Prečo reality? Vždy ma lákala práca s nehnuteľnosťami, to že viem byť nezávislá a dokážem mať flexibilný pracovný čas. Po vyštudovaní SOŠ ekonomickej, som ako skoro každý, začínala pracovať v obchodnom reťazci, neskôr som sa dostala do banky, potom ma zas cesta zaviedla do jedálne a teraz som konečne tu v Spišskej Novej Vsi a robím to, čo ma naozaj baví a napĺňa. Práca s ľuďmi je naozaj tá najnáročnejšia, no na druhej strane aj tá najzaujímavejšia. Preto robím túto prácu naplno a chcem Vám pomôcť splniť si sny a predstavy o svojom novom bývaní.

Ak chceš skončiť, spomeň si prečo si začal.

Vo svojom voľnom čase sa venujem svojim dvom psíkom, ktorí pre mňa veľa znamenajú. Moje veľké hobby je jazda na koni, v ktorej sa chcem zdokonaľovať a niekedy možno vyskúšať aj nejaké to ródeo :).

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

V našej databáze nemáme momentálne žiadne dopyty pre danú oblasť. Pokiaľ hľadáte konkrétnu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku: