Ing. Lukáš Koleda patrí pod pobočku HALO reality Bratislava.

Prečo realitný maklér? Myšlienka stať sa realitným maklérom sa zrodila pri uvažovaní o kúpe nehnuteľnosti na investičné účely. Keďže som precízny a uvážlivo som vyberal svoju potenciálnu nehnuteľnosť, dbal som aj na dobrý prístup makléra - sprostredkovateľa, čo však vôbec nebolo bežným princípom ako som si predtým myslel. Z vlastnej skúsenosti už teraz viem, že nie je maklér ako maklér a všetko záleží hlavne od proklientského prístupu makléra, ktorý sprostredkúva obchod s nehnuteľnosťami. Mojou prioritou je práve ten proklientský a individuálny prístup ku každému klientovi. Tie sú dnes skôr vzácnosťou ako bežnou vlastnosťou realitných maklérov a práve toto sú moje pracovné piliere, na ktorých aj naďalej neustále pracujem a snažím sa v nich zlepšovať.

Prečo realitná kancelária HALO reality? HALO reality som si vybral práve pre možnosť neustáleho a kontinuálneho vzdelávania nielen v oblasti realitných obchodov, ale aj ďalších vzdelávacích kurzov. Práve tieto možnosti mi dávajú veľkú podporu v mojich cieľoch a v zlepšovaní sa pri realitných obchodoch.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa garsonka Rača

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétnu klientku súrne hľadáme garsónku v cene približne do 100 tisíc EUR v lokalite Bratislava - Rača, ideálne prízemie, 1. poschodie alebo 2. poschodie. Byt môže byť aj iba čiastočne zariadený.

Kúpa garsonka celá Bratislava IV

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétnu klientku súrne hľadáme garsónku v cene približne do 100 tisíc EUR v lokalite Bratislava IV, ideálne prízemie, 1. poschodie alebo 2. poschodie. Byt môže byť aj iba čiastočne zariadený.

Kúpa jednoizbový byt Bratislava IV

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétnu klientku súrne hľadáme 1-izbový byt v cene približne okolo 100 tisíc EUR v lokalite Bratislava IV, ideálne prízemie, 1. poschodie alebo 2. poschodie. Byt môže byť aj iba čiastočne zariadený.

Kúpa jednoizbový byt Rača

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétnu klientku súrne hľadáme 1-izbový byt v cene približne okolo 100 tisíc EUR v lokalite Bratislava - Rača, ideálne prízemie, 1. poschodie alebo 2. poschodie. Byt môže byť aj iba čiastočne zariadený.

Kúpa dvojizbový byt Nové Mesto

Cena okolo: 200 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Bratislave, mestská časť Nové Mesto. Podmienka je, aby byt nebol v pôvodnom stave. Cena do 200 000 Eur.

Kúpa dvojizbový byt Karlova Ves

Cena okolo: 200 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Bratislave, mestská časť Karlova Ves (ideálne priamo časť Dlhé diely). Podmienkou je, aby byt nebol v pôvodnom stave. Cena cca do 200 000 Eur.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Máme pre Vás najlepšiu hypotéku! Teraz už od 0,49%,stačí nezáväzne vyplniť tento formulár a náš zástupca sa Vám ozve. Nič neplatíte, nikam nechodíte.


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia