Profesionáli v realitách na Slovensku

„Snažte sa robiť veci čo najlepšie a svet si vyšliape cestičku k Vašim dverám.“ Tomáš Baťa

Ing. Jana
Gašparovičová

0948 013 062
Váš osobný realitný maklér Nitra, Zlaté Moravce, Topoľčany
EN

Nechajte všetko na mňa, máme tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Moje meno je Jana Gašparovičová. Mojim rodným mestom je Nitra, ktorej som verná celý život. Práca mi je záľubou a snahou žiť život podľa snov, ktoré chcem premeniť na skutočnosť. Nie je to len o mojich snoch. Mojim cieľom je plniť sny aj druhým. A presne tu sa stretla vízia so skutočnosťou, pomáhať ľuďom nájsť si svoje vysnívané bývanie. Celý svoj profesionálny život som sa venovala obchodu a práci s ľuďmi. Tak ako sa vyvíja človek, vyvíjajú sa aj jeho predstavy o budúcnosti. A tie moje sa jedného dňa dostali do bodu, kedy som si uvedomila, že práve realitný trh by mohol splniť moje očakávania. Práca s neznámymi ľuďmi je ťažká, ale dôvera, ktorú od klientov dostávam ma zaväzuje, aby som svoju prácu robila čo najlepšie. Zodpovednosť, ktorú cítim chcem pretaviť do kvalitnej práce, ktorú chcem odviesť.

„Snažte sa robiť veci čo najlepšie a svet si vyšliape cestičku k Vašim dverám.“ Tomáš Baťa

HALO reality som si vybrala, pretože je to úspešná a silná realitná kancelária s celoslovenskou pôsobnosťou. Rozhodovala som sa medzi viacerými, ale profesionálny prístup a takmer rodinné a priateľské zázemie ma presvedčilo, že práve HALO reality mi poskytne dokonalú podporu pri štarte.

Moji spokojní klienti

Pozrite si moje referencie spokojných klientov, ďakujem všetkým, ktorí takto ocenili moju prácu. .

Stretli ste sa už so mnou? Prosím ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujem.
2
CELKOVO

Moje aktuálne nehnuteľnosti

Moje nehnuteľnosti Moje byty Moje domy Moje ostatné Nehnuteľnosti v Nitre
Zobraziť všetky nehnuteľnosti

Máme už viac ako 15 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 15 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4132 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4132 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Súrne hľadám pre mojich klientov

Predávate nehnuteľnosť? Máme viac ako 3000 záujemcov čakajúcich na nehnuteľnosť.
Pozrite si, či nehľadáme práve tú vašu.

Kúpa garsonka Nitra

70 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku alebo 1-izbový byt najlepšie na sídlisku Chrenová. Platba je v hotovosti, na stave bytu nezáleží. Ak podobný byt predávate, budem rada ak sa mi ozvete. Ďakujem.

Nájom jednoizbový byt Nitra

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na prenájom 1-izb./2.izb. byt po aspoň čiastočnej rekonštrukcii v Nitre. Preferencie klienta: -ideálne lokality Klokočina, Staré Mesto, prípadne okolité dediny smerom na Hlohovec. V prípade, že prenajímate Vašu nehnuteľnosť, neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať. Ďakujem

Kúpa dvojizbový byt Nitra

130 000 €

Pre konkrétneho klienta hľadám 2 izbový byt v centre mesta, prípadne sídlisko Chrenová ako investičnú nehnuteľnosť. Najlepšie prerobený, bez nutnosti ďalšej investície. Kombinovaná platba hotovosť + úver.

Nájom dvojizbový byt Nitra

400 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na podnájom v 2 izbovom byte v cene cca 400,-€ mesačne. Byt by mal byť ihneď voľný. Prípadne dohoda možná. Ak takýto byt máte, alebo poznáte, určite ma kontaktujte. Ďakujem za Vaše ponuky.

Nájom trojizbový byt Nitra

700 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme podnájom v 3-izbovom byte. Byt by mal byť vhodný pre rodinu s jedným dieťaťom (4 roky). Najlepšie zariadený. Lokalita - Klokočina, Chrenová. Za Vaše ponuky ďakujem.

Kúpa štvorizbový byt Nitra

180 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4 izbový byt na Klokočine vo vežiaku s dvoma výťahmi. Byt by mal mať minimálnu výmeru 100m2, mal by byť po rekonštrukcii, môže byť aj zariadený. Hlavnou požiadavkou je umiestnenie na vyššom, najlepšie na najvyššom poschodí. V prípade, že máte takúto nehnuteľnosť, neváhajte ma kontaktovať. Ďakujem

Kúpa rodinný dom Lužianky

150 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme starší rodinný dom v Lužiankach vhodný na nasťahovanie, prípadne malú rekonštrukciu.

Kúpa pozemok Nitra

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme väčší pozemok so starším domom v blízkom okolí NR. Najdôležitejšou požiadavkou je šírka pozemku a vjazdu na pozemok, tá by mala byť na nákladné auto. Za Vaše ponuky vopred ďakujem.

Kúpa pozemok Nitra

1 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok vhodný na stavbu rodinného domu. Pozemok by mal byť v kľudnom prostredí mimo obce, pri lese, na samote v rámci celého západného Slovenska kdekoľvek. Pozemok by mal mať minimálne 30 árov. Ak takýto pozemok máte, určite ma kontaktujte. Ďakujem za Vaše ponuky.

Kúpa pozemok Štitáre

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok v kľudnej časti obce Štitáre s rozlohou cca 500m2. Za Vaše ponuky vopred ďakujem.

Zobraziť všetky moje dopyty

Moje referencie

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti.

 • dvojizbový byt - Nitra

  PRENAJATÉ

  dvojizbový byt
  Nitra
 • rodinný dom - Nitra

  PREDANÉ

  rodinný dom
  Nitra

Predávate? Vypočítajte si cenu

Využite našu službu bezplatnej kalkulácie vašej ceny nehnuteľnosti. Jediný na Slovensku prinášame okamžitý výpočet bez nutnej registrácie, či nechávania kontaktov a to porovnaním až 50 tisíc aktuálnych nehnuteľností. Sme HALO reality.

Vypočítať cenu nehnuteľnosti
15000
klientov so zmluvou
4132
recenzií od klientov
59155
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku

Kontaktujte ma ešte dnes

Neváhajte ma kontaktovať ešte dnes a to aj nezáväzne. So všetkým vám pomôžem a vysvetlím presný postup, ako bezpečne, výhodne a čo najrýchlejšie predať vašu nehnuteľnost.

Mobil: 0948 013 062 CEZ E-MAIL CEZ FORMULÁR Správa Whatsapp Správa Viber

Kontakt na vás

Stručný popis/dôvod kontaktovania

Jana Gašparovičová Odoslať

Ďakujeme za prejavenú dôveru.
Kolega vás bude kontaktovať čo najskôr.

Realitná poradňa

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu a najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali? Napíšte nám otázku alebo si pozrite našu celú realitná poradňu.

Ako pracujeme

V prípade záujmu ma neváhajte nezáväzne kontaktovať. Nakoľko sme profesionáli v realitách, každú nehnuteľnosť osobne vždy navštívime, nafotíme a navrhneme cenu tak, aby zohľadňovala rýchlosť predaja a vašu aktuálnu situáciu.

1

Návšteva nehnuteľnosti a analýza

Každú nehnuteľnosť osobne navštívime, nafotíme a skontrolujeme všetky ťarchy a prípadné záväzky. Nepredávame čo sme osobne nevideli a neskontrovali.

2

Zaradenie do ponuky

Po dohode s klientom nehnuteľnosť zaradíme do svojho portfólia a ponúkneme najskôr našim klientom hľadajúcich nehnuteľnosť.

3

Marketing a inzercia

Bez inzercie by to nešlo. Inzerujeme na všetkých dôležitých a najnavštevovanejších portáloch, dokonca aj na tých menej podstatných.

4

Obhliadky s overenými záujemcami

Vašu nehnuteľnosť a cennosti chránime. Na obhliadku prídeme len s overeným klientom a vždy máme záznam, koho sme vám priviedli.

5

Právne záležitosti a zmluvy

Ako jedna z mála kancelárii, máme vlastné právne oddelenie, ktoré dohliada nad každou jednou zmluvou. Doteraz sme pripravili viac ako 8.000 zmlúv.

6

Kataster a odovzdanie nehnuteľnosti

Až po prijatí peňažného plnenia zanášame zmluvy na kataster. Chránime obe strany rovnako, ako predávajúceho tak kupujúceho.

Najčastejšie otázky klientov

Toto sú najčastejšie otázky mojich klientov. Neváhajte ma kontaktovať telefonicky, alebo sa môžme osobne stretnúť pre vaše ďaľšie otázky ku kúpe/predaju, prípadne prenájmu vašej nehnuteľnosti.

Musíte nehnuteľnosť vidieť?

Áno, sme profesionálna realitná kancelária. Každú nehnuteľnosť musíme osobne navštíviť, nafotiť a pozrieť aktuálny stav.

Chcem predať nehnuteľnosť, čo ďalej?

V prípade, že chcete predať nehnuteľnosť, prejdite na podstránku PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ a vyplňte nezáväzný formulár, my sa Vám do 24 hodín ozveme.

Chcem predať nehnuteľnosť bez starostí, na nehnuteľnosti sa ale nezdržujem.

Ak nechcete mať žiadne starosti a v nehnuteľnosti nebývate, môžete dať našim maklérom klúče. Po nájdení klienta vám pošleme elektronicky zmluvy, ktoré skontrolujete a vy prídete len na podpis k notárovi. Všetky starosti zostanú na nás. A navyše, za túto službu nič navyše neplatíte.

Aké služby poskytujete a čo všetko zabezpečíte?

Sme profesionáli. Každú jednu nehnuteľnosť si prídeme pozrieť, nafotiť (nenaberáme cez internet) a spísať záznam. Poradíme vám, v akých cenách sa predávajú podobné nehnuteľnosti vo vašej lokalite. Následne ju nahodíme na internet, zabezpečíme čo najširšiu inzerciu a oslovíme potencionálnych klientov čakajúcich na nehnuteľnosti. Následne prídeme so záujemcami na obhliadku, ktorú uskutočňujeme iba s overenými klientmi (ako jedna z mála realitných kancelárii). V prípade záujmu o nehnuteľnosť vypracujeme zmluvy garantované našim právnym oddelením, ktoré už spravilo viac ako 8.000 takýchto zmlúv. Tieto zmluvy sú nestranné a obe strany si môžu po odsúhlasení doplniť svoje požiadavky. Po podpísaní zmlúv, zanesieme zmluvy na kataster, kde základný poplatok za zápis hradíme v plnej výške (platí pre 95% nehnuteľností). Samozrejmosťou je odovzdávací protokol o energiách, či poradenstvo ohľadom prepisov a podobne.

Kde mám istotu, že nebudem oklamaný a neprídem o nehnuteľnosť?

Práve preto, že realitná kancelária je tretia, nestraná strana a každý, kto má záujem niekoho oklamať bude kúpu riešiť priamym oslovením na súkromný inzerát. Keďže sme celoslovenská a nie len miestna realitná kancelária, máte o to väčšiu istotu. Za prevod nehnuteľností osobne ako firma zodpovedáme. Navyše, všetky zmluvy sú garantované našim právnym oddelením, ktoré ich len pre našu realitnú kanceláriu vypracovalo už viac ako 8.000. Nie je žiaden problém do danej zmluvy niečo doplniť, ak druhá strana dané zmeny odsúhlasí. Taktiež v prípade súhlasu druhej strany, môžete na vaše náklady požadovať notársku úschovu alebo vinkulovaný účet v banke.

V prípade, že moju nehnuteľnosť nepredáte, koľko ma to bude stáť?

Nič. Všetky náklady - náber a obhliadky, marketing, správu a poplatky za inzerciu a mnoho ďaľšieho sú v našej réžii. Nič dopredu nám neplatíte a my províziu dostaneme až vtedy, ak nájdeme kupujúceho.

Ako dohliadate nad kvalitou vašich predajcov, môžem sa na nich spoľahnúť?

Každému nášmu klientovi, ktorý cez nás predáva, prenajíma, kupuje nenuteľnosť príde e-mail na našu stránku - OHODNOTIŤ MAKLÉRA. Venujeme sa každému jednému podnetu, ktoré sú ale na 99,5% kladné a môžete si ich pozrieť na našej stránke SPOKOJNOSŤ KLIENTOV. V prípade negatívneho hodnotenia kontaktujeme makléra pre objasnenie daného prípadu a vyvodenie prípadných opatrení (až po ukončenie spolupráce). HALO reality pracuje iba s tými najlepšími.

Sú makléri nútení sa pravidelne školiť a vzdelávať?

Nie, na Slovensku žiadna taká legislatíva nie je, a preto, skoro žiadna miesta realitná kancelária nemá toto ani v podmienkach spolupráce. HALO reality, ale dbá na profesionalitú maklérov. Každý jeden spolupracovník musí absolovať niekoľko vstupných školení. Okrem toho sú makléri povinní sa dvakrát do roka zúčastňovať celodenných seminárov a niekoľkokrát za rok interných online školení. Navyše nad každým spolupracovníkom dohliada skúsený manažér pobočky a naše právne oddelenie.