Prečo som sa rozhodol pre reality? Začal som uvažovať nad zmenou v profesnom živote a od začiatku ma lákala myšlienka pôsobiť na realitnom trhu. Prioritou pri rozhodovaní bol flexibilný pracovný čas, nezávislosť, kreatívnosť a vlastné rozhodovanie. Ocitol som sa pred dôležitým rozhodnutím, pretože pri momentálne veľkom množstve realitných kancelárií som si mal vybrať tú najlepšiu. Po dôkladnom preskúmaní kladov a záporov jednotlivých spoločností mi ako najlepšia realitná spoločnosť vyšla HALO reality. Hlavnými dôvodmi sú profesionálny prístup ku klientom a maklérom, pravidelné školenie a vzdelávanie maklérov v realitnom trhu, podpora a pomoc novým maklérom. A taktiež podstatný dôvod môjho rozhodnutia bolo, že HALO reality je slovenská spoločnosť.

Rád pracujem s ľudmi. V priebehu podnikania a pár zamestnaní som ako obchodník, vždy prichádzal do kontaktu s ľudmi. Zaoberal som sa predajom produktov a služieb v stavebníctve a aj preto mám blízky vzťah k nehnuteľnostiam a realitnému trhu. Mojím životným krédom je, že problémy ako také sú v podstate výzvy, ktoré je potrebné zvládnuť a vyriešiť. Mojou prvoradou úlohou je pomôcť Vám pri predaji, alebo kúpe nehnuteľnosti, ale je to podmienené vzájomnou dôverou. Ponúkam Vám komplexné služby nafotenie, inzerovanie, zabezpečenie obhliadok, výber vhodného kupujúceho, vypracovanie kúpno-predajných zmlúv a vklad na kataster. Prioritou mojej práce je plynulý a bezpečný predaj či kúpa nehnuteľnosti, čo na základe odborných školení a profesionálneho vzdelávania Vám viem zabezpečiť. Práca realitného makléra je obzvlášť náročná nakoľko sa jedná o celoživotné úspory či investície do bývania - tu nie je miesto na chyby, alebo omyly. Rád by som bol aj vašim osobným maklérom.

Už aj po Prešove jazdí auto s logom HALO reality ktoré sa nedá nevšimnúť, stretnete na ňom nášho makléra Ing. Jozefa Gogoľa.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúci) pozemku, s realitným maklérom z Prešova, Jozefom Gogoľom.

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúci) zo Šarišských Michalian, pri preberaní nového bytu s realitným maklérom Jozefom Gogoľom.

Spokojní klienti (kupujúci/predávajúci) pri odovzdnávaní bytu v Prešove s realitným maklérom Ing. Jozefom Gogoľom.

Spokojní klienti pred svojou novou chatkou, s realitným maklérom Ing. Jozefom Gogoľom.

Spokojní klienti z Prešova po podpise zmlúv s realitným maklérom Jozefom Gogoľom.

Dakujem bol som spokojny.
Sikovny, milý, ochotny a vzhladom na to velmi zodpovedne pristupuje k svojej praci.
Dovoľujem si vyjadriť spokojnosť s prácou makléra, profesionálny prístup k práci, flexibilita a príjemná komunikácia. Anna Šebejová
Top obchodník, skuseny. Kristian
Ďakujeme za rýchly predaj nehnuteľnosti. Pán Gogoľ je seriózny a veľmi ochotný. Nemal problém kedykoľvek reagovať na naše dotazy. Ako profesionálneho makléra môžme iba vrelo odporučiť. A.K.
Realitný maklér Jozef Gogoľ je odborník vo svojej práci. Stále upravený, pozitívne naladený a na všetky dotazy vedel hneď reagovať. Vybavenie obhliadok promptne ešte aj v ten istý deň a v termíne aký nám vyhovoval.
Chcel by som sa poďakovať realitnému maklérovi Ing. Jozefovi Gogoľovi za profesionálne a rýchle sprostredkovanie predaja pozemku. Pozemok sme predávali tri roky a nebolo možné ho predať. Pán Gogoľ to dokázal za sedem dní. Hlavne mu ďakujem za jeho ľudskosť, profesionálny prístup a rýchle jednanie. Za týždeň sme mali kupujúceho, ktorý tohto času pripravuje výstavbu domu. J.V.
Spokojnosť odporúčam :)
Plná spokojnosť prístupom makléra k predaju nehnuteľnosti. Odporúčam makléra dalšim záujemcom. Bratko
Spoľahlivý, rýchly, príjemné vystupovanie, odporučíme našim známym. Mária Kašovská
Bola som veľmi spokojná. Pán Gogoľ je milý, ústretový a ochotný. Predaj môjho pozemku prebehol rýchlo a bez problémov. Iveta
Super spolupráca pri predaji bytu. Spoľahlivý, empatický s profesionálnym prístupom. Patrí mu moje poďakovanie. Určite odporúčam. Juraj F.
Vysoko profesionálne zvládnutý predaj bytu. Príjemné vystupovanie. Radko Pasečiak
Rýchlo reagoval, stále upravený a pozitívne naladený. Vybavenie obhliadok bolo zo dňa na deň v termíne aký nám vyhovoval. Chodí na dohodnutý čas.
S manželom sme veľmi šťastní, že sme si pri kúpe záhrady a chatky našli svojho osobného makléra. Je ním pán Jozef Gogoľ z HALOREALITY, ktorý okrem svojej profesionality, nás zaujal aj svojou otvorenosťou, srdečnosťou, záujmom riešiť veci v prospech klienta aj po podpísaní rezervačnej zmluvy... Pri osobnom stretnutí nám hovoril a ukazoval veci pravdivo, nezavádzal nás, čím si plne získal našu dôveru. Je prirodzene milý a usmievavý a tým dokáže odľahčiť aj náročnú situáciu. Pánu Gogoľovi aj touto cestou ďakujem a prajem, aby sa mu v jeho práci darilo a mal veľa a samých spokojných klientov, tak ako to bolo aj v našom prípade. Je vidieť, že svoju prácu robí rád a robí ju srdcom. Opäť sa chystáme využiť jeho služby a to pri predaji rodičovského domu. Rada ho doporučím aj našim priateľom a ľuďom z môjho okolia, ktorí budú potrebovať služby realitnej kancelárie.
Olina Eliášová
So službami pána Ing. Jozefa Gogoľa som bol veľmi spokojný. Odporúčanie som dostal od svojho známeho a som rád, že som mohol spolupracovať s tak spoľahlivým, ústretovým a profesionálnym realitným maklérom. Môj pozemok predal len za 12 dní, čo ma veľmi prekvapilo. Ďakujem veľmi pekne.
Ján Ondič
Super jednanie zo strany Jozefa Gogoľa a maximálna spokojnosť s mojej strany.
Patrik Kusnir
Veľmi spokojný
Kocurek
Som spokojný smaklerom a s vašimi službami.
Seriózne, dôveryhodné, zodpovedné a profesionàlne vystupovanie, jednanie a ochota. Poďakovanie a maximálna spokojnosť s jeho službami.
Jaro
Dobrý deň,touto cestou by sme sa chceli podakovať realitnej kancelárii Halo reality a hlavne realitnému maklérovi Ing. Jozefovi Gogoľovi za profesionálne sprostredkovanie kúpy pozemku. Hlavne mu pekne ďakujeme za jeho ústretovosť,ochotu,profesionálny prístup a rýchle jednanie. Činnosť makléra hodnotíme na výbornú. Takto si predstavujeme prácu profesionála. Spozdravom
Šotik ľuboslav, Mgr Sabolova Viera
S prístupom p.Gogoľa som bola veľmi spokojna. Vybavil za mňa všetko čo sa dalo. Od katastra až po papiere na elektrárňach a plynárňach. Zistil mi všetky potrebné informacie,čiže som nebola nútená riešiť zbytočnú dovolenku v práci. Z jeho strany bolo všetko vybavené naozaj promptne :)
Dobry den, bol som spokojny so sluzbami a pristupom pri predaji bytu.
Straka
Som veľmi spokojná s Vašimi službami... pán Gogoľ milý,ústretový a spoľahlivý...určite Vás ako realitnú kanceláriu odporučím ďakujem
Magdaléna D.

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa garsonka Prešov

Cena okolo: 35 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku v Prešove. Na stave a lokalite nezáleží.

Kúpa jednoizbový byt Prešov

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Prešove. Platba v hotovosti.

Kúpa jednoizbový byt Prešov

Cena okolo: 53 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v Prešove. Lokalita a stav nerozhoduje.

Kúpa jednoizbový byt Prešov

Cena okolo: 51 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v Prešove. Lokalita a stav nerozhoduje. Platba v hotovosti.

Kúpa jednoizbový byt Prešov

Cena okolo: 55 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme 1 izbový byt v Prešove. Lokalita a stav nerozhoduje. Platba v hotovosti.

Kúpa, jednoizbový byt Prešov

Cena okolo: 46 000€
Hľadáme pre klienta jednoizbový byt v Prešove.

Kúpa, jednoizbový byt, Prešov

Cena okolo: 43 000€
Hľadáme súrne pre klienta jednoizbový byt v Prešove. Platba v hotovosti.

Kúpa, dvojizbový byt Lipany

Cena okolo: 50 000€
Hľadáme pre klienta dvojizbový byt v Lipanoch a okolí.

Kúpa dvojizbový byt Prešov

Cena okolo: 65 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Prešove. Lokalita: ulica Sabinovská a blízke okolie, alebo okolie lesíka delostrelcov.

KÚPA, DVOJIZBOVÝ BYT PREŠOV

Cena okolo: 60 000€
Hľadáme pre klienta dvojizbový byt v Prešove, len lokalita sídlisko Sekčov a Šváby.

Kúpa dvojizbový byt Prešov

Cena okolo: 65 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v Prešove. Lokalita a stav nerozhoduje.

Kúpa 2 izbový byt Prešov

Cena okolo: 66 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v Prešove. Lokalita a stav nerozhoduje.

Kúpa, dvojizbový byt Sabinov

Cena okolo: 52 000€
Hľadáme pre klienta dvojizbový byt v Sabinove a okolí.

Kúpa trojizbový byt Prešov

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v Prešove s balkónom. Lokalita a stav nerozhoduje.

Kúpa, trojizbový byt Prešov

Hľadáme pre klienta trojizbový byt v Prešove, len v okolí Opálu na Sekčove.

KÚPA, TROJIZBOVÝ BYT PREŠOV

Cena okolo: 75 000€
Hľadáme pre klienta trojizbový byt po rekonštrukcii v Prešove. Požiadavky: rozloha min. 68 m2, balkón, voľný ihneď.

KÚPA, TROJIZBOVÝ BYT PREŠOV

Cena okolo: 68 000€
Hľadáme pre klienta trojizbový byt v Prešove. Požiadavky: rozloha min. 65 m2, balkón, môže byť aj v pôvodnom stave.

KÚPA, TROJIZBOVÝ BYT PREŠOV

Cena okolo: 70 000€
Hľadáme pre klienta trojizbový byt v Prešove, len lokalita sídlisko Sekčov a Šváby.

Kúpa, trojizbový byt, Prešov

Cena okolo: 75 000€
Hľadáme pre klienta trojizbový byt v Prešove. Požiadavky: v centre mesta a v pôvodnom stave.

Kúpa, štvorizbový byt, Prešov

Cena okolo: 95 000€
Hľadáme pre klienta štvorizbový byt v Prešove. Požiadavky: v centre mesta a v pôvodnom stave.

KÚPA, TROJIZBOVÝ BYT PREŠOV

Cena okolo: 70 000€
Hľadáme pre klienta trojizbový byt v Prešove, platba v hotovosti.

KÚPA, TROJIZBOVÝ BYT PREŠOV

Cena okolo: 77 000€
Hľadáme pre klienta trojizbový byt v Prešove. Požiadavky: loggia, výťah, môže byť aj v pôvodnom stave.

Kúpa trojizbový byt Prešov

Cena okolo: 90 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Prešove na Sídlisku Sekčov. Požiadavky: po rekonštrukcii a s balkónom, lokalita Sekčov - ulice L. Novomeského, Višňová, Dubová a okolité ulice.

Kúpa štvorizbový byt Prešov

Cena okolo: 90 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4 izbový byt v Prešove s balkónom. Lokalita a stav nerozhoduje.

KÚPA, RODINNÝ DOM PREŠOV OKOLIE

Cena okolo: 40 000€
Hľadáme pre klienta rodinný dom, lokalita medzi Prešovom a Košicami. Podmienkou je inžinierske siete a prístupová cesta.

KÚPA, RODINNÝ DOM PREŠOV OKOLIE

Cena okolo: 140 000€
Hľadáme pre klienta rodinný dom novostavbu, lokalita Prešov a blízke okolie. Podmienkou je prízemný dom - bungalov, prístupová cesta.

KÚPA, RODINNÝ DOM PREŠOV OKOLIE

Cena okolo: 95 000€
Hľadáme pre klienta rodinný dom v obývateľnom stave, lokalita Prešov a blízke okolie. Podmienkou je prístupová cesta, všetky inžinierske siete, stav domu vyhovujúci na bývanie v tichej lokalite pri lese a podobne. Rozloha pozemku minimálne 1000 m2.

Kúpa, rodinný dom Prešov, okolie

Cena okolo: 55 000€
Hľadáme pre klienta rodinný dom v obývateľnom stave. Lokalita Prešov a okolie, maximálna vzdialenosť 20 km od Prešova. Podmienkou je prístupová cesta, inžinierske siete a stav domu vyhovujúci na bývanie. Výhodou je poloha mimo hustej zástavby - najlepšie na okraji obce, alebo pri lese.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Fintice

Cena okolo: 26 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok o rozlohe 700 m2 a viac v obci Fintice. Podmienky - z inžinierskych sieti aspoň elektrina a vhodný na okamžitú výstavbu rodinného domu.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Kapušany

Cena okolo: 15 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok o rozlohe 600 - 1000 m2 v obci Kapušany. Platba v hotovosti.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Ľubotice

Cena okolo: 45 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok v obci Ľubotice, vhodný na okamžitú výstavbu rodinného domu. Platba v hotovosti.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Prešov

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok v obci Ľubotice, ktorý je vhodný na okamžitú výstavbu rodinného domu. Platba v hotovosti.

KÚPA, STAVEBNÝ POZEMOK ĽUBOTICE

Cena okolo: 42 000€
Hľadáme pre klienta stavebný pozemok o rozlohe 700 - 1000 m2 v meste Prešov, lokalita Ľubotice. Podmienkou je inžinierske siete pri pozemku a vhodný na výstavbu rodinného domu.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Poprad

Cena okolo: 45 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadám stavebný pozemok o rozlohe okolo 700 m2 , v meste Poprad a okolie. Podmienky - prístupová cesta a aspoň elektrina, a vhodný na výstavbu rodinného domu. Cena aj dohodou. Platba v hotovosti.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Prešov

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme stavebný pozemok v Prešove, ktorý je vhodný na okamžitú výstavbu rodinného domu. Cena záleží od lokality.

Kúpa pozemok pre rodinný dom okolie Prešov a

Cena okolo: 27 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadám stavebný pozemok o rozlohe okolo 700 m2 , v okolí mesta Prešov. Podmienky - prístupová cesta, elektrina v dosahu, vhodný na výstavbu rodinného domu a vo vzdialenosti maximálne 20 km od Prešova. Cena aj dohodou. Platba v hotovosti.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Prešov

Cena okolo: 36 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadám stavebný pozemok o rozlohe okolo 600 m2 , v meste Prešov. Podmienky - prístupová cesta, elektrina, voda kanál na pozemku a vhodný na výstavbu rodinného domu. Cena aj dohodou. Platba v hotovosti.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Prešov

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok v Prešove a blízkom okolí, ktorý je vhodný na okamžitú výstavbu rodinného domu. Cena záleží od lokality. Platba v hotovosti.

KÚPA, STAVEBNÝ POZEMOK PREŠOV OKOLIE

Cena okolo: 22 000€
Hľadáme pre klienta stavebný pozemok o rozlohe minimálne 900 m2, v blízkosti mesta Prešov, max. vzdialenosť do 14 km. Podmienkou je prístupová cesta, inžinierske siete na pozemku a vhodný na okamžitú výstavbu rodinného domu.

Kúpa, stavebný pozemok Prešov

Cena okolo: 36 000€
Hľadáme pre klienta stavebný pozemok o rozlohe 500 - 900 m2 v meste Prešov, v mestskej časti Sídlisko III. Podmienkou je - inžinierske siete na pozemku (elektrina, voda, kanalizácia) a vhodný na výstavbu rodinného domu.

Kúpa, stavebný pozemok Prešov

Cena okolo: 21 000€
Hľadáme pre klienta stavebný pozemok o rozlohe cca 700 m2 v okolí Prešova , max. do 15 km od mesta. Podmienky - z inžinierskych sieti aspoň elektrina a vhodný na výstavbu rodinného domu.

Kúpa, stavebný pozemok Teriakovce

Cena okolo: 28 000€
Hľadáme pre klienta stavebný pozemok o rozlohe 500 - 900 m2 v obci Teriakovce. Podmienkou je - inžinierske siete na pozemku (elektrina, voda, kanalizácia) a vhodný na výstavbu rodinného domu.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Prešov

Cena okolo: 19 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok v obci Vyšná Šebastová, ktorý je vhodný na okamžitú výstavbu rodinného domu. Platba v hotovosti.

Kúpa pozemok pre rodinný dom okr. Prešov

Cena okolo: 15 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok v okolí Prešova.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Fintice

Cena okolo: 27 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadám stavebný pozemok o rozlohe 700 m2 a viac v obci Fintice. Podmienky - obecná prístupová cesta, z inžinierskych sieti aspoň elektrina pri pozemku a vhodný na okamžitú výstavbu rodinného domu. Cena aj dohodou. Platba v hotovosti.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Fintice

Cena okolo: 24 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok v obci Fintice, ktorý je vhodný na okamžitú výstavbu rodinného domu. Rozloha pozemku od 600 m2. Platba v hotovosti.

Kúpa, stavebný pozemok Fintice

Cena okolo: 32 000€
Hľadáme pre klienta stavebný pozemok o rozlohe 700 - 1200 m2 v obci Fintice. Podmienky - z inžinierskych sieti aspoň elektrina pri pozemku a vhodný na okamžitú výstavbu rodinného domu.

Kúpa, stavebný pozemok Fintice, Prešov

Cena okolo: 28 000€
Hľadáme súrne pre klienta stavebný pozemok o rozlohe minimálne 900 m2, len lokalita Fintice. Podmienkou je prístupová cesta, z inžinierskych sietí aspoň elektrina na pozemku a vhodný na okamžitú výstavbu rodinného domu.

Kúpa, stavebný pozemok Medzany

Cena okolo: 22 000€
Hľadáme pre klienta stavebný pozemok o rozlohe min. 800 m2 v obci Medzany a blízkom okolí, ktorý je vhodný na okamžitú výstavbu rodinného domu.

Kúpa, stavebný pozemok Nižná Šebastová

Cena okolo: 30 000€
Hľadáme pre klienta stavebný pozemok o rozlohe cca 600 m2 v Prešove , časť Nižná Šebastová. Podmienky - z inžinierskych sieti aspoň elektrina pri pozemku a vhodný na okamžitú výstavbu rodinného domu.

Kúpa, stavebný pozemok Prešov

Cena okolo: 35 000€
Hľadáme pre klienta stavebný pozemok o rozlohe min. 400 m2 v meste Prešov a v mestských častiach. Podmienkou je - inžinierske siete na pozemku (elektrina, voda, kanalizácia) a vhodný na okamžitú výstavbu rodinného domu.

Kúpa, stavebný pozemok Prešov

Cena okolo: 60 000€
Hľadáme pre klienta stavebný pozemok o rozlohe cca 1000 m2,. Podmienky - lokalita len Prešov a mestské časti, z inžinierskych sieti aspoň elektrina a vhodný na okamžitú výstavbu rodinného domu.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Prešov

Cena okolo: 30 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok o rozlohe 700 - 1000 m2 v okolí Prešova , max. do 10 km od mesta. Podmienky - z inžinierskych sieti aspoň elektrina a vhodný na výstavbu rodinného domu.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Prešov

Cena okolo: 36 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok o rozlohe 600 - 1000 m2 v mestskej časti Prešova - Nižná Šebastová. Podmienky - z inžinierskych sieti aspoň elektrina a vhodný na okamžitú výstavbu rodinného domu.

KÚPA, STAVEBNÝ POZEMOK PREŠOV

Cena okolo: 35 000€
Hľadáme pre klienta stavebný pozemok o rozlohe minimálne 600 m2 v meste Prešov a blízkom okolí. Podmienkou je dostupnosť MHD, prístupová cesta, inžinierske siete na pozemku a vhodný na okamžitú výstavbu rodinného domu.

Kúpa, stavebý pozemok Prešov, Nižná Šebastová

Cena okolo: 40 000€
Hľadáme pre klienta rovinatý stavebný pozemok o rozlohe minimálne 600 m2, len lokalita Prešov-časť N. Šebastová. Podmienkou je prístupová cesta, inžinierske siete na pozemku a vhodný na okamžitú výstavbu rodinného domu.

Kúpa, stavebný pozemok Prešov - Šalgovik

Cena okolo: 30 000€
Hľadáme pre klienta stavebný pozemok o rozlohe 500 - 900 m2 v meste Prešov, v mestskej časti Šalgovik. Podmienkou je - inžinierske siete na pozemku, dostupnosť MHD a vhodný na výstavbu rodinného domu.

KÚPA, STAVEBNÝ POZEMOK PREŠOV

Cena okolo: 38 000€
Hľadáme pre klienta stavebný pozemok o rozlohe minimálne 600 m2 v meste Prešov a blízkom okolí. Podmienkou je dostupnosť MHD, prístupová cesta, inžinierske siete na pozemku a vhodný na okamžitú výstavbu rodinného domu.

KÚPA, STAVEBNÝ POZEMOK PREŠOV

Cena okolo: 40 000€
Hľadáme pre klienta stavebný pozemok o rozlohe minimálne 600 m2 v meste Prešov. Podmienkou je dostupnosť MHD, inžinierske siete pri pozemku a vhodný na výstavbu rodinného domu.

KÚPA, STAVEBNÝ POZEMOK NIŽNÁ ŠEBASTOVÁ

Cena okolo: 35 000€
Hľadáme pre klienta stavebný pozemok o rozlohe 700 - 1000 m2 v meste Prešov, v mestskej časti Nižná Šebastová. Podmienkou je inžinierske siete pri pozemku a vhodný na výstavbu rodinného domu.

Kúpa, stavebný pozemok Prešov okolie

Cena okolo: 17 000€
Hľadáme pre klienta stavebný pozemok o rozlohe minimálne 600 m2 v okolí mesta Prešov. Podmienkou je: maximálna vzdialenosť 15 km od Prešova, inžinierske siete pri pozemku a vhodný na výstavbu rodinného domu.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Prešov

Cena okolo: 55 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok v Prešove a blízkom okolí, ktorý je vhodný na okamžitú výstavbu rodinného domu. Cena záleží od lokality. Platba v hotovosti.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Prešov

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok v Prešove časť Nižná Šebastová, ktorý je vhodný na okamžitú výstavbu rodinného domu. Platba v hotovosti.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Prešov

Cena okolo: 42 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok o rozlohe 500 - 800 m2 v mestskej časti Prešova - Nižná Šebastová. Podmienky - z inžinierskych sieti aspoň elektrina a vhodný na okamžitú výstavbu rodinného domu.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Prešov

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme stavebný pozemok v Prešove a blízkom okolí, ktorý je vhodný na okamžitú výstavbu rodinného domu. Cena záleží od lokality. Platba v hotovosti.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Prešov

Cena okolo: 60 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadám stavebný pozemok o rozlohe okolo 600 m2 , v meste Prešov a Ľubotice. Podmienky - prístupová cesta, elektrina, voda kanál na pozemku a vhodný na výstavbu rodinného domu. Cena aj dohodou. Platba v hotovosti.

KÚPA, STAVEBNÝ POZEMOK PREŠOV

Cena okolo: 16 000€
Hľadáme pre klienta stavebný pozemok o rozlohe minimálne 300 m2 (15x20m), len lokalita Prešov. Podmienkou je prístupová cesta, inžinierske siete na pozemku a vhodný na okamžitú výstavbu. Výhodou je poloha v priemyselnej zóne.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:

Predaj, pozemok pre rodinný dom 970 m2 Fintice, PREDANÝ ZA 1 DEŇ - EXKLUZÍVNE ...

Predaj, pozemok pre rodinný dom 970 m2 Fintice, PREDANÝ ZA 1 DEŇ - EXKLUZÍVNE ...

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Prešov, Sídlisko II, PREDANÝ ZA 3 DNI

Predaj, dvojizbový byt Prešov, Sídlisko II, PREDANÝ ZA 3 DNI

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Prešov, Sekčov, PREDANÝ ZA 1 DEŇ

Predaj, jednoizbový byt Prešov, Sekčov, PREDANÝ ZA 1 DEŇ

PREDANÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 1023 m2 Fintice, okr. Prešov - EXKLUZÍVNE HALO...

Predaj, pozemok pre rodinný dom 1023 m2 Fintice, okr. Prešov - EXKLUZÍVNE HALO...

PREDANÉ
Predaj, stavebný pozemok 671 m2 Prešov, Ľubotice

Predaj, stavebný pozemok 671 m2 Prešov, Ľubotice

PREDANÉ
Predaj, stavebný pozemok 795 m2 Fintice, okres Prešov - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

Predaj, stavebný pozemok 795 m2 Fintice, okres Prešov - EXKLUZÍVNE HALO REALIT...

PREDANÉ
Predaný za 48 hod - stavebný pozemok 683 m2 Fintice, okres Prešov - EKLUZÍVNE ...

Predaný za 48 hod - stavebný pozemok 683 m2 Fintice, okres Prešov - EKLUZÍVNE ...

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Šarišské Michaľany, okres Sabinov - EXKLUZÍVNE HALO REA...

Predaj, dvojizbový byt Šarišské Michaľany, okres Sabinov - EXKLUZÍVNE HALO REA...

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Prešov, Sekčov - PREDANÉ

Predaj, trojizbový byt Prešov, Sekčov - PREDANÉ

PREDANÉ
Predaj, stavebný pozemok 3619 m2 Prešov - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, stavebný pozemok 3619 m2 Prešov - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, stavebný pozemok 1415 m2 Lipníky, Prešov - PREDANÉ ZA 40 DNÍ

Predaj, stavebný pozemok 1415 m2 Lipníky, Prešov - PREDANÉ ZA 40 DNÍ

PREDANÉ
Predaj, stavebný pozemok 2008 m2 Fintice, Prešov-EXKLUZÍVNE HALOREALITY - PRED...

Predaj, stavebný pozemok 2008 m2 Fintice, Prešov-EXKLUZÍVNE HALOREALITY - PRED...

PREDANÉ
Predaj, záhradná chatka Vydumanec, Prešov - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, záhradná chatka Vydumanec, Prešov - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, pozemok 962 m2 Medzany, Prešov - PREDANÉ

Predaj, pozemok 962 m2 Medzany, Prešov - PREDANÉ

PREDANÉ
Predaj, pozemok 683 m2 Fintice, PREDANÝ za 12 dní

Predaj, pozemok 683 m2 Fintice, PREDANÝ za 12 dní

PREDANÉ
Predaj, stavebný pozemok 1103 m2 Kanaš, okres Prešov - PREDANÝ

Predaj, stavebný pozemok 1103 m2 Kanaš, okres Prešov - PREDANÝ

PREDANÉ
Predaj, pozemok 2175 m2 Svinia, okr. Prešov

Predaj, pozemok 2175 m2 Svinia, okr. Prešov

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Prešov, Sekčov

Predaj, trojizbový byt Prešov, Sekčov

PREDANÉ
Predaj, garsónka Prešov, Staré mesto

Predaj, garsónka Prešov, Staré mesto

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Prešov, Sekčov

Predaj, trojizbový byt Prešov, Sekčov

PREDANÉ