Mojim cieľom je vytvárať dlho trvajúce vzťahy s mojimi klientmi cez individuálny prístup pri predaji a kúpe domova, a prekonávať ich očakávania pri každej príležitosti. Zákazník je pre mňa najdôležitejší a neustála komunikácia nevyhnutná. Mám prirodzený sklon budovať kontakty a verím, že aj ten najmenší nečakaný rozhovor vie niekedy zamiešať karty a dostaviť úspech.

Cestovanie rozširuje myseľ a dobré jedlo vyživuje telo. Oboje by mali vždy prebiehať v skvelej spoločnosti.

Som narodená na Slovensku, ale už ako štvormesačná som sa prvý krát ocitla na palube lietadla. Strávila som veľkú väčšinu svojho života v desiatich rôznych krajinách, kde som vyrástla a ktoré ma vyformovali. Navigovať výrazne odlišné kultúry od mladého veku je niečo, za čo som vďačná a považujem to za užitočnú vlastnosť v dnešnom nekonečne prepojenom svete.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa dvojizbový byt Bratislava II

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt s balkónom, 50-60m2, Bratislava I., II. alebo III, ideálne po kompletnej rekonštrukcii. Cena do 170 000.

Kúpa dvojizbový byt Bratislava V

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový alebo trojizbový byt, lokalita Karlova Ves, Dúbravka, Petržalka, Nové Mesto, Ružinov. Pôvodny stav, balkón nutnosť. Cena do 150 000.

Kúpa dvojizbový byt Ružinov

Cena okolo: 175 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt, lokalita Ružinov, Nové Mesto, Rača Krasňany, začiatok Petržalky. Nie na prízemí, vyvýšené prízemie môže byť. Balkón výhoda, nie nutnosť. Pôvodny stav, alebo holobyt OK. Cena do 175 000.

Kúpa dvojizbový byt Ružinov

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme väčší dvojizbový alebo menší trojizbový byt, lokalita Nové Mesto, Ružinov, Rača - Krasňany. Pivnica alebo kočikáreň a tichá lokalita nutnosť. Nie prízemie, vyvýšené prízemie OK. Cena do 170 000.

Kúpa dvojizbový byt Rača

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v novostavbe, lokalita Rača, Nové Mesto, Ružinov. Balkón nutnosť. Cena do 180 000.

Kúpa dvojizbový byt Petržalka

Cena okolo: 165 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme slnečný väčší jednoizbový alebo menší dvojizbový byt v Petržalke, balkón nutnosť. Cena do 165 000.

Kúpa trojizbový byt Ružinov

Cena okolo: 200 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt, lokalita Ružinov. Ideálne pôvodny stav, balkón nie podmienka, ale výhoda. Cena do 200 000.

Kúpa trojizbový byt Ružinov

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt s dvoma nepriechodnými spálňami, mestské časti Ružinov, Nové Mesto, Krasňany, Petržalka alebo Karlova Ves (ideálne popri električkovej trati). Základné požiadavky: okrem prízemia, balkón/lodžia.

Kúpa trojizbový byt Dúbravka

Cena okolo: 200 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový, alebo väčší dvojizbový priestranný slnečný byt, lokalita Dúbravka/Ružinov, ideálne po kompletnej rekonštrukcii. Tichá lokalita, balkón/lodžia, ideálne čo najvyššie poschodie.

Kúpa trojizbový byt Dúbravka

Cena okolo: 250 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový alebo štvorizbový byt, 80 - 100 m2, novostavba, lokalita Dúbravka, Rača. Po kompletnej rekonštrukcii bytu. Nie na prízemí, nie na samom vrchu, s pakovacím/garážovým státim + pivničnou kôbkou. Cena do 250 000.

Kúpa trojizbový byt Petržalka

Cena okolo: 180 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový alebo štvorizbový byt, lokalita Petržalka. Ideálne na najvyššom poschodí, balkón nutnosť. Cena do 180 000.

Kúpa rodinný dom Lamač

Cena okolo: 450 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom, na pozemku aspon 500m2, lokalita Karlova Ves, Dúbravka, Devín, Rusovce, Lamač. Ideálne s krbom, a otvorenými priestormi. Cena do 450 000.

Kúpa chata okr. CELÁ BRATISLAVA

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu v Bratislave, ideálne na rovnom pozemku. Nemusí byť v blízkosti MHD napojenia. Cena 100 000.

Kúpa chata Dúbravka

Cena okolo: 170 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu alebo pozemok určený na rekreáciu, lokalita Dúbravka, Karlová Ves, Lamač, Devín. Cena do 170 000.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU