Profesionáli v realitách na Slovensku

Overená kancelária. Dôverujú nám tisíce predávajúcich po celom Slovensku

CERTIFIKOVANÝ MAKLÉRHALO reality

Adrian
Kiripolský

0907 494 130
Váš osobný realitný maklér Bratislava, Malacky

Nechajte všetko na mňa, máme tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Dobrý deň, v súčasnosti síce stále pracujem na dobrom mieste a vediem skvelý tím ľudí, ale vždy ma lákala práca s nehnuteľnosťami. Preto som sa rozhodol začať popri tejto práci budovať kariéru v nehnuteľnostiach u spoločnosti HALO reality.

HALO reality som si vybral preto, lebo sú to profesionáli pôsobiaci na celom Slovensku. Mal som s nimi už predtým vynikajúce skúsenosti. Som rád, že môžem pracovať práve pre realitnú kanceláriu HALO reality. Je to spoločnosť, ktorá sa vyznačuje profesionálnym prístupom a kladie vysoké etické nároky na svojich maklérov. Neustále nás vzdeláva a aj formou súťaží motivuje k lepším výsledkom.

Nakoľko Vám chcem poskytovať čo najlepšie služby, vedomosti si stále dopĺňam aj prostredníctvom vzdelávacích kurzov. Ak predávate Vašu nehnuteľnosť alebo hľadáte svoje vysnívané bývanie, rád sa stanem tým, ktorý Vás prevedie celým realitným obchodom až do úspešného konca. Každého jedného klienta si cením a vážim. Spokojnosť klienta je teda pre mňa maximálnou prioritou.

Moji spokojní klienti v Bratislave a okolí

Pozrite si moje referencie spokojných klientov, ďakujem všetkým, ktorí takto ocenili moju prácu. .

Stretli ste sa už so mnou? Prosím ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujem.

Moje aktuálne nehnuteľnosti

Moje nehnuteľnosti Moje byty Moje domy Moje ostatné Nehnuteľnosti v Bratislave

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4582 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4582 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Súrne hľadám pre mojich klientov v Bratislave a okolí

Predávate nehnuteľnosť? Máme viac ako 3000 záujemcov čakajúcich na nehnuteľnosť.
Pozrite si, či nehľadáme práve tú vašu.

Kúpa garsonka Malacky

65 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garzónku v Malackách. Ideálne rekonštrukcia. V prípade, že plánujete predať nehnuteľnosť, ktorá by korešpondovala s vyššie uvedenými požiadavkami, neváhajte ma kontaktovať. Vopred ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa jednoizbový byt okr.

65 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v Malackách. Ideálne rekonštrukcia, môže byť aj pôvodný stav. V prípade, že plánujete predať nehnuteľnosť, ktorá by korešpondovala s vyššie uvedenými požiadavkami, neváhajte ma kontaktovať. Vopred ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa jednoizbový byt Zohor

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v Zohore. Preferujeme byt s rozlohou minimálne 34 m2. V prípade, že plánujete predať nehnuteľnosť, ktorá by korešpondovala s vyššie uvedenými požiadavkami, neváhajte ma kontaktovať. Vopred ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa jednoizbový byt Karlova Ves

105 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v Karlovej Vsi. Preferujeme byt s rozlohou minimálne 36 m2, môže byť rekonštrukcia aj pôvodný stav. V prípade, že plánujete predať nehnuteľnosť, ktorá by korešpondovala s vyššie uvedenými požiadavkami, neváhajte ma kontaktovať. Vopred ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa jednoizbový byt Dúbravka

105 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v Dúbravke. Preferujeme byt s rozlohou minimálne 35 m2, môže byť rekonštrukcia aj pôvodný stav. V prípade, že plánujete predať nehnuteľnosť, ktorá by korešpondovala s vyššie uvedenými požiadavkami, neváhajte ma kontaktovať. Vopred ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa jednoizbový byt Lamač

105 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v Lamači. Preferujeme byt s rozlohou minimálne 36 m2, môže byť rekonštrukcia aj pôvodný stav. V prípade, že plánujete predať nehnuteľnosť, ktorá by korešpondovala s vyššie uvedenými požiadavkami, neváhajte ma kontaktovať. Vopred ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa jednoizbový byt celá Bratislava IV

109 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme zrekonštruovaný jednoizbový / dvojgarzónku v Bratislave. Rozloha bytu 35m2. V prípade, že plánujete predať nehnuteľnosť, ktorá by korešpondovala s vyššie uvedenými požiadavkami, neváhajte ma kontaktovať. Vopred ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa jednoizbový byt celá Bratislava IV

99 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v Bratislave. Preferujeme byt s rozlohou minimálne 34 m2, môže byť rekonštrukcia aj pôvodný stav. V prípade, že plánujete predať nehnuteľnosť, ktorá by korešpondovala s vyššie uvedenými požiadavkami, neváhajte ma kontaktovať. Vopred ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa dvojizbový byt Malacky

120 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme súrne dvojizbový byt v Malackách. Preferujeme byt s rozlohou minimálne 50 m2. Platba cez hypotéku. V prípade, že plánujete predať nehnuteľnosť, ktorá by korešpondovala s vyššie uvedenými požiadavkami, neváhajte ma kontaktovať. Vopred ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa dvojizbový byt Stupava

120 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Stupave. Preferujeme byt s rozlohou minimálne 50 m2, ideálne rekonštrukcia. V prípade, že plánujete predať nehnuteľnosť, ktorá by korešpondovala s vyššie uvedenými požiadavkami, neváhajte ma kontaktovať. Vopred ďakujeme za všetky ponuky.

Kúpa dvojizbový byt Zohor

125 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v Zohore. Preferujeme byt s rozlohou minimálne 50 m2. V prípade, že plánujete predať nehnuteľnosť, ktorá by korešpondovala s vyššie uvedenými požiadavkami, neváhajte ma kontaktovať. Vopred ďakujeme za všetky ponuky.

Zobraziť všetky moje dopyty

Moje referencie

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti v Bratislave a okolí.

 • dvojizbový byt - Zohor

  PREDANÉ

  dvojizbový byt
  Zohor
 • dvojizbový byt - Stupava

  PREDANÉ

  dvojizbový byt
  Stupava
 • jednoizbový byt - BA - Devínska Nová Ves

  PREDANÉ

  jednoizbový byt
  BA - Devínska Nová Ves
 • trojizbový byt - BA - Karlova Ves

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  BA - Karlova Ves
 • jednoizbový byt - BA - Dúbravka

  PREDANÉ

  jednoizbový byt
  BA - Dúbravka
 • trojizbový byt - BA - Dúbravka

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  BA - Dúbravka
 • trojizbový byt - BA - Dúbravka

  PREDANÉ

  trojizbový byt
  BA - Dúbravka
 • dvojizbový byt - Malacky

  PREDANÉ

  dvojizbový byt
  Malacky
 • dvojizbový byt - BA - Dúbravka

  PREDANÉ

  dvojizbový byt
  BA - Dúbravka
Zobraziť viac naposledy predaných

Zmienka o mne v HALO

Tento týždeň sme opäť natáčali reláciu Nové bývanie s Vladimírom Voštinárom, v ktorej budete môcť vidieť nášho makléra Adriána Kiripolského z Bratislavy. Reláciu si budete môcť pozrieť už blízkej dobe na tv JOJ.

Zobraziť viac

Vypočítajte si cenu nehnuteľnosti v Bratislave

Využite našu službu bezplatného ocenenia ceny vašej nehnuteľnosti. Jediný na Slovensku prinášame ONLINE KALKULAČKU NEHNUTEĽNOSTI - okamžitý výpočet bez nutnej registrácie, či nechávania kontaktov a to porovnaním až 70 tisíc aktuálnych nehnuteľností.

Vypočítať cenu nehnuteľnosti v Bratislave a kdekoľvek na Slovensku
15000
klientov so zmluvou
4582
recenzií od klientov
61652
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku

Kontaktujte ma ešte dnes

Neváhajte ma kontaktovať ešte dnes a to aj nezáväzne. So všetkým vám pomôžem a vysvetlím presný postup, ako bezpečne, výhodne a čo najrýchlejšie predať vašu nehnuteľnost.

Mobil: 0907 494 130 CEZ E-MAIL CEZ FORMULÁR Správa Whatsapp Správa Viber
Navštívte aj môj:

Kontakt na vás

Stručný popis/dôvod kontaktovania

Adrian Kiripolský Odoslať

Ďakujeme za prejavenú dôveru.
Kolega vás bude kontaktovať čo najskôr.

Realitná poradňa

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu a najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali? Napíšte nám otázku alebo si pozrite našu celú realitnú poradňu.

Ako pracujeme

V prípade záujmu ma neváhajte nezáväzne kontaktovať. Nakoľko sme profesionáli v realitách, každú nehnuteľnosť osobne vždy navštívime, nafotíme a navrhneme cenu tak, aby zohľadňovala rýchlosť predaja a vašu aktuálnu situáciu.

1

Návšteva nehnuteľnosti a analýza

Každú nehnuteľnosť osobne navštívime, nafotíme a skontrolujeme všetky ťarchy a prípadné záväzky. Nepredávame čo sme osobne nevideli a neskontrovali.

2

Zaradenie do ponuky

Po dohode s klientom nehnuteľnosť zaradíme do svojho portfólia a ponúkneme najskôr našim klientom hľadajúcich nehnuteľnosť.

3

Marketing a inzercia

Bez inzercie by to nešlo. Inzerujeme na všetkých dôležitých a najnavštevovanejších portáloch, dokonca aj na tých menej podstatných.

4

Obhliadky s overenými záujemcami

Vašu nehnuteľnosť a cennosti chránime. Na obhliadku prídeme len s overeným klientom a vždy máme záznam, koho sme vám priviedli.

5

Právne záležitosti a zmluvy

Ako jedna z mála kancelárii, máme vlastné právne oddelenie, ktoré dohliada nad každou jednou zmluvou. Doteraz sme pripravili viac ako 8.000 zmlúv.

6

Kataster a odovzdanie nehnuteľnosti

Až po prijatí peňažného plnenia zanášame zmluvy na kataster. Chránime obe strany rovnako, ako predávajúceho tak kupujúceho.

Najčastejšie otázky klientov

Toto sú najčastejšie otázky mojich klientov. Neváhajte ma kontaktovať telefonicky, alebo sa môžme osobne stretnúť pre vaše ďaľšie otázky ku kúpe/predaju, prípadne prenájmu vašej nehnuteľnosti.

Musíte nehnuteľnosť vidieť?

Áno, sme profesionálna realitná kancelária. Každú nehnuteľnosť musíme osobne navštíviť, nafotiť a pozrieť aktuálny stav.

Chcem predať nehnuteľnosť, čo ďalej?

V prípade, že chcete predať nehnuteľnosť, prejdite na podstránku PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ a vyplňte nezáväzný formulár, my sa Vám do 24 hodín ozveme.

Chcem predať nehnuteľnosť bez starostí, na nehnuteľnosti sa ale nezdržujem.

Ak nechcete mať žiadne starosti a v nehnuteľnosti nebývate, môžete dať našim maklérom klúče. Po nájdení klienta vám pošleme elektronicky zmluvy, ktoré skontrolujete a vy prídete len na podpis k notárovi. Všetky starosti zostanú na nás. A navyše, za túto službu nič navyše neplatíte.

Aké služby poskytujete a čo všetko zabezpečíte?

Sme profesionáli. Každú jednu nehnuteľnosť si prídeme pozrieť, nafotiť (nenaberáme cez internet) a spísať záznam. Poradíme vám, v akých cenách sa predávajú podobné nehnuteľnosti vo vašej lokalite. Následne ju nahodíme na internet, zabezpečíme čo najširšiu inzerciu a oslovíme potencionálnych klientov čakajúcich na nehnuteľnosti. Následne prídeme so záujemcami na obhliadku, ktorú uskutočňujeme iba s overenými klientmi (ako jedna z mála realitných kancelárii). V prípade záujmu o nehnuteľnosť vypracujeme zmluvy garantované našim právnym oddelením, ktoré už spravilo viac ako 8.000 takýchto zmlúv. Tieto zmluvy sú nestranné a obe strany si môžu po odsúhlasení doplniť svoje požiadavky. Po podpísaní zmlúv, zanesieme zmluvy na kataster, kde základný poplatok za zápis hradíme v plnej výške (platí pre 95% nehnuteľností). Samozrejmosťou je odovzdávací protokol o energiách, či poradenstvo ohľadom prepisov a podobne.

Kde mám istotu, že nebudem oklamaný a neprídem o nehnuteľnosť?

Práve preto, že realitná kancelária je tretia, nestraná strana a každý, kto má záujem niekoho oklamať bude kúpu riešiť priamym oslovením na súkromný inzerát. Keďže sme celoslovenská a nie len miestna realitná kancelária, máte o to väčšiu istotu. Za prevod nehnuteľností osobne ako firma zodpovedáme. Navyše, všetky zmluvy sú garantované našim právnym oddelením, ktoré ich len pre našu realitnú kanceláriu vypracovalo už viac ako 8.000. Nie je žiaden problém do danej zmluvy niečo doplniť, ak druhá strana dané zmeny odsúhlasí. Taktiež v prípade súhlasu druhej strany, môžete na vaše náklady požadovať notársku úschovu alebo vinkulovaný účet v banke.

V prípade, že moju nehnuteľnosť nepredáte, koľko ma to bude stáť?

Nič. Všetky náklady - náber a obhliadky, marketing, správu a poplatky za inzerciu a mnoho ďaľšieho sú v našej réžii. Nič dopredu nám neplatíte a my províziu dostaneme až vtedy, ak nájdeme kupujúceho.

Ako dohliadate nad kvalitou vašich predajcov, môžem sa na nich spoľahnúť?

Každému nášmu klientovi, ktorý cez nás predáva, prenajíma, kupuje nenuteľnosť príde e-mail na našu stránku - OHODNOTIŤ MAKLÉRA. Venujeme sa každému jednému podnetu, ktoré sú ale na 99,5% kladné a môžete si ich pozrieť na našej stránke SPOKOJNOSŤ KLIENTOV. V prípade negatívneho hodnotenia kontaktujeme makléra pre objasnenie daného prípadu a vyvodenie prípadných opatrení (až po ukončenie spolupráce). HALO reality pracuje iba s tými najlepšími.

Sú makléri nútení sa pravidelne školiť a vzdelávať?

Nie, na Slovensku žiadna taká legislatíva nie je, a preto, skoro žiadna miesta realitná kancelária nemá toto ani v podmienkach spolupráce. HALO reality, ale dbá na profesionalitú maklérov. Každý jeden spolupracovník musí absolovať niekoľko vstupných školení. Okrem toho sú makléri povinní sa dvakrát do roka zúčastňovať celodenných seminárov a niekoľkokrát za rok interných online školení. Navyše nad každým spolupracovníkom dohliada skúsený manažér pobočky a naše právne oddelenie.