Vždy ma zaujímalo, ako sa veci majú robiť správne. Pretože som mal pocit, že to, ako sa robia ešte neznamená, že to tak má byť. Kedysi sme sa rozhodli že predáme dom v ktorom sme spolu manželkou aj deťmi bývali a kúpime si väčší a niekde inde. Ale zistili sme že predávať dom, na ktorom sme sa spolu neskutočne nadreli a mali sme ho radi, je veľmi frustrujúce. Počúvať názory potencionálnych kupujúcich že,“ to by som tak neurobil a toto by som zbúral a dal tam ono bolo pre nás natoľko vyčerpávajúce že sme sa rozhodli to vzdať. Zabudli sme na to že existuje aj profesia realitný maklér, ktorý by nás možno týchto nepríjemností zbavil :) Nakoniec po nejakej dobe sme ho predali ľuďom, ktorí potrebovali len strechu nad hlavou a za peniaze, ktoré mali k dispozícii.

Začať je tajomstvom úspechu.

Dnes, keď som stal súčasťou realitného trhu mám veľký rešpekt pred každým kto chce predať, alebo kúpiť nejakú nehnuteľnosť. Obidvom stranám ide totiž o to aby našli spoločnú reč a dohodli sa na obchode. A tu vidím ako realitný maklér svoje miesto, pomôcť ľuďom splniť si svoje sny, plány, alebo investovanie.

Verím že mi dáte svoju dôveru a ja vás nesklamem. Pokojne mi zavolajte, pretože prostredníctvom naše realitnej kancelárie dostanete publicitu, ale aj diskrétnosť a bezpečnosť, jednoducho pocit že je o Vás dobre postarané.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

V našej databáze nemáme momentálne žiadne dopyty pre danú oblasť. Pokiaľ hľadáte konkrétnu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU