Po ukončení strednej školy som pôsobil na rôznych pracovných pozíciách. V posledných dvanástich rokoch som sa venoval práci v stavebníctve. No nastal čas posunúť sa ďalej. Už nejaký čas som sa pohrával s myšlienkou venovať sa práci realitného makléra. Urobil som si prieskum realitných spoločností na trhu, ale až v tíme spoločnosti HALO reality som dostal tú pravú príležitosť uplatniť sa ako realitný maklér. A to nielen pracovať v skvelom tíme, ale vďaka kvalitnému systému trvalého vzdelávania, sa zdokonaľovať v tomto obore. Čo je v konečnom dôsledku v prospech klientov našej spoločnosti, ktorí dostanú kvalitný servis v rámci predaja a kúpy nehnuteľnosti.

Prekážky sú to čo vidíš, keď sa prestaneš pozerať na svoj cieľ.

Vo voľnom čase sa venujem rodine a práci okolo rodinného domu.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

Nájom garsonka Západ - Terasa

Cena okolo: 350€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku alebo jednoizbový byt na dlhodobý prenájom. Najlepšie v okolí amfiteátra.

Kúpa jednoizbový byt Nad Jazerom

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt na sídlisku Nad Jazerom v okolí Donskej ulice.

Kúpa dvojizbový byt Snina

Cena okolo: 40 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt.

Kúpa,3-izbový byt Košice

Cena okolo: 88 000€
Pre klienta hľadáme 3-izbový byt v pôvodnom stave na sídlisku Terasa, bytový dom by mal byľ aspoň po čiastočnej rekonštrukcii.

Kúpa, rodinný dom v Malej Ide, Košice - okolie

Cena okolo: 90 000€
Hľadáme pre klienta starší rodinný dom v Malej Ide. Plocha pozemku do 800 m2. Môže byť v pôvodnom stave ( bez vlhkosti ) , ale s možnosťou pripojenia na inžinierke siete - plyn, elektrina, obecná voda a kanalizácia. Mimo hlavného ťahu na Jasov.

KÚPA, STAVEBNÝ POZEMOK, KOŠICE - OKOLIE

Hľadáme pre klienta väčší stavebný pozemok v okolí Košíc do 20 km. Plocha môže byť od 2000 m2 do 4000 m2. Môžu byť aj iné obce v danej lokalite Bidovce, Ruskov, Nižná Kamenica a aj smer Geča a Čaňa.

Kúpa pozemok pre rodinný domKošice - okolie

Cena okolo: 55 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok v okolí Košíc do 20 km. Elektrická prípojka na pozemku

KÚPA, STAVEBNÝ POZEMOK, KOŠICE-OKOLIE, ČAŇA

Cena okolo: 43 000€
Hľadáme pre klienta stavebný pozemok v okolí Košíc, najlepšie v obci Čaňa, v novej lokalite pri Ranči. Plocha pozemku približne 650 m2.

Kúpa,pozemok na výstavbu RD v Haniske.

Cena okolo: 60 000€
Inžinierske siete pri pozemku, zabezpečená prístupová cesta pre stavebnú techniku

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti: