Ing. Ján Čurilla patrí pod pobočku HALO reality Liptovský Mikuláš.

Už niekoľko rokov sa venujem energetike, ale vyznám sa aj v stavebných materiáloch, prácach a postupoch, preto mi bol svet realít taký blízky a rozhodol som sa stať realitným maklérom. Som človek priamy, mám rád výzvy a nerád počujem vetu, že sa to nedá. Mám rád pozitívnych ľudí a rád ľuďom pomáham. Verím, že si svojou prácou získam aj Vašu dôveru.

Keď sme sa s manželkou v roku 2005 rozhodli presťahovať na Liptov, netušili sme, čím všetkým si budeme musieť prejsť, kým sa dopracujeme k svojmu bývaniu. Bol to kraj, ktorý sme ešte nepoznali a chceli sme sa tu usadiť. Určite by nám vtedy pomohlo, keby sme poznali nejakého realitného makléra, ktorému by sme mohli dôverovať a ktorý by nám pomohol riešiť naše bývanie. Tento nádherný kraj sme si obaja zamilovali, postavili sme si tu domček a dúfame, že tu aj zostarneme.  Vychovali sme tu dve dcéry, a spolu s nimi sme sa tu naučili milovať zimné športy - lyžovanie, krasokorčuľovanie, či bežkovanie, ako aj objavili čaro termálnych vôd. Obaja milujeme folklór a vo voľnom čase sa mu aj venujeme. Realitám sme sa rozhodli venovať tiež spoločne.

Vybral som si pracovať pre najlepšiu realitnú spoločnosť na Slovensku - HALO reality, ktorá je lídrom na trhu nehnuteľností. Preto zavolajte a ja sa veľmi rád sa s Vami stretnem a pomôžem Vám s predajom, kúpou, či prenájmom Vašej nehnuteľnosti.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Spokojní predávajúci a kupujúci pri preberaní bytu v Liptovskom Mikuláši s realitnými maklérmi manželmi Čurillovými.

Profesionalný prístup, Jozef.

Hľadám pre svojich klientov:

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok v Ružomberku alebo v blízkom okolí do 5 km v hodnote do 20.000 €. Za Vaše ponuky vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Liptovský Mikuláš

Cena okolo: 90 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový tehlový byt s balkónom z kuchyne v meste Liptovský Mikuláš o veľkosti min. 63 m2.

Kúpa trojizbový byt Liptovský Mikuláš

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt s murovaným bytovým jadrom na Podbrezinách alebo na Nábreží. Za ponuky veľmi pekne ďakujem.

Kúpa trojizbový byt Liptovský Mikuláš

Cena okolo: 100 000€
Pre mladú rodinku súrne hľadáme trojizbový byt s balkónom na Nábreží. Za ponuky veľmi pekne ďakujem.

Kúpa trojizbový byt Liptovský Mikuláš

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Starom meste alebo na Nábreží v Liptovskom Mikuláši.

Kúpa štvorizbový byt Ružomberok

Cena okolo: 130 000€
Pre mladú rodinku súrne hľadám byt v Ružomberku, okrem lokality Klačno, s plochou minimálne 80 m2. Byt môže byť zrekonštruovaný, čiastočne zrekonštruovaná alebo v pôvodnom stave. Platba okamžite a bez úveru. Cena dohodou.

Kúpa rodinný dom okr. Liptovský Mikuláš

Cena okolo: 200 000€
Pre mladú rodinku hľadáme zrekonštruovaný rodinný dom v okolí Liptovského Mikuláša, v Liptovskom Hrádku, poprípade v okolitých dedinkách

Kúpa rodinný dom Liptovský Mikuláš

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme malý rodinný dom alebo chatu v lokalite Liptov.

Kúpa rodinný dom Martin

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dom v okolí Martina (do 15 km) v hodnote do 70.000,- eur, prípadne stavebný pozemok.

Kúpa chata Pribylina

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu na Podbanskom alebo v jeho okolí.
2
ĎAĽŠÍCH

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Máme pre Vás najlepšiu hypotéku! Teraz už od 0,49%,stačí nezáväzne vyplniť tento formulár a náš zástupca sa Vám ozve. Nič neplatíte, nikam nechodíte.

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia