Po zrealizovaní predaja a kúpy vlastných nehnuteľností, som sa začal pohrávať s myšlienkou venovať sa tomuto biznisu profesionálne. Oslovila ma hlavne spokojnosť a dôvera na strane ľudí, s ktorými som obchody vykonal. Zistil som, že ľudia sa často nevyznajú vo svete realít a potrebujú pomoc, aby sa nedostali do rúk rôznych špekulantov, ktorí ich chcú dostať o ich úspory. Táto myšlienka bola mojím krédom aj pri práci finančného makléra, ktorej som sa venoval desať rokov a môžem s hrdosťou prehlásiť, že spokojný klient sa rovná spokojný maklér. Ľudia sú radi keď sa dostanú do rúk profesionálov, ktorí sa postarajú o čo najlepšie naplnenie ich cieľov, či už sa jedná o predaj alebo kúpu. Preveril som si niekoľko realitných kancelárií pôsobiacich na slovenskom realitnom trhu. Najviac ma oslovil systém práce v HALO reality a preto som absolvoval cestu z Prešova do Prievidze, najprv na pohovor s riaditeľom spoločnosti a potom následne aj na školenie, ktoré bolo za jeho účasti.

V súčasnej dobe vykonávam prácu realitného makléra, ktorá môžem otvorene povedať sa stala mojím koníčkom. Pocit keď sa lúčite s klientom a ten sa Vám poďakuje s úsmevom na tvári, je niekedy viac ako finančná odmena. Ten pocit Vás potom sprevádza pri ďalšej práci, ktorá je veľmi náročná a zodpovedná lebo pracujete s financiami iných, ktorí Vám dôverujú.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Spokojní mladomanželia po podpise zmlúv na kúpu svojho prvého bytu s realitným maklérom Ing. Františkom Čamajom v kancelárii HALO reality v Prešove.

Spokojní klienti zo Šarišských Michalian po podpise zmlúv na predaj bytu s realitným maklérom Ing. Františkom Čamajom v kancelárii HALO reality v Prešove.

Spokojná predávajúca z Ličartoviec s maklérom Ing. Františkom Čamajom po podpise zmlúv v kancelárii HALO reality Prešov.

Spokojný klient z Košíc po podpise zmlúv na kúpu rodinného domu s maklérom Ing. Františkom Čamajom.

Spokojní predávajúci a kupujúci po podpise zmlúv nehnuteľnosti vo Veľkom Šariši s realitným maklérom Frentiškom Čamajom.

Pomoc starším pri predaji je naša povinnosť, ochrániť ich majetok pred podvodníkmi a zabezpečiť všetko tak, aby celý predaj prebehol k ich spokojnosti. Preto sa s ochotou na nás obrátila aj pani Mária a je nám vďačná za pomoc pri predaji jej rodinného domu. Hlavne ďakuje realitnému maklérovi pánu Františkovi Čamajovi z Prešova, ktorý zabezpečil všetko potrebné od začiatku až po odovzdanie nehnuteľnosti.

Spokojní klienti (predávajúci/kupujúci) z Prešova, po podpise zmlúv v realitnej kancelárii s maklérom Ing. Františkom Čamajom.

Spokojní klienti z Prešova po podpise zmlúv na predaj bytu s realitným maklérom Ing. Františkom Čamajom.

Spokojní klienti z Prešova pri preberaní bytu s maklérom Ing. Františkom Čamajom.

Ďakujeme p. Čamajovi za profesionálny prístup a rýchle a úspešné zvládnutie procesu realizácie kúpy nehnuteľnosti. Aj napriek prepuknutej pandémii ohľadom koronavírusu, sme sa aj vďaka jeho osobe stali šťatnými majiteľmi vysnívanej chaty.
Peter s manželkou Ivetou
Bola som veľmi spokojná. Ďakujem. Mária Sopková
S maklérom p. Čamajom sme boli veľmi spokojní po každej stránke a prajeme mu ďalšie úspechy v práci. J. G.
Profesionalita, slušnosť, ústretovosť. Peter
Predávali sme byt, ale nedarilo sa nám. Oslovili sme pána Ing. Čamaja z Vašej realitnej kancelárie a vysvetlili mu čo potrebujeme. Byt je už predaný a my sa tešíme na náš nový domček, po ktorom sme túžili. Anna H.
Kupovali sme byt a neboli sme si istí či nespravíme nejakú chybu. Známa nám doporučila Vášho makléra Ing. Čamaja, že on nám poradí. Chceme sa poďakovať nakoľko aj bez nejakého nároku na odmenu nám poradil na čo si máme dať pozor a ako jednať s predávajúcim. Bolo poznať, že sa v tom vyzná a preto ešte raz ďakujeme.
Zuzana P.
Pán Ing. Čamaj nám pomohol s tým po čom sme veľmi túžili. Mať vlastné bývanie a byť stále spolu. Doteraz sme každý bývali u rodičov, odteraz máme spoločný domov. Ďakujeme. Mário a Marianna T.
Potrebovali sme predať družstevný byt, ale nevedeli sme ako. Oslovili sme Vášho makléra, pána Čamaja a on nám všetko vysvetlil a zariadil celý prevod. Všetko prebehlo rýchlo a bez problémov. Veľmi rýchlo našiel záujemcu, vypracoval zmluvy a vysvetlil čo treba zariadiť na bytovom družstve. Boli sme veľmi spokojní s jeho službami.
Ján M.
Chcem sa poďakovať za prístup pána Ing. Františka Čamaja k predaju môjho bytu. V súčasnosti som už v sociálnom zariadení a nemohla som sa podieľať ani na obhliadkach bytu. Pán Čamaj všetko potrebné zariadil a pripravil. Ďakujem. Elena E.
Chcem sa poďakovať za trpezlivosť a následne za ústretovosť a pomoc pri kúpe nášho prvého bytu. Bola som veľmi spokojná s prácou Vášho makléra Ing. Františka Čamaja. Monika Š.
Ďakujem pánu Ing. Čamajovi za sprostredkovanie predaja môjho bytu a následne za vybavenie všetkých náležitostí pri kúpe domčeka, po ktorom som túžila. Celý obchod prebehol rýchlo a k spokojnosti všetkých zúčastnených. Marcela
Sme veľmi spokojní s prácou Vášho makléra pána Ing. Františka Čamaja z Prešova, ktorý nám veľmi pomohol pri predaji nášho domu. Všetko bolo pripravené a zorganizované na profesionálnej úrovni. Vašu realitnú kanceláriu a vyššie menovaného makléra odporučíme aj našim známym. Jozef M.
Vždy ochotný poradiť, rýchly pri dohadovaní a časovo vždy dostupný. Ďakujeme. Mgr. Peter Groman
Maximálna spokojnosť.
Ďakujeme Ing. Čamajovi za poskytnuté služby na vysokej profesionálnej úrovni. Jeho výkon hodnotíme známkou- výborný. Prajeme Vám veľa takýchto úspešných a ľudských maklérov! Rodina Čičáková a Leškaninová
Naprosta spokojenost. Lucie Ondrejova
Spokojnost velmi ustretovy pan.
Som velmi spokojny. L.Tomko
Sme velmi spokojni...
Bol som spokojny. S pozdravom R.B.
S pánom Čamajom som bol veľmi spokojný. Všetko čo sme si dohodli platilo a vždy sa aj splnilo. Preto môžem vysloviť úplnú spokojnosť. Aj keď obchod ešte nie je celkom uzavretý, ale verím že to prebehne tak ako má. Preto ešte raz Ďakujem!
Tkáč Peter
Dobrý deň. Chcem vyjadriť veľkú spokojnosť so službami, ktoré poskytuje Vaša realitná kancelária. Váš maklér, pán Ing. Čamaj sa postaral o všetko čo súviselo s predajom nášho bytu. Som veľmi rada, že sme si vybrali Vašu kanceláriu a konkrétne pána Čamaja, ktorý bol stále v dosahu keď sme to potrebovali. Vrelo Vás odporučím všetkým svojím známym a priateľom.
Ľudmila F.
Chcem sa poďakovať pánu Ing. Čamajovi za profesionálnu prácu, ktorú odviedol pri kúpe nášho bytu. Pracujem v zahraničí a som málo doma. Pán Čamaj mal vždy všetko pripravené a rozplánované, tak aby sme to stihli vybaviť počas mojej krátkej prítomnosti. Sme s manželkou radi, že na Vianoce už budeme v našom novom byte. Ďakujeme.
Sme veľmi spokojní s prácou Vášho makléra pána Ing. Čamaja z Prešova, ktorý nám veľmi pomohol pri predaji nášho bytu. Všetko bolo pripravené a zorganizované na profesionálnej úrovni. Vašu realitnú kanceláriu a vyššie menovaného makléra odporúčame všetkým čo potrebujú pomoc pri predaji ale aj kúpe nehnuteľností.
Ďakujeme.
Chceme sa poďakovať pánu Čamajovi za sprostredkovanie predaja nášho bytu. Komunikácia s ním bola výborná, všetko zariadil tak, aby celý predaj prebehol bez problémov. Sme veľmi spokojní, s jeho vystupovaním a jednaním, iste odporučíme Vašu realitnú kanceláriu a konkrétneho makléra našim známym a priateľom.
Karol Š.

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa, jednoizbový byt, Prešov

Sídlisko Sekčov, v blízkosti MAXU

Kúpa, jednoizbový byt Prešov

Cena okolo: 50 000€
Čiastočná rekonštrukcia, obývateľný

Kúpa jednoizbový byt Prešov

Cena okolo: 50 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v pôvodnom, ale obývateľnom stave. Lokalita Sídlisko 2, Sídlisko 3. Platba v hotovosti.

Kúpa jednoizbový byt Prešov

Cena okolo: 55 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt. Lokalita je celý Prešov mimo sídliska Sekčov. Platba v hotovosti.

Kúpa, jednoizbový byt Prešov

Cena okolo: 49 000€

Kúpa, jednoizbový byt Prešov, Sídlisko 3

Cena okolo: 48 000€
Sídlisko 3

Kúpa, jednoizbový byt Prešov

Cena okolo: 50 000€
V rámci celého Prešova. Požadovaná rekonštrukcia, zariadenie vítané.

Kúpa dvojizbový byt Lipany

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt na Nám. sv. Martina na vyvýšenom prízemí. Byt by mal byť aspoň čiastočne zrekonštruovaný, bez tiarch k dispozícii po dohode. Platba možná okamžite po podpise kúpnej zmluvy, prevodom na účet.

Kúpa, dvojizbový byt Prešov, v blízkosti centra

Cena okolo: 75 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme tehlový dvoj, príp. jednoizbový byt ul.: 17.novembra, Zápotockého, Pavl. nám., SDH, príp. Sídlisko 2

Kúpa, dvojizbový byt Prešov

Kompletná rekonštrukcia, balkón, ihneď k nasťahovaniu.

Kúpa dvojizbový byt Prešov

Cena okolo: 70 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Prešove, Sídlisko 2, 3.

Kúpa dvojizbový byt Prešov

Cena okolo: 72 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový zrekonštruovaný byt s balkónom v lokalite Sídliska 3.

Kúpa, dvojizbový byt Prešov

Cena okolo: 65 000€
V blízkosti centra.

Kúpa, dvojizbový byt Prešov

Cena okolo: 60 000€
V rámci celého Prešova, aj pôvodný stav. Podmienka, nie prízemie a max. do 5. poschodia.

Kúpa, dvojizbový byt, Prešov - Sídlisko II, III

Cena okolo: 70 000€
Sídlisko 2, Sídlisko 3, kompletná rekonštrukcia, balkón, výťah, nie vrchné poschodie.

Kúpa, dvojizbový byt, Sabinov

Cena okolo: 40 000€
Sabinov, Šarišské Michaľany, kompletná rekonštrukcia

Kúpa, dvojizbový byt Sabinov

Cena okolo: 50 000€

Kúpa, dvojizbový byt Šarišské Michaľany, Sabinov

Cena okolo: 50 000€

Kúpa, dvojizbový byt, Šarišské Michaľany

Cena okolo: 40 000€
Šarišské Michaľany, kompletná alebo čiastočná rekonštrukcia

Kúpa, trojizbový byt Prešov

Cena okolo: 73 000€
Čiastočná rekonštrukcia, balkón alebo lodžia, nie prízemie, nie vrchné poschodie, celý Prešov

Kúpa, trojizbový byt Lipany, Sabinov

Cena okolo: 50 000€

Kúpa, trojizbový byt Lipany, Sabinov

Cena okolo: 50 000€

Kúpa, trojizbový byt Prešov, Sekčov

Cena okolo: 72 000€

Kúpa, trojizbový byt Prešov, Šváby

Cena okolo: 70 000€

Kúpa, trojizbový byt Sabinov

Cena okolo: 60 000€

Kúpa, trojizbový byt, Sabinov

Cena okolo: 65 000€
Sabinov, kompletná rekonštrukcia

Kúpa trojizbový byt Sabinov

Cena okolo: 75 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v Sabinove v blízkosti centra.

Kúpa trojizbový byt Sabinov

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 alebo 4 izbový byt.

Kúpa štvorizbový byt, Lipany

Cena okolo: 70 000€
Hľadáme pre klienta štvorizbový byt v Lipanoch. Na stave nezáleží, podmienka je balkón.

Kúpa štvorizbový byt Lipany

Cena okolo: 75 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 alebo4 izbový byt v Lipanoch, ulice: Pod kopaninou, Hviezdoslavova, Nám. sv. Martina.

Kúpa, štvorizbový byt Lipany, Sabinov

Cena okolo: 57 000€

Kúpa štvorizbový byt Prešov

Cena okolo: 98 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme zrekonštruovaný štvorizbový byt na sídlisku Sekčov. Ulice Kozmonautov, Laca Novomestského, Oravská a blízke ulice tejto lokality.

Kúpa, štvorizbový byt, Sabinov

Cena okolo: 70 000€
Hľadáme pre klienta štvorizbový byt v Sabinove. Na stave nezáleží, podmienka je balkón.

Kúpa štvorizbový byt Sabinov

Cena okolo: 85 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4 izbový byt v Sabinove v blízkosti centra.

Kúpa, rodinný dom Veľký Šariš, resp. okolie Prešov

Cena okolo: 90 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme obývateľný rodinný rom v okolí Prešova.

Kúpa, chata, chalupa v okolí Prešova

Cena okolo: 50 000€
Možnosť celoročného bývania.

Kúpa, pozemok medzi Prešovom a Košicami

Cena okolo: 40 000€
Pre klienta hľadáme pozemok medzi Prešovom a Košicami vhodný na výstavbu rodinného domu.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:

Predaj, dvojizbový byt Prešov, Pavl. nám. - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, dvojizbový byt Prešov, Pavl. nám. - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, štvorizbový byt Lipany, širšie centrum

Predaj, štvorizbový byt Lipany, širšie centrum

PREDANÉ
Predaj, chata Renčišov, Sabinov

Predaj, chata Renčišov, Sabinov

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Ruská Nová Ves - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, dvojizbový byt Ruská Nová Ves - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Prešov, Štúrova

Predaj, trojizbový byt Prešov, Štúrova

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Sabinov, Komenského - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Sabinov, Komenského - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Šarišské Michaľany, okr. Sabinov

Predaj, dvojizbový byt Šarišské Michaľany, okr. Sabinov

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Prešov, Malý Slivník - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Prešov, Malý Slivník - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Prešov, Sekčov, Vansovej - 3 izbový

Predaj, trojizbový byt Prešov, Sekčov, Vansovej - 3 izbový

PREDANÉ
Predaj, trojizbový družstevný byt Sabinov, Centrum

Predaj, trojizbový družstevný byt Sabinov, Centrum

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Sabinov, tichá lokalita

Predaj, rodinný dom Sabinov, tichá lokalita

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Prešov, Nižná Šebastová - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Prešov, Nižná Šebastová - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Prešov, širšie centrum

Predaj, jednoizbový byt Prešov, širšie centrum

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Prešov, Pavlovičovo nám.

Predaj, jednoizbový byt Prešov, Pavlovičovo nám.

PREDANÉ
Predaj, štvorizbový byt Sabinov, Centrum

Predaj, štvorizbový byt Sabinov, Centrum

PREDANÉ
Predaj, štvorizbový byt Prešov, Sídlisko III, Bajkalská - EXKLUZÍVNE HALO REAL...

Predaj, štvorizbový byt Prešov, Sídlisko III, Bajkalská - EXKLUZÍVNE HALO REAL...

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Lipany, Sabinov

Predaj, rodinný dom Lipany, Sabinov

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Orkucany, Sabinov

Predaj, rodinný dom Orkucany, Sabinov

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Šarišské Michaľany, okr. Sabinov

Predaj, dvojizbový byt Šarišské Michaľany, okr. Sabinov

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Šarišské Michaľany, Sabinov

Predaj, dvojizbový byt Šarišské Michaľany, Sabinov

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Prešov, Solivar

Predaj, rodinný dom Prešov, Solivar

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Veľký Šariš, Prešov

Predaj, dvojizbový byt Veľký Šariš, Prešov

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Prešov, Solivar

Predaj, rodinný dom Prešov, Solivar

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Prešov, Solivar

Predaj, rodinný dom Prešov, Solivar

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom/chata alebo chalupa Olejníkov časť Majdan, Sabinov

Predaj, rodinný dom/chata alebo chalupa Olejníkov časť Majdan, Sabinov

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Prešov, Centrum

Predaj, dvojizbový byt Prešov, Centrum

PREDANÉ