V oblasti reklamy a tlače pracujem už 25 rokov. Vždy som sa snažil aby boli moji zákazníci spokojný so službami a tovarom ktorý ponúkam. Moja spoločnosť bola lídrom v regióne a moji zamestnanci s radosťou chodili do práce. Snažil som sa byť najlepší a poskytovať najlepšie služby v regióne. Pozná ma veľa bývalých spokojných zákazníkov a s mnohými som sa aj spriatelil. Služby a tovar ktorý sme ponúkali sa postupne vytratil. Tlačivá, letáky, vizitky, knihy, noviny pomaly vytlačila elektronická podoba, šetrenie inštitúcií a globalizácia. Malé obchodíky a firmy nahradili veľké nadnárodné giganty. Preto som sa musel poobhliadnuť po novej práci ktorá má perspektívu. Mojou prednosťou je že ma mnoho ľudí pozná ako poctivého a spoľahlivého človeka, že poznám dokonale mesto a široké okolie a jednám s ľuďmi na rovinu.

„Jediný prostředek, jak život snést - považovat ho za krásný." John Lennon

Práca v HALO reality ma oslovila z dôvodu profesionálneho prístupu k zákazníkovi a spôsobu práce ktorá na prvé miesto stavia spokojnosť zákazníka. Možnosť pracovať s najlepšími ma oslovila. Spôsob práce s klientmi je zaujímavý, inzercia a reklama prepracovaná.

Teším sa že ma práca s realitami posunie v živote ďalej do inej - zaujímavej oblasti a odmenou za úsilie bude veľa spokojných zákazníkov.

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa dvojizbový byt Levice

Cena okolo: 62 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Leviciach.

Kúpa rodinný dom Levice

Cena okolo: 45 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Leviciach - Kalinčiakovo alebo v Malý Kiar.

Kúpa rodinný dom Pukanec

Cena okolo: 30 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dom vhodný na chalupárčenie. Vyhovuje aj okolie Dudince, Plášťovce a okres Krupina.

Nájom obchodný priestor Banská Štiavnica

Cena okolo: 700€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme priestor na otvorenie malej predajne výrobkov v centre mesta.

Máme pre vás najlepšia hypotéku: