Čo ste o mne možno nevedeli

Od ukončenia vysokej školy som pracoval v zahraničnej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom sektore. Zo začiatku ma výrobnej linke a postupne som sa prepracoval na pozíciu procesného technika. Časom som zistil, že čisto kancelárska práca nie je pre mňa. Preto som si začal hľadať nejakú inú pozíciu. Začal som sa pohrávať s myšlienkou na začatie vlastného podnikania. Popri tom som si veľa pozeral rôzne nehnuteľnosti na internete. Preto mi napadla myšlienka vyskúšať prácu realitného makléra.

Robiť všetko najlepšie ako sa dá.

Pre HALO reality som sa rozhodol, pretože sú jedna z najväčších slovenských realitných kancelárií a veľmi s mi páčil spôsob akým sa prezentovali v pracovných ponukách a na svojich stránkach. Veľmi ma oslovilo, že mi dali šancu pracovať aj popri pôvodnom zamestnaní. Zatiaľ som svoje rozhodnutie neoľutoval a dúfam, že to bude takto aj naďalej.

Som šťastne ženatý a s manželkou máme 2 krásne deti. Voči svojej rodine sa snažím byť milý a férový. Rovnako sa snažím správať aj voči svojim priateľom, kolegom a hlavne ku klientom, pretože nemám rád keď sú ľudia k sebe nezdvorilí a potom sa hádajú.

Hľadám pre svojich klientov: