Ing. Ľubomír Kollár patrí pod pobočku HALO reality Banská Bystrica.

Samotná realitná činnosť nebola pre mňa pred mojím osobným rozhodnutí vstúpiť do tímu HALO reality celkom "neznámou záležitosťou", nakoľko som cca. v rokoch 2001-2010 mal svoju vlastnú realitnú kanceláriu v rodnej Nitre, ale s úplne odlišným systémom práce.

Avšak moja nová životná situácia ma zaviedla do Banskej Bystrice, kde som popri inej práci sám aktívne začal vyhľadávať a porovnávať prácu tunajších realitných kancelárií. Spôsob práce, snaha neustále vzdelávať členov tímu , masívny marketing a inzercia, absolútne uspokojivá technická ako i odborná podpora centrály, manažérky pobočky i starších kolegov boli nielen deklarované, ale hlavne reálne - to všetko boli dôvody, pre ktoré som sa rozhodol pracovať práve v HALO reality - skutočne v najväčšej celoslovenskej realitnej kancelárii. Až čas ukázal, že moje rozhodnutie bolo správne. Prestal som vykonávať nezáživnú prácu v obchodnom sektore a začal sa plne a s chuťou venovať mnou vybranej práci i kancelárii. Správnosť mojej voľby umocňuje i skutočnosť, že veľmi rád stretávam nových zaujímavých ľudí s ich pre mňa novými pracovnými výzvami.
Mojim osobným šťastím a ako vidím i u väčšiny kolegov je fakt, že táto práca ma hlavne baví , pri ktorej už nevnímate hodiny, dni, víkendy, sviatky keď ju vykonávate ako niečo zaťažujúce, ale niečo čo robíte s radosťou a chuťou, čo Vás obohacuje, napĺňa, veľmi v závere uspokojuje a vnímate ju ako nejaké prirodzené "hobby".
Práca s klientom nikdy nie je monotónna, alebo stereotypná, mojim hnacím motorom je snaha sa neustále zlepšovať v samotnom odbornom prístupe k jeho potrebám a mojim hlavným cieľom dosahovať jeho absolútnu spokojnosť potvrdenú jeho spätnou referenčnou väzbou.

Vianočná súťaž "Kávovary už čakajú na každého nášho klienta"

Každý môj klient, ktorý v stanovenom termíne uzatvorí exkluzívnu zmluvu na predaj svojej nehnuteľnosti, dostane od nás kávovar Dolce Gusto ako darček pri podpise zmluvy.

Trvanie súťaže
12.10.2020 – 31.12.2020

Podmienky zmluvy:
Doba trvania exkluzívnej zmluvy je minimálne 6 mesiacov pri predaji bytu a 12 mesiacov pri predaji rodinného domu, pozemku, chaty alebo chalupy. Kávovar dostane jeden zástupca uvedený na danej zmluve bez rozdielu, či danú nehnuteľnosť predáme alebo nie.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Maximálna spokojnosť. Cák R.
Som veľmi spokojná s prístupom a prácou p. Kollára, pri predaji vystupuje profesionálne a odborne. Ďakujem. Víteková Iveta
Pan Ing. Lubomir Kollar od prveho telefonatu, kedy zobral moj byt do ponuky, do posledneho momentu jeho uspesneho predaja, udrziaval vysoky standard komunikacie a sluzieb. Takto ma pracovat realitny makler!
Milan Jarunek

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v pôvodnom stave, platba v hotovosti

Kúpa jednoizbový byt Brezno

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt najlepšie na Mazorníku (Brezno) do ceny cca. 40000, rekonštrukcia, platba v hotovosti. Vďaka za seriózne ponuky.

Kúpa dvojizbový byt okr.

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 - izbový byt v Brezne centre, alebo i 3 - izbový na Mazorníku.

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta (predschválený HÚ) súrne hľadáme 2-3 izbový byt (BB + blízke okolie), vďaka za serriózne ponuky.

Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 140 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový (prípadne 3-izbový byt) v blízkosti ekonomickej fakulty UMB (Tajovského, Leninov park). Platba v hotovosti.

Kúpa dvojizbový byt Brezno

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v pôvodnom stave, platba v hotovosti

Kúpa dvojizbový byt Donovaly

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 - izbový byt (apartmán) na Donovaloch za rozumnú cenu.

Kúpa dvojizbový byt Brezno

Cena okolo: 51 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt najlepšie na Mazorníku (Brezno) do ceny cca. 50000, po aspoň čiastočnej rekonštrukcii, platba v hotovosti. Vďaka za seriózne ponuky.

Kúpa trojizbový byt okr.

Cena okolo: 95 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt nielen v Banskej Bystrici, ale i v jej periférii (napr. Šalková, atď) ale max. do výšky ceny 95.000.- Eur.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme veľký 3-izbový, alebo 4-izbový byt najlepšie v Starej Sásovej , prípadne v Sásovej

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt, ideálne Fončorda, nie je však podmienkou.

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 250 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme byt : - rozloha minimálne 70m2 a viac - 3. alebo 4. izbový - ideálne Fončorda, Radvaň (okrem Radvanskej ulice), prípadne Uhlisko, možno Sídlisko. - nie Sásová - byt zrekonštruovaný, zariadenie je výhoda. Pripadne môže byt aj nový byt, ale preferujeme staršie, prerobené - nie prvé poschodie, byt my mal byt slnečný - tiché a zelené prostredie, balkón je výhodou

Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 200 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-4-5 izbový byt (s terasou), nie Sásová, nie Fončorda, áno Radvaň

Kúpa trojizbový byt Brezno

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 - 3 izbový byt v Brezne na Mazorníku.

Kúpa trojizbový byt Zvolen

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt vo Zvolene za rozumnú cenu.

Kúpa štvorizbový byt Banská Bystrica

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4-izbový byt i v širšom okolí Banskej Bystrice, ale i Zvolena (napr.:Budča, Kordíky, Tajov, atď.)

Prenájom, štvorizbový byt Banská Bystrica, Radvaň

Cena okolo: 600€
Pre konkrétneho klienta hľadám na prenájom 4-izbový byt. Preferujeme lokalitu Radvaň, ale nie je podmienkou. kontakt - 0903 / 80 43 40. Ďakujem vopred za každú serióznu ponuku.

Kúpa rodinný dom okr. všetky okresy

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v širšom okolí Banskej Bystrice, ale i Zvolena.

Kúpa rodinný dom okr.

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v okolí Brezna (napr. Čierny Balog) v pôvodnom stave do 50000, po rekonštrukcii do 70000. Ďakujem vopred za korektné ponuky.

Kúpa rodinný dom okr.

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v okolí Brezna (napr. Čierny Balog) v pôvodnom stave do 50000, po rekonštrukcii do 70000. Ďakujem vopred za korektné ponuky.

Kúpa rodinný dom Banská Bystrica

Cena okolo: 160 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom (domček) v Banskej Bystrici a blízkom okolí , ideálne rozpätie v lokalitách od Šalková až po Rakytovce. Jedná sa o rodinný domček (3 - 4 izbový) s dvorom a aj s nejakou záhradou, teda plocha pozemku s domom cca. 1000 m2 je úplne postačujúca, ideálne by bolo, keby bol rovinatý. Ďakujeme pekne za každú korektnú ponuku.

Kúpa rodinný dom Banská Bystrica

Cena okolo: 135 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v okrese BB (do 15 km od BB), po rekonštrukcii, rovinatý pozemok cca. 5-á, cena max. do 135.000.-

Kúpa rodinný dom Banská Bystrica

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v blízkom okolí BB s min.výmerou 12á (bez zast.plochy), alebo 15á aj so zástavbou s max. obstarávacou cenou do 150.000.- Eur.

Kúpa rodinný dom Čierny Balog

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v lokalite Čierny Balog, v cene ak pôvodný stav - max. do 50000.-, ak po rekonštrukcii do 70000.- Eur. Vďaka za každú serióznu ponuku.

Kúpa rodinný dom Dolná Mičiná

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadám rodinný dom (najlepšie typu bungalov, ale nie je podmienkou) tak okolo 100m2, maximálne starý 20 rokov s pozemkom aspoň 300-400m2, môže byť umiestnený aj ďalej od mesta (avšak maximálne 20 km od Banskej Bystrice, prípadne od Zvolena), krb je vítaný, s cenou okolo 150.000.-Eur. Budeme sa tešiť na každú serióznu ponuku, reálne riešiteľné na jar 2020. Úprimná vďaka za každú úprimnú pomoc.

Kúpa rodinný dom Nemce

Cena okolo: 250 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v lokalitách Nemce, alebo Radvaň, Fončorda, Uhlisko.

Kúpa rodinný dom Tajov

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme novší rodinný dom v BB a blízkom okolí pre 5-člennú rodinu. Prioritami sú lokality ako Tajov,Riečka,Malachov,Pršany, atď v príjemnom prostredí. Vďaka za každú serióznu ponuku na 0903/ 80 43 40.

Kúpa rodinný dom Vlkanová

Cena okolo: 130 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom do 15 km od Banskej Bystrice a v cene do 130.000.- Eur.

Kúpa pozemok pre rodinný dom okr. Banská Bystrica

Cena okolo: 135 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok v lokalitách Radvaň, Fončorda, Pršianska terasa, Uhlisko.

Kúpa chalupa Môlča

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu - chalupu v okolí Banskej Bystrici v cene max. do 40.000.- Eur. Vďaka za všetky seriózne ponuky

Kúpa rekreačný pozemok na chatku okr.

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na výstavbu rekreačnej chaty, chalupy medzi Breznom a Čiernym Balogom v časti " Vrchdolinka", najlepšie ulica Hlboká a okolie. Podmienka je ničím nerušený výhľad na Ďumbier a Nízke Tatry

Kúpa rekreačný pozemok na chatku Brezno

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na výstavbu chaty, chalupy v Brezne - časť Vrchdolinka - smer Čierny Balog, ( podľa možností v okolí ulice Hlboká).
24
ĎAĽŠÍCH

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Máme pre Vás najlepšiu hypotéku! Teraz už od 0,49%,stačí nezáväzne vyplniť tento formulár a náš zástupca sa Vám ozve. Nič neplatíte, nikam nechodíte.

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia