K realitám mám hlbší vzťah od roku 2011, keď sme si s manželom kupovali nový byt. Prešli sme množstvo inzerátov na webe, no nakoniec nám s kúpou pomohol náš osobný maklér. Vtedy som si uvedomila, že aj ja chcem pracovať s realitami a chcem ľudom pomáhať na ceste za novým bývaním.

Teším z toho, že môžem robiť prácu, ktorá ma baví. Keď prichádzam ku klientovi na obhliadku predstavujem si, ako by som v tom dome, byte bývala ja s mojou rodinou. Pozerám, čo sa mi tam páči, čo by som zmenila. Na každú nehnuteľnosť sa pozerám objektívne, vidím pozitívne veci, ale zároveň nezatváram oči pred negatívami. Pri tejto práci je pre mňa veľmi dôležitá dôvera môjho klienta.

Teším sa, že patrím do tímu HALO reality, ktorý je lídrom na realitnom trhu. A taktiež sa teším na každého nového klienta, ktorý si ma vyberie ako poradcu a pomocníka pri hľadaní svojho vysnívaného bývania.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

So sluzbami sme boli velmi spokojny. Vsetko super, radi doporucime aj nasim priatelom. T.
Pani Pudelkova pracuje profesionálne, zodpovedá otázky odborne, ako klientovi mi ochotne poradila, jej odpovede sú fundované. Ďakujem EŠ
So službami pani Púdelkovej som bola nadmieru spokojná. Spoľahlivá, ochotná, príjemná, komunikatívna a vzdelaná odborníčka. Ak budem v budúcnosti riešiť predaj či kúpu nehnuteľnosti, určite sa obrátim práve na ňu.
Soňa Tomašechová

Hľadám pre svojich klientov:

V našej databáze nemáme momentálne žiadne dopyty pre danú oblasť. Pokiaľ hľadáte konkrétnu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti: