Práca, resp. činnosti, ktoré realitný maklér vykonáva pre mňa predstavujú slobodu spojenú s pocitom naplnenia. Sloboda spočíva v kreativite a miere dôslednosti s akou sa chopí maklér svojej hlavnej úlohy - zbaviť predávajúceho/kupujúceho starostí. Odmenou za dobre vykonanú prácu by mal byť pocit zadosťučinenia na strane makléra i klienta.

„Ži, akoby si mal zomrieť dnes. Snívaj, akoby si mal žiť navždy." James Dean

Aktivity realitného makléra sú rôznorodé. Mali by byť aj invenčné aby zaujal, ale zároveň spoľahlivé aby si budoval dôveru svojich klientov. Som priaznivcom nových postupov a technológií, ktoré klientom uľahčujú život, robia prezentáciu ich nehnuteľností krajšou a odbremeňujú ich od administratívy.

Pre spoluprácu s HALO reality som sa rozhodol najmä po tom, ako som sa oboznámil s tým ako investujú do ľudského kapitálu a informačných systémov. Ide o poctivú slovenskú "realitku", ktorá nezaspala na vavrínoch, a ktorá využíva mnohé reklamné kanály na to aby odprezentovala práve vašu nehnuteľnosť na tom správnom mieste. Ďakujem za každú vašu správu, otázku či pripomienku.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

V našej databáze nemáme momentálne žiadne dopyty pre danú oblasť. Pokiaľ hľadáte konkrétnu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU