. Jednoducho práca v realitách je pestrá a každý deň mi prinesie vždy niečo nové s možnosťou neustáleho zlepšovania sa a napredovania.

Vážený klienti, som tu pre Vás či už predávajúcich alebo kupujúcich, budem chrániť záujmy obidvoch strán, budem tu pre Vás v ktorúkoľvek hodinu, nájdem si na Vás čas či už len na podanie potrebnej informácie či na obhliadku alebo konzultačné stretnutie. Budem sa snažiť k Vašej nehnuteľnosti pristupovať tak, ako keby bola moja,a budem sa snažiť, aby ste boli s mojou prácou boli spokojný.

Moji spokojní klienti v Banskej Bystrici a okolí

Pozrite si moje referencie spokojných klientov, ďakujem všetkým, ktorí takto ocenili moju prácu. .

Stretli ste sa už so mnou? Prosím ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujem.

Moje aktuálne nehnuteľnosti

Moje nehnuteľnosti Moje byty Moje domy Moje ostatné Nehnuteľnosti v Banskej BystriciNehnuteľnosti v Brezne
Zobraziť všetky nehnuteľnosti

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4791 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4791 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Súrne hľadám pre mojich klientov v Banskej Bystrici a okolí

Predávate nehnuteľnosť? Máme viac ako 3000 záujemcov čakajúcich na nehnuteľnosť.
Pozrite si, či nehľadáme práve tú vašu.

Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1izbovy byt s balkónom

Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

90 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1izbový byt do 90 000EUR, okrem Sásovej.

Nájom jednoizbový byt Banská Bystrica

450 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme

Kúpa jednoizbový byt Brezno

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt.

Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt vo Zvolen,

Kúpa jednoizbový byt okr. Zvolen

Pre klienta súrne hľadáme 1izbový byt vo Zvolene. / s balkónom /

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt.

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt s balkónom.

Nájom dvojizbový byt Banská Bystrica

550 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt na prenájom.

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt s balkónom, alebo s Loggiou na ulici Švermova. Poschodie prvé alebo druhé, pokiaľ bude výťah tak do piateho poschodia.

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

116 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2izbový byt v Banskej Bystrici. (s balkón alebo loggia).

Zobraziť všetky moje dopyty

Moje referencie

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti v Banskej Bystrici a okolí.

 • rodinný dom - Banská Bystrica

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Banská Bystrica
 • trojizbový byt - Banská Bystrica

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  Banská Bystrica

Vypočítajte si cenu nehnuteľnosti v Banskej Bystrici

Využite našu službu bezplatného ocenenia ceny vašej nehnuteľnosti. Jediný na Slovensku prinášame ONLINE KALKULAČKU NEHNUTEĽNOSTI - okamžitý výpočet bez nutnej registrácie, či nechávania kontaktov a to porovnaním až 70 tisíc aktuálnych nehnuteľností.

Vypočítať cenu nehnuteľnosti v Banskej Bystrici a kdekoľvek na Slovensku
35000
klientov so zmluvou
4791
recenzií od klientov
62915
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku

Kontaktujte ma ešte dnes

Neváhajte ma kontaktovať ešte dnes a to aj nezáväzne. So všetkým vám pomôžem a vysvetlím presný postup, ako bezpečne, výhodne a čo najrýchlejšie predať vašu nehnuteľnost.

Mobil: 0905 806 395 CEZ E-MAIL CEZ FORMULÁR Správa Whatsapp

Kontakt na vás

Stručný popis/dôvod kontaktovania

Marián Halabuk Odoslať

Ďakujeme za prejavenú dôveru.
Kolega vás bude kontaktovať čo najskôr.

Realitná poradňa

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu a najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali? Napíšte nám otázku alebo si pozrite našu celú realitnú poradňu.

Ako pracujeme

V prípade záujmu ma neváhajte nezáväzne kontaktovať. Nakoľko sme profesionáli v realitách, každú nehnuteľnosť osobne vždy navštívime, nafotíme a navrhneme cenu tak, aby zohľadňovala rýchlosť predaja a vašu aktuálnu situáciu.

1

Návšteva nehnuteľnosti a analýza

Každú nehnuteľnosť osobne navštívime, nafotíme a skontrolujeme všetky ťarchy a prípadné záväzky. Nepredávame čo sme osobne nevideli a neskontrovali.

2

Zaradenie do ponuky

Po dohode s klientom nehnuteľnosť zaradíme do svojho portfólia a ponúkneme najskôr našim klientom hľadajúcich nehnuteľnosť.

3

Marketing a inzercia

Bez inzercie by to nešlo. Inzerujeme na všetkých dôležitých a najnavštevovanejších portáloch, dokonca aj na tých menej podstatných.

4

Obhliadky s overenými záujemcami

Vašu nehnuteľnosť a cennosti chránime. Na obhliadku prídeme len s overeným klientom a vždy máme záznam, koho sme vám priviedli.

5

Právne záležitosti a zmluvy

Ako jedna z mála kancelárii, máme vlastné právne oddelenie, ktoré dohliada nad každou jednou zmluvou. Doteraz sme pripravili viac ako 8.000 zmlúv.

6

Kataster a odovzdanie nehnuteľnosti

Až po prijatí peňažného plnenia zanášame zmluvy na kataster. Chránime obe strany rovnako, ako predávajúceho tak kupujúceho.

Najčastejšie otázky klientov

Toto sú najčastejšie otázky mojich klientov. Neváhajte ma kontaktovať telefonicky, alebo sa môžme osobne stretnúť pre vaše ďaľšie otázky ku kúpe/predaju, prípadne prenájmu vašej nehnuteľnosti.

Musíte nehnuteľnosť vidieť?

Áno, sme profesionálna realitná kancelária. Každú nehnuteľnosť musíme osobne navštíviť, nafotiť a pozrieť aktuálny stav.

Chcem predať nehnuteľnosť, čo ďalej?

V prípade, že chcete predať nehnuteľnosť, prejdite na podstránku PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ a vyplňte nezáväzný formulár, my sa Vám do 24 hodín ozveme.

Chcem predať nehnuteľnosť bez starostí, na nehnuteľnosti sa ale nezdržujem.

Ak nechcete mať žiadne starosti a v nehnuteľnosti nebývate, môžete dať našim maklérom klúče. Po nájdení klienta vám pošleme elektronicky zmluvy, ktoré skontrolujete a vy prídete len na podpis k notárovi. Všetky starosti zostanú na nás. A navyše, za túto službu nič navyše neplatíte.

Aké služby poskytujete a čo všetko zabezpečíte?

Sme profesionáli. Každú jednu nehnuteľnosť si prídeme pozrieť, nafotiť (nenaberáme cez internet) a spísať záznam. Poradíme vám, v akých cenách sa predávajú podobné nehnuteľnosti vo vašej lokalite. Následne ju nahodíme na internet, zabezpečíme čo najširšiu inzerciu a oslovíme potencionálnych klientov čakajúcich na nehnuteľnosti. Následne prídeme so záujemcami na obhliadku, ktorú uskutočňujeme iba s overenými klientmi (ako jedna z mála realitných kancelárii). V prípade záujmu o nehnuteľnosť vypracujeme zmluvy garantované našim právnym oddelením, ktoré už spravilo viac ako 8.000 takýchto zmlúv. Tieto zmluvy sú nestranné a obe strany si môžu po odsúhlasení doplniť svoje požiadavky. Po podpísaní zmlúv, zanesieme zmluvy na kataster, kde základný poplatok za zápis hradíme v plnej výške (platí pre 95% nehnuteľností). Samozrejmosťou je odovzdávací protokol o energiách, či poradenstvo ohľadom prepisov a podobne.

Kde mám istotu, že nebudem oklamaný a neprídem o nehnuteľnosť?

Práve preto, že realitná kancelária je tretia, nestraná strana a každý, kto má záujem niekoho oklamať bude kúpu riešiť priamym oslovením na súkromný inzerát. Keďže sme celoslovenská a nie len miestna realitná kancelária, máte o to väčšiu istotu. Za prevod nehnuteľností osobne ako firma zodpovedáme. Navyše, všetky zmluvy sú garantované našim právnym oddelením, ktoré ich len pre našu realitnú kanceláriu vypracovalo už viac ako 8.000. Nie je žiaden problém do danej zmluvy niečo doplniť, ak druhá strana dané zmeny odsúhlasí. Taktiež v prípade súhlasu druhej strany, môžete na vaše náklady požadovať notársku úschovu alebo vinkulovaný účet v banke.

V prípade, že moju nehnuteľnosť nepredáte, koľko ma to bude stáť?

Nič. Všetky náklady - náber a obhliadky, marketing, správu a poplatky za inzerciu a mnoho ďaľšieho sú v našej réžii. Nič dopredu nám neplatíte a my províziu dostaneme až vtedy, ak nájdeme kupujúceho.

Ako dohliadate nad kvalitou vašich predajcov, môžem sa na nich spoľahnúť?

Každému nášmu klientovi, ktorý cez nás predáva, prenajíma, kupuje nenuteľnosť príde e-mail na našu stránku - OHODNOTIŤ MAKLÉRA. Venujeme sa každému jednému podnetu, ktoré sú ale na 99,5% kladné a môžete si ich pozrieť na našej stránke SPOKOJNOSŤ KLIENTOV. V prípade negatívneho hodnotenia kontaktujeme makléra pre objasnenie daného prípadu a vyvodenie prípadných opatrení (až po ukončenie spolupráce). HALO reality pracuje iba s tými najlepšími.

Sú makléri nútení sa pravidelne školiť a vzdelávať?

Nie, na Slovensku žiadna taká legislatíva nie je, a preto, skoro žiadna miesta realitná kancelária nemá toto ani v podmienkach spolupráce. HALO reality, ale dbá na profesionalitú maklérov. Každý jeden spolupracovník musí absolovať niekoľko vstupných školení. Okrem toho sú makléri povinní sa dvakrát do roka zúčastňovať celodenných seminárov a niekoľkokrát za rok interných online školení. Navyše nad každým spolupracovníkom dohliada skúsený manažér pobočky a naše právne oddelenie.