V obchode pracujem už 25 rokov. Počas tohto obdobia som prešiel rôznymi funkciami – od obchodného zástupcu až po manažéra pre kľúčových zákazníkov. Pracoval som hlavne s potravinami a stretával som sa s rôznymi zákazníkmi. Keď prišiel čas na zmenu, hľadal som priestor, kde by som dokázal zúročiť svoje osobné i profesijné skúsenosti. Vybral som si oblasť realít, pretože vo vzťahu predávajúci - kupujúci môžem využiť svoju flexibilitu, tvorivosť, zmysel pre detail a precíznosť. Mojou motiváciou je spokojnosť zákazníka s profesionálne a férovo uzatvoreným obchodom. Viem, že mojou najlepšou reklamou je spokojný klient.

Ak jednáš otvorene a s úmyslom poslúžiť ľuďom, tvoj úspech je neodvratný.

"Jediný spôsob ako získať to, čo chcete, je pomôcť dostatočnému množstvu ľudí získať to, čo chcú oni."

Chcem pracovať s najlepšími. Preto som sa rozhodol spolupracovať s jednou z najväčších slovenských realitných kancelárií. Silná firma a tím profesionálov je najlepším predpokladom nášho spoločného úspechu.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

V našej databáze nemáme momentálne žiadne dopyty pre danú oblasť. Pokiaľ hľadáte konkrétnu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku: