Ing. Eva Hricová patrí pod pobočku HALO reality Senec.

Som rodená Bratislavčanka. Tu som vyrastala a žila celých 30 rokov. Po vysokej škole a dlhším obdobím práce v spoločnosti, kde som zabezpečovala chod zákazníckeho servisu, sa naša rodinka rozrástla. Preto sme hľadali väčšie bývanie a to nás priviedlo do Seneckého okresu.

„Nedovoľ, aby ťa strach z prehry
vyradil z hry", Babe Ruth

A prečo realitná maklérka? Po rodičovskej dovolenke vystala otázka a čo ďalej. Do klasického zamestnania ma to nelákalo, chcela som byť predovšetkým pánom svojho času. Ako som tak prechádzala ponuky práce, vždy som sa pozastavila nad inzerátmi realitných spoločností. Až raz som nabrala odvahu a poslala životopis. Z viacerých prijatí som si ale vybrala práve HALO reality. Ich férový a profesionálny prístup ma presvedčil natoľko, že som si povedala: „Áno, idem do toho.“ A toto rozhodnutie som nikdy neoľutovala.

Sny sú na to, aby sa plnili. Aby bol vždy dôvod posúvať sa vpred, aby nás malo vždy čo motivovať dosahovať nedosiahnuteľné. A preto, ak máte sen o novom krásnom bývaní, neváhajte ma kontaktovať. A ja premením Váš sen na skutočnosť.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Bol som spokojný s komunikáciou a s prístupom Pani Maklérky.
Spokojný veľmi bola veľmi ochotná a nápomocná. Tomas Horvath
Jediná maklerka, ktorá počas Corony a Veľkej noci zdvihla telefón. Vyplatilo sa. Kúpené hneď pri obhliadke. A hlavne jej prístup je maximálne zodpovedný a profesionálny. Dakujeme. Marcela Mokranova
Vynikajuca spolupraca. Rychla, presna a velmi mila. Velka slokojnost z nasej strany. Livia Smolkova
Som spokojný, prístup aj znalosti Vašej maklérky sú na profesionálnej úrovni. Miroslav Okkel
Som veľmi spokojný čo sa týka spracovania inzerátu a prezentácie mojej nehnuteľnosti. Marián Augustín
S pani Hricovou som bola maximálne spokojná. Bola milá, ústretová, pohotová a ochotná kedykolvek spolupracovať, za čo jej veľmi ďakujem. Milada M. Senec
Excelentné a veľmi seriózne jednanie.
Boli sme velmi spokojni.
Super komunikácia, veľká ochota, maximálna spokojnosť :)
4
ĎAĽŠÍCH

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa jednoizbový byt Senec

Cena okolo: 85 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový byt v Senci, prípadne v Blatnom a Réci. Ďakujeme za ponuky.

Kúpa jednoizbový byt Senec

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Senci. Ďakujeme

Nájom dvojizbový byt Pezinok

Cena okolo: 400€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dlhodobý prenájom dvojizbového bytu pre dve pracujúce osoby v Pezinku so začiatkom nájmu od 1.marca 2021. Ďakujeme za ponuky.

Kúpa dvojizbový byt Senec

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-3 izbový byt v centre, resp. širšom okolí centra v meste Senec v pôvodnom alebo rekonštruovanom stave. Ďakujeme za ponuky.

Kúpa, dvojizbový byt Nové Mesto, Bratislava III

Cena okolo: 117 000€
Hľadáme pre klienta 2 - izbový byt v bytovom dome s výťahom, nie na prízemí. Preferujeme ulice Sibírsku, Račiansku, Budyšínsku, ale zvážime všetky ponuky v lokalite BA III. Cena do 117000€. Vopred ďakujeme.

Kúpa trojizbový byt Senec

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-izbový byt s predzáhradkou v Senci a priľahlých obciach s dobrou dostupnosťou do Senca. Zvážime aj meší rodinný dom do 300m2 pozemkom. Ďakujeme za ponuky.

Kúpa trojizbový byt Senec

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-izbový byt v Senci, ideálne novostavbu. Ďakujeme za ponuky.

Kúpa rodinný dom Bernolákovo

Cena okolo: 180 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom - novostavbu bungalovu v obci Nová Dedinka, Bernolákovo, Ivánka pri Dunaji. Uprednostíme ponuky, kde sa dá ešte zasiahnúť do dispozičného riešenia interiéru domu. Cena holodomu do 180000€, v štandarde do 200000€ vrátane úpravy pozemku. Ďakujeme za ponuky.

Kúpa rodinný dom Chorvátsky Grob

Cena okolo: 260 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Chorvátsky Grob. RD novostavba môže byť bungalov, ale aj poschodový, aspoň so 400m2 pozemkom. Zvážime aj iné obce s dostupnou vzdialenosťou do Ba do 10km. Ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Ivanka pri Dunaji

Cena okolo: 260 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Ivanka pri Dunaji, prípadne Bernolákovo. RD novostavba môže byť bungalov, ale aj poschodový, aspoň so 400m2 pozemkom. Zvážime aj iné obce s dostupnou vzdialenosťou do Ba do 10km. Ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Kráľová pri Senci

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme novostavbu samostatne stojaceho rodinného domu s pozemkom v obci Kráľová pri Senci. Možná výmena za byt v Bratislave s doplatkom. Za všetky ponuky budeme vďační.

Kúpa rodinný dom Kráľová pri Senci

Cena okolo: 350 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme 5-izbový novší rodinný dom s výmerou min. 120m2 v okrese Senec. V obci musím byť škola, škôlka a dobré napojenie na diaľnicu. Ďakujeme za ponuky.

Kúpa rodinný dom Pezinok

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom priamo v meste Pezinok s väčším pozemkom, ideálne okolo 800m2 a viac. Dom môže byť pôvodný, ale aspoň s čiastočnou rekonštrukciou. Ďakujeme za ponuky.

Kúpa rodinný dom Senec

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom priamo v meste Senec s väčším pozemkom, ideálne okolo 800m2 a viac. Dom môže byť pôvodný, ale aspoň s čiastočnou rekonštrukciou. Ďakujeme za ponuky.

Kúpa rodinný dom Senec

Cena okolo: 120 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový rodinný dom priamo v Senci s menšou záhradou do 120.000€. Ďakujeme za ponuky.

Kúpa rodinný dom Senec

Cena okolo: 250 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Senci na bývanie aj na podnikateľské účely s dobrou adresou v meste do 250.000€. Pozemok by mal mať 800m2 a viac, kde je dostatok parkovacích miest vo dvore. Rodinný dom s min. 4 izbami s možnosťou prístavby alebo nadstavby. Ďakujeme za vhodné ponuky.

Kúpa rodinný dom Senec

Cena okolo: 280 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme 5-izbový rodinný dom priamo v centre mesta Senec, prípadne v pešej dostuposti do pár minút. Cena 240.000-280.000€. Ďakujeme za ponuky.

Kúpa rodinný dom Senec

Cena okolo: 135 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom do 30 km od BA. Dom musí spĺňať podmienku dvojgeneračného bývania alebo dvoch samostatných bytových jednotiek so spoločným dvorom. Kuchyňa, obývací priestor a kúpeľňa musia byť súčasťou každej bytovej jednotky, prípadne priestor na ich dobudovanie. Ďakujem za všetky ponuky.

Kúpa rodinný dom Senec

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom ideálne novostavbu v obciach Ivanka pri Dunaji, Bernolákovo, Veľký Biel, Senec. Ďakujeme za ponuky.

Kúpa rodinný dom Senec

Cena okolo: 200 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme 4-izbový rodinný dom v obci Senec, najlepšie blízke centrum. Dom môže byť starší, ale aspoň čiastočne zrekonštruovaný. Za všetky ponuky ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Senec

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-4-izbový rodinný dom v čo najužšom centre mesta Senec. Za ponuky ďakujeme.

Kúpa rodinný dom Senec

Cena okolo: 200 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme novostavbu 4-izbového rodinného domu s menším pozemkom v meste Senec. Ďakujeme za ponuky.

Kúpa rodinný dom Senec

Cena okolo: 100 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-4 izbový rodinný dom v okrese Senec do ceny 100.000€. Ďakujeme za ponuky.

Kúpa rodinný dom Slovenský Grob

Cena okolo: 160 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme 4-izbový rodinný dom v obci Slovenský Grob s výmerou okolo 90 m2 do ceny 160 000€. Ďakujeme za všetky prípadné ponuky.

Kúpa chata Senec

Cena okolo: 110 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu/záhradu v okolí Bratislavy do polhodiny jazdy autom. Chatka by mala byť zrekonštruová s dostupnými inžinierskymi sieťami na pozemku 4-5 árov. Preferujeme lokalitu, kde je možné realizovať menšie výlety do prírody a okolitého lesíka.

Kúpa chata Senec

Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu na Slnečných jazerách v Senci s priamym vstupom do jazera. Ďakujeme za ponuky.

Kúpa pozemok Senec

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok do 200m2 v Senci, Veľkom Bieli, Boldogu a priľahlých obciach. Pozemok bude určený na parkovanie dodávok. Ďakujeme za ponuky.

Kúpa skladový priestor Senec

Pre konkrétneho klienta hľadáme skladové priestory v Senci. Ideálne s pozemkom na parkovanie viacerých áut. Ďakujeme za ponuky.

Kúpa administratívny priestor Senec

Pre konkrétneho klienta hľadáme budovu na administratívne účely v Senci, prípadne rodinný dom, ktorý by dispozičnou úpravou bol vhodný na vytvorenie kancelárií. Ideálne s pozemkom na parkovanie viacerých áut. Ďakujeme za ponuky.

Kúpa pozemok pre rodinný dom okr. všetky okresy

Pre konkrétneho klienta-developera hľadáme stavebný pozemok v Nitre a v okolí s výmerou cca 1200-1300m2 na stavbu dvojdomu - investičná príležitosť. Ďakujeme za ponuky,

Kúpa pozemok pre rodinný dom Bernolákovo

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok s výmerou od 500-1000m2 na stavbu rodinného domu v obci Bernolákovo. Máme záujem o pozemok lokalizovaný v pôvodnej zástavbe rodinnných domov. Na pozemku môže stáť aj starší dom vhodný na rekonštrukciu, prípadne i na zbúranie. Ďakujeme za ponuky.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Dunajská Lužná

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok do 500m2 v obci Dunajská Lužná, môže byť stavebný alebo aj záhrada, kde sa dá postaviť montovaný dom. Podmienkou je aspoň privedená elektrina na pozemku. Ďakujeme za ponuky.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Dunajská Lužná

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok od 700m2 a viac v obci Dunajská Lužná na výstavbu rodinného domu. Ďakujeme za ponuky.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Hamuliakovo

Pre konkrétneho klienta hľadáme stavebný pozemok 500-600m2 na stavbu rodinného domu v obci Hamuliakovo. Ďakujeme za Vaše ponuky.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Hrubá Borša

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok pre rodinný dom v obci Hrubá Borša v areáli Green Residence alebo v jeho okolí s výhľadom na fairway a green. Ďakujeme

Kúpa pozemok pre rodinný dom Hrubý Šúr

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok o výmere 500-600m2 v obci Hrubý Šúr. Ďakujeme z zaujímavé ponuky.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Chorvátsky Grob

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok od 70 do 300m2 v Chorvátskom Grobe pre stavbu garáže. Nie je nutné, aby to bol vyslovene stavebný pozemok, ale aby zaradenie pozemku dovoľovalo stavbu garáže. Ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Kalinkovo

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok do 500m2 v obci Kalinkovo, môže byť stavebný alebo aj záhrada, kde sa dá postaviť montovaný dom. Podmienkou je aspoň privedená elektrina na pozemku. Ďakujeme za ponuky.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Kráľová pri Senci

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok pre rodinný dom v obci Kráľová pri Senci.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Miloslavov

Pre konkrétneho klienta hľadáme stavebný pozemok 500-600m2 na stavbu rodinného domu v obci Miloslavov alebo Alžbetin Dvor. Ďakujeme za Vaše ponuky.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Miloslavov

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok od 700m2 a viac v obci Miloslavov na výstavbu rodinného domu. Ďakujeme za ponuky.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Miloslavov

Pre konkrétneho klienta hľadáme stavebný pozemok pre rodinný dom v obci Miloslavov. Ďakujeme

Kúpa pozemok pre rodinný dom Miloslavov

Pre konkrétneho klienta hľadáme väčší stavebný pozemok cca 700m2 a viac v MIloslavove a v jeho okolí. Ďakujeme za ponuky.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Miloslavov

Pre konkrétneho klienta hľadáme ppzemok pre rodinný dom s výmerou 600-700m2 v Miloslavove a v jeho okolí. Ďakujeme za ponuky.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Pezinok

Pre konkrétneho klienta hľadáme stavebný pozemok v okrese Pezinok, prípadne v obci Cífer do 500m2 s dostupnými inžinierskymi sieťami (kanalizácia, vodovod, elektrina, prístupová komunikácia). Ďakujeme za ponuky.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Senec

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok do 400m2 v okrese Senec na umiestnenie Mobilheimu s perspektívou do budúcnosti postaviť klasickú stavbu. Podmienkou sú siete na pozemku. Ďakujeme za ponuky.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Senec

Cena okolo: 250 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok v centre Senca, prípadne v bližšom centre. Zvážime ponuky aj s rodinným domom. Ďakujeme za ponuky.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Senec

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok pre rodinný dom cca 600m2 v okolí Senca. Zvážime každú ponuku v okolitých obciach a dedinách. Ďakujem

Kúpa pozemok pre rodinný dom Senec

Pre konkrétneho klienta hľadáme stavebný pozemok 500-600m2 na stavbu rodinného domu v meste Senec. V prípade zaujímavej ponuky zvážime aj okolité obce. Ďakujeme.

Kúpa pozemok pre rodinný dom Senec

Pre konkrétneho klienta hľadáme stavebný pozemok s výmerou 400-500m2 na stavbu bungalovu v meste Senec. Ďakujeme za ponuky.

Kúpa priemyselný pozemok Senec

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok určený pre komerčné účely s výmerou 600-2000m2 v okrese Senec. Za prípadné ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa administratívna budova Staré Mesto, BA

Pre konkrétneho klienta hľadáme nebytový priestor na kancelárske a administratívne účely na Hradnom kopci v Bratislave. Ďakujeme za ponuky.

Nájom, kancelársky priestor Staré Mesto, BA

Pre konkrétneho klienta hľadáme na prenájom nebytový priestor na kancelárske a administratívne účely na Hradnom kopci v Bratislave. Ďakujeme za ponuky.

Nájom skladového priestoru

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na prenájom skladové priestory v okrese Senec, výmera skladu cca 200m2 a parkovaním aspoň na dve autá. Zvážime ponuky aj s väčšími priestormi. Ďakujeme
46
ĎAĽŠÍCH

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Máme pre Vás najlepšiu hypotéku! Teraz už od 0,49%,stačí nezáväzne vyplniť tento formulár a náš zástupca sa Vám ozve. Nič neplatíte, nikam nechodíte.

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:

Predaj, trojizbový byt Kráľová pri Senci - NOVOSTAVBA

Predaj, trojizbový byt Kráľová pri Senci - NOVOSTAVBA

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Kráľová pri Senci - NOVOSTAVBA

Predaj, rodinný dom Kráľová pri Senci - NOVOSTAVBA

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Senec, Horný Dvor - NOVOSTAVBA

Predaj, dvojizbový byt Senec, Horný Dvor - NOVOSTAVBA

PREDANÉ
Prenájom, štvorizbový byt Pezinok, Sídlisko Muškát - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Prenájom, štvorizbový byt Pezinok, Sídlisko Muškát - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PRENAJATÉ
Predaj, trojizbový byt Senec, Považská - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, trojizbový byt Senec, Považská - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Kráľová pri Senci - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE...

Predaj, rodinný dom Kráľová pri Senci - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE...

PREDANÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 602 m2 Kostolná pri Dunaji

Predaj, pozemok pre rodinný dom 602 m2 Kostolná pri Dunaji

PREDANÉ
Prenájom, štvorizbový byt Miloslavov, Alžbetin Dvor

Prenájom, štvorizbový byt Miloslavov, Alžbetin Dvor

PRENAJATÉ
Prenájom, štvorizbový byt Miloslavov, Alžbetin Dvor

Prenájom, štvorizbový byt Miloslavov, Alžbetin Dvor

PRENAJATÉ
Predaj, rodinný dom Veľký Biel, Malý Biel - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, rodinný dom Veľký Biel, Malý Biel - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 698 m2 Nová Dedinka, Dedinka pri Dunaji - ZNÍŽ...

Predaj, pozemok pre rodinný dom 698 m2 Nová Dedinka, Dedinka pri Dunaji - ZNÍŽ...

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Senec

Predaj, rodinný dom Senec

PREDANÉ
Prenájom, dvojizbový byt Zálesie - NOVOSTAVBA

Prenájom, dvojizbový byt Zálesie - NOVOSTAVBA

PRENAJATÉ
Prenájom, dvojizbový byt Senec

Prenájom, dvojizbový byt Senec

PRENAJATÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 489 m2 Nová Dedinka, Nová Ves pri Dunaji

Predaj, pozemok pre rodinný dom 489 m2 Nová Dedinka, Nová Ves pri Dunaji

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Senec, Fándlyho - NOVOSTAVBA

Predaj, dvojizbový byt Senec, Fándlyho - NOVOSTAVBA

PREDANÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 489 m2 Nová Dedinka, Nová Ves pri Dunaji

Predaj, pozemok pre rodinný dom 489 m2 Nová Dedinka, Nová Ves pri Dunaji

PREDANÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 821 m2 Nová Dedinka, Nová Ves pri Dunaji

Predaj, pozemok pre rodinný dom 821 m2 Nová Dedinka, Nová Ves pri Dunaji

PREDANÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 731 m2 Dunajská Lužná, Nová Lipnica

Predaj, pozemok pre rodinný dom 731 m2 Dunajská Lužná, Nová Lipnica

PREDANÉ
Prenájom, dvojizbový byt Miloslavov, Alžbetin Dvor

Prenájom, dvojizbový byt Miloslavov, Alžbetin Dvor

PRENAJATÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 453 m2 Chorvátsky Grob

Predaj, pozemok pre rodinný dom 453 m2 Chorvátsky Grob

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Senec, Zemplínska - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, dvojizbový byt Senec, Zemplínska - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Prenájom, dvojizbový byt Miloslavov, okr. Senec, Alžbetin Dvor

Prenájom, dvojizbový byt Miloslavov, okr. Senec, Alžbetin Dvor

PRENAJATÉ
Predaj, rodinný dom Senec, Svätý Martin - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, rodinný dom Senec, Svätý Martin - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Kráľová pri Senci, okr. Senec

Predaj, rodinný dom Kráľová pri Senci, okr. Senec

PREDANÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 700 m2 Nová Dedinka, okr. Senec - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, pozemok pre rodinný dom 700 m2 Nová Dedinka, okr. Senec - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 612 m2 Dunajská Lužná, okr. Senec, Nové Košari...

Predaj, pozemok pre rodinný dom 612 m2 Dunajská Lužná, okr. Senec, Nové Košari...

PREDANÉ
Prenájom, dvojizbový byt Miloslavov, okr. Senec, Alžbetin Dvor

Prenájom, dvojizbový byt Miloslavov, okr. Senec, Alžbetin Dvor

PRENAJATÉ
Predaj, pozemok 784 m2 Malinovo, Senec

Predaj, pozemok 784 m2 Malinovo, Senec

PREDANÉ
Prenájom, dvojizbový byt Miloslavov, okr. Senec, Alžbetin Dvor

Prenájom, dvojizbový byt Miloslavov, okr. Senec, Alžbetin Dvor

PRENAJATÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 204m2 Senec

Predaj, pozemok pre rodinný dom 204m2 Senec

PREDANÉ
Predaj, chata Bernolákovo, okr. Senec

Predaj, chata Bernolákovo, okr. Senec

PREDANÉ

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia