Podstatou môjho života sú moje deti, rodina a priatelia. K rodine nepochybne patrí miesto, kde prežívame každodenné radosti, starosti, lásku a pohodu. Týmto miestom je domov...

Už od strednej školy bolo mojou pracovnou náplňou komunikácia a práca s ľuďmi. Dlhoročnými skúsenosťami som dospela k poznaniu, že niet nad korektné medziľudské vzťahy a priateľstvá.
Moja práca realitnej maklérky je v prvom rade o ľudskom prístupe a pomoci riešiť zásadné veci, ako je bývanie rýchlo a profesionálne. A práve preto mi dovoľte, pomôcť Vám pri hľadaní práve toho Vášho domova, rada sa stanem Vašou osobnou realitnou maklérkou.

Moje ďalšie ocenenia:
2.miesto TOP maklér mesiaca (október 2016), 3.miesto TOP maklér mesiaca (máj 2016)

Už druhé auto v Banskej Štiavnici jazdiace s logom HALO reality, stretnete na ňom našu manažérku pobočky Magdalénu Štepánekovú.

Formulu HALO reality stretnete v Banskej Štiavnici, jazdí na nej najlepší maklér mesiaca november, Magdaléna Štepáneková. Gratulujeme!

Formulu HALO reality stretnete opäť v Banskej Štiavnici, jazdí na nej najlepší maklér mesiaca september, Magdaléna Váleková. Gratulujeme!

Formulu HALO reality stretnete opäť v Banskej Štiavnici, jazdí na nej najlepšia maklérka mesiaca marec, Magdaléna Váleková. Gratulujeme!

HALO reality Auto pre najlepšieho makléra mesiaca december putuje do Banskej Štiavnice, prevzala si ho naša maklérka Bc. Magdaléna Váleková. Gratulujeme!

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Spokojná rodina, ktorá si zaobstarala cez HALO reality chalupu v Banskej Štiavnici, obchod zastrešovala Magdaléna Štepáneková.

Spokojní kupujúci rodinného domu v Banskej Štiavnici s realitnou maklérkou Magdalénou Štepánekovou.

Spokojná kupujúca pri preberaní bytu v Banskej Štiavnici s realitnou maklérkou Magdalénou Štepánekovou.

Spokojná predávajúca z Levíc pri odovzdávaní bytu s realitnou maklérkou Magdalénou Štepánekovou.

Spokojní kupujúci a predávajúci pri odovzdávaní chalupy v okrese Banská Štiavnica, obchod zastrešovala manažérka pobočky M. Váleková Štepáneková.

Spokojný predávajúci rodinného domu v okrese Banská Štiavnica, obchod zastrešovala manažérka pobočky Magdaléna Váleková Štepáneková.

Spokojná kupujúca pri odovzdávaní chalupy v okrese Banská Štiavnica, obchod zastrešovala manažérka pobočky M. Váleková Štepáneková.

Spokojná kupujúca rodinného domu v okrese Banská Štiavnica, obchod zastrešovala manažérka pobočky M. Váleková Štepáneková.

Spokojný predávajúci rodinného domu v Banskej Štiavnici, obchod zastrešovala manažérka pobočky M. Váleková.

Spokojní kupujúci bytu v Banskej Štiavnici, obchod zastrešovala manažérka pobočky Magdaléna Váleková.

Veľmi milí kupujúci pri prebaraní svojho nového rodinného domu v Banskej Štiavnici, na fotke s manažérkou pobočky M. Válekovou. Aj im prajeme, nech sa im dobre býva.

Spokojný predávajúci z Banskej Štiavnici po podpise zmlúv v kancelárii, s manažérkou pobočky Magdalénou Válekovou.

Spokojný kupujúci z Banskej Štiavnici pri preberaní nehnuteľnosti s manažérkou pobočky Magdalénou Válekovou.

Spokojní klienti z Banskej Štiavnice pri odovzdávaní nehnuteľnosti, obchod zabezpečovala manažérka pobočky Magdaléna Váleková.

Spokojný klient pri preberaní bytu s manažérkou pobočky Magdalénou Válekovou.

Spokojná klientka z Banskej Štiavnice po podpise zmlúv v kancelárii s manažérkou kancelárie M. Válekovej.

Spokojný klient pri odovzdávaní nehnuteľnosti v Banskej Štiavnici, s manažérkou pobočky Magdalénou Válekovou.

Spokojní klienti z Banskej Štiavnice pri preberaní rodinného domu s manažérkou pobočky Banská Štiavnica Magdou Válekovou.

Spokojné klientky z Banskej Štiavnice, pri preberaní nehnuteľnosti s manažérkou pobočky Magdalénou Válekovou.

Spokojný klient z Banskej Štiavnice, pri preberaní bytu s manažérkou pobočky Magdalénou Válekovou.

Spokojní klienti z Banskej Štiavnice, pri preberaní domu v obci Ilija s manažérkou pobočky Magdalénou Válekovou.

Spokojní klienti z Banskej Štiavnice, pri preberaní bytu s manažérkou pobočky Magdalénou Válekovou.

Spokojní klienti z Banskej Štiavnice s realitnou maklérkou Magdalénou Válekovou.

Spokojnosť, milá a príjemná maklérka. Marianna Valkovičová
Spokojnosť, milá a príjemná maklérka. Marianna Valkovičová
Velmi ústretová milá a ochotna maklerka vdaka jej snahe sa nam nehnutelnosť konečne predať. Jaromír Kulišek
Chcel by som veľmi oceniť prácu a schopnosti pani Štepánekovej, najmä kvôli jéj férovému a odbornému prístupu. Samozrejmosťou bolo, že vždy všetko sedelo, ako sme sa dohodli, v prípade ďalších otázok, vždy ochotne odpovedala. Nikdy nebol problém sa s pani Štepánekovou spojiť telefonicky a prípade, že sa jej nedalo zdvihnúť, tak vždy zavolala naspať. Skrátka profesionálny prístup a každý kto váha, tak mu pani Štepánekovú a Halo reality môžem s kľudným svedomím odporučiť na predaj vašej nehnuteľnosti. Verím, že budete rovnako spokojní.
Erik
Veľmi príjemná osoba. Ústretová, a dobre sa s ňou jedná. Cítiť profesionalitu. Len odporúčiť môžem. Konrád
Dobrý deň. Chceli by sme veľmi pekne poďakovať super realitnej maklérke Halo reality v Banskej Štiavnici - M. Štepánekovej :-), ktorá bola pri našej kúpe nehnuteľnosti vždy veľmi milá, ochotná, ústretová a šikovná. Spolupráca na 1*! Sme nadmieru spokojní a patrí jej od nás veľké-srdečné ĎAKUJEME! Super Halo reality! Odporúčame!
Ing. R.B. s rodinou
Ústretovosť, komunikácia. Imrich
Už pri prvom kontakte s pani Válekovou-Štepánekovou som vedela, že to bude úspešná spolupráca. Ďakujem za jej profesionálne vystupovanie, odbornú zdatnosť, ústretovosť a kvalitný servis. Želám pani Válekovej-Štepánekovej veľa osobných a pracovných úspechov a realitnej kancelárii HALO reality široké portfólio spokojných klientov Emília Skubeňová.
S pani Válekovou sme boli s priateľom veľmi spokojní. Je milá a komunikatívna. Vždy sa nám snažila prispôsobiť a robila všetko preto aby sme boli spokojní a našli vždy spolu riešenie. Ďakujeme jej za to. D.Č.
Ďakujem za sprostredkovanie predaja rekreačnej chaty. Vyzdvihujem profesionálny a osobný prístup pani Magdalény Válekovej pri celom procese predaja. Prajem veľa úspechov v ďalšej práci. L.T.
Sme nadmieru spokojný. Pani Váleková nám ponúkla plnohodnotný servis. Profesionálne služby nás presvedčili že lepšiu voĺbu na kúpu reality sme ani nemohli zvoliť. Užívame si chatu v pokojnej lokalite. Ďakujeme :-) J.K.
Pri výbere makléra sme sa riadili referenciami od predošlých klientov realitnej kancelárie. Môžme potvrdiť, že všetky pozitívne feedbacky na p. Válekovú sú pravdivé. Ak sa aj vyskytli legislatívne nejasnosti, bez váhania ich preverila a upozornila nás na správny postup. Všetká česť žene, ktorá popri svojom rodinnom živote zvláda tak náročnú prácu. Natália, Svätý Jur
S p. Válekovou som spokojná. Všetky podmienky, ktoré som zadala boli dodržané. MM
Perfektny pristup, profesionalita a rychle jednanie. Dakujem, Peter B.
Snazivy pristup a ochota, malo vydane u realitnych maklerov. Dakujeme.
Profesionalita na vysokej úrovni, ochota, slušnosť, dochvílnosť. V.v.
Veľmi milá a ústretová pani Váleková, som vďačná za za jej prístup a veľkú pomoc pri realizácii predaja nehnuteľnosti. Zaslúži si super hodnotenie. Spokojná klientka Matulíková.
Ďakujem pani M.Valekovej za čas, perfektnú prácu a milé jednanie. Odporúčam každému, kto potrebuje pomoc realitnej kancelárie, aby sa na ňu obrátil. Je ústretová, ochotná a nápomocná pri potrebách klienta. Spokojná Ž.M.
Skvely pristup :-) PG
Profesionalita, schopnosť poradiť, snaha o spokojnosť predávajúceho aj kupujúceho.Všetko zariadené do detailov, bez akýchkoľvek problémov. Odporúčam. Patrik Dubec
Komunikatívna, ústretová, ochotná, proklientsky zameraná, odborne pripravená. Odporúčam využitie služieb. Rado
Spoľahlivá osoba a profesionálka.
Zatiaľ sme v štádiu kúpy nehnuteľnosti, ale oceňujem profesionálny prístup maklérky, trpezlivosť, pravdivosť informácií, komunikatívnosť, snahu maximálne uspokojiť zákazníkov.

S pani Válekovou som bol nadmieru spokojný, nečakal som taký prístup, ochotu a pomoc pri kúpe nehnuteľnosti, určite odporúčam aj mojim známym. Milan S.

Výborný prístup
IL
Pani Váleková aj s asistentkou príjemne prekvapili ústretovosťou a rýchlosťou, pani Váleková vyzdvihla predajné argumenty, ktoré by mňa nenapadli. V prípade opakovanej potreby riešiť reality sa rozhodne obrátim na ňu, referencie ktoré som dostal boli dosť dobré, no jej rýchlosť a ústretovosť jednoznačne prekonali očakávania. Túto skúsenosť si určite nenechám len pre seba. Viem, že to znie až príliš pozitívne, no táto moja skúsenosť jednoducho taká bola. Ďakujem Vám ešte raz!
V.Š.
Seriózny prístup, profesionalita.
Jarmila G.
Boli sme maximalne spokojni s pracou a ochotnym a ustretovym pristupom pani Valekovej pri predaji nasej nehnutelnosti. Rodina Vlckova
S prácou realitnej maklérky pani Válekovej, sme boli nadmieru spokojní. Od začiatku vybavovania sme nemali najmenší problém. Komunikácia na profesionálnej úrovni. Ďakujeme.
Ivanič Peter, Banská Štiavnica
Služba bola prevedená na patričnej úrovní.
Ján
Boli sme velmi spokojny s p. Valekovou.
klenti z B.Štiavnice

Rada by som vas informovala o pani Magdalene Valekovej, ktora ma sprevadzala vyberom a obhliadkami nehnutelnosti v lokalite Banska Stiavnica. Bola som potesena jej profesionalnym pristupom, bola velmi mila cele obdobie, bola trpezliva a vdaka nej som si cez vasu spolocnost vybrala dve nehnutelnosti. Zelam vam mnoho takych pracovitych zamestanancov.

Moje aktuálne nehnuteľnosti v ponuke:

Predaj, rodinný dom Banská Štiavnica - NOVOSTAVBA

Predaj, rodinný dom Banská Štiavnica - NOVOSTAVBA

129 000 €
Predaj, banícky dom na rekreačné účely v Banskej Štiavnici

Predaj, banícky dom na rekreačné účely v Banskej Štiavnici

Cena v RK
Predaj, rodinný dom Svätý Anton

Predaj, rodinný dom Svätý Anton

65 000 €
Predaj, jednoizbový byt Štiavnické Bane

Predaj, jednoizbový byt Štiavnické Bane

48 000 €
Predaj, rekreačný pozemok Vyhne

Predaj, rekreačný pozemok Vyhne

22 000 €
Predaj, rodinný dom v blízkosti centra Banská Štiavnica

Predaj, rodinný dom v blízkosti centra Banská Štiavnica

140 000 €
For sale, the object-under the tower clock Štiavnické Bane, okr. Banská Štiavn...

For sale, the object-under the tower clock Štiavnické Bane, okr. Banská Štiavn...

220 000 €
Predaj, pozemok 1382 m2 Levice, centrum, Koháryho

Predaj, pozemok 1382 m2 Levice, centrum, Koháryho

138 200 €
Prenájom, obchodný priestor Levice, Rybníky V

Prenájom, obchodný priestor Levice, Rybníky V

500 €/mesiac
Predaj, chata Počúvadlo

Predaj, chata Počúvadlo

57 000 €
Predaj, rodinný dom Levice, Kalinčiakovo

Predaj, rodinný dom Levice, Kalinčiakovo

133 000 €
Predaj, pozemok pre rodinný dom 984 m2 Banská Štiavnica, Štefultov

Predaj, pozemok pre rodinný dom 984 m2 Banská Štiavnica, Štefultov

49 000 €
Predaj, chata Veľké Pole

Predaj, chata Veľké Pole

46 000 €
Predaj, polyfunkcia/obchodné priestory Levice - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, polyfunkcia/obchodné priestory Levice - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

200 000 €
Predaj, chalupa Banská Štiavnica, Banky

Predaj, chalupa Banská Štiavnica, Banky

63 000 €
Predaj, chalupa Počúvadlo

Predaj, chalupa Počúvadlo

39 000 €
Predaj, trojizbový byt Banská Štiavnica

Predaj, trojizbový byt Banská Štiavnica

110 000 €
Predaj, chata Hodruša - Hámre, Banská Hodruša - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, chata Hodruša - Hámre, Banská Hodruša - ZNÍŽENÁ CENA

25 000 €
Predaj, rodinný dom Banská Štiavnica-Štefultov

Predaj, rodinný dom Banská Štiavnica-Štefultov

43 000 €
Predaj, pozemok pre rodinný dom 1494 m2 Svätý Anton

Predaj, pozemok pre rodinný dom 1494 m2 Svätý Anton

29 000 €
Predaj, pozemok 18000 m2 Štiavnické Bane

Predaj, pozemok 18000 m2 Štiavnické Bane

150 000 €
Predaj, rodinný dom Levice

Predaj, rodinný dom Levice

Cena v RK
Predaj, pozemok pre rodinný dom 10000 m2 Lok

Predaj, pozemok pre rodinný dom 10000 m2 Lok

150 000 €
Predaj, objekt pod vežovými hodinami - Štiavnické Bane, okr. Banská Štiavnica

Predaj, objekt pod vežovými hodinami - Štiavnické Bane, okr. Banská Štiavnica

220 000 €
Predaj, pozemok pre rodinný dom 555 m2 Svätý Anton

Predaj, pozemok pre rodinný dom 555 m2 Svätý Anton

25 000 €
Predaj, renesančná vila nad historickým centrom Banskej Štiavnice

Predaj, renesančná vila nad historickým centrom Banskej Štiavnice

Cena v RK
Predaj, pozemok vhodný na stavbu chatky o výmere 938 m2 Banská Štiavnica, Štef...

Predaj, pozemok vhodný na stavbu chatky o výmere 938 m2 Banská Štiavnica, Štef...

20 €/m2

Hľadám pre svojich klientov:

Ponúknite dvojizbový byt

Hľadám súrne pre klienta dvojizbový byt na predaj ,v pôvodnom alebo aj v zrekonštruovanom stave. Výhodou lokalita Križovatka, sídlisko Drieňová.

Dvojizbový byt kúpim

Súrne hľadám pre klienta dvojizbový byt, možná rekonštrukcia, platba v hotovosti do 45 000,-€ nie prvé ani posledné poschodie, uprednostňujeme križovatku

Hľadám pre klienta dvojizbový byt Vyhne, Hodruša,

Hľadám pre klienta dvojizbový byt, ponúknite, platba v hotovosti

Kúpa dvojizbový byt Banská Štiavnica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt, výhodou sídlisko Drieňová

Kúpa dvojizbový byt Banská Štiavnica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt. Najvhodnejšia lokalita je Križovatka, pod Kalváriou, no môže byť aj sídlisko Drieňová.

Kúpa trojizbový byt okr. všetky okresy

Cena okolo: 60 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt, nachádzajúci sa do piateho poschodia s balkónom alebo lodžiou.

Kúpim byt v pôvodnom stave

Cena okolo: 45 000€
Ponúknite na predaj trojizbový byt v pôvodnom stave, na lokalite nezáleží, platba v hotovosti...

KÚPIM TROJIZBOVÝ BYT V BANSKEJ ŠTIAVNICI

Ponúknite trojizbový byt v Banskej Štiavnici, rekonštruovaný, no môže byť aj v pôvodnom stave. Platba v hotovosti.

Kúpa trojizbový byt Banská Štiavnica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový alebo štvorizbový byt rekonštruovaný, platba v hotovosti

Kúpa štvorizbový byt Banská Štiavnica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt,lokalita neni dôležitá, platba v hotovosti

Kúpa rodinný dom Banská Belá

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Banská Belá. Stav neni rozhodný, dôležitá je cena. Za ponuky vopred Ďakujem.

Hľadám starší domček nad centrom Banskej Štiavnice

Súrne hľadám starší menší dom v širšom centre mesta Banská Štiavnica,ponúknite.

Ponúknite rodinný dom v okolí Banskej Štiavnice

Hľadám pre klienta rodinný dom v okolí Banskej Štiavnice do 20km. Cena do 60 000,-€ a stav nehnuteľnosti neni rozhodujúci.

Kúpim rekreačnú chatu na Banskom Studenci

Ponúknite rekreačnú chatu v lokalite Banský Studenec, môže byť aj v pôvodnom stave

Hľadám pozemok vhodný na stavbu domu

Hľadám pre klienta pozemok vhodný na stavbu domu ,ktorý je obklopený prírodou. Terén môže byť aj svahovitý ,vhodné by bola blízkosť jazera .

Ponúknite na predaj pozemok

Ponúknite pozemok vhodný na stavbu chaty alebo domu v okolí Banskej Štiavnice ,platba v hotovosti.

Kúpa pozemok-záhrada Banská Štiavnica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok v okolí Banskej Štiavnice na výstavbu rodinného domu. Môže byť aj blízke okolité dedinky. Výmera od 500 m2 a viac. Za vaše ponuky ďakujem.

Kúpa chalupa okr.

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu alebo chalupu v okolí Banskej Štiavnice. Platba v hotovosti do 70.000€

Ponúknite chalupu na Hornej Resle

Pre klienta hľadám domček v časti Horná Resla alebo Horná Roveň ,ponúknite prosím. Môže byť aj pôvodný stav, platba v hotovosti.

Kúpa chalupa Štiavnické Bane

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu alebo chalupu v okolí jazier, tajchov,pošlite prosím ponuku

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:

Predaj, chalupa Banský Studenec

Predaj, chalupa Banský Studenec

PREDANÉ
Predaj, chalupa pod lesom Banská Štiavnica, Banky - ZNIŽENÁ CENA

Predaj, chalupa pod lesom Banská Štiavnica, Banky - ZNIŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, chalupa na úpätí Štiavnických vrchov- Bohunice

Predaj, chalupa na úpätí Štiavnických vrchov- Bohunice

PREDANÉ
Predaj, chalupa Štiavnické Bane

Predaj, chalupa Štiavnické Bane

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Močiar - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, rodinný dom Močiar - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Levice, centrum - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, jednoizbový byt Levice, centrum - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, chalupa Banská Štiavnica

Predaj, chalupa Banská Štiavnica

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Banská Belá

Predaj, rodinný dom Banská Belá

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Banská Štiavnica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Banská Štiavnica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Svätý Anton

Predaj, rodinný dom Svätý Anton

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Štiavnické Bane

Predaj, rodinný dom Štiavnické Bane

PREDANÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 1100 m2 Banská Štiavnica, Štefultov - ZNÍŽENÁ ...

Predaj, pozemok pre rodinný dom 1100 m2 Banská Štiavnica, Štefultov - ZNÍŽENÁ ...

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Banská Štiavnica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Banská Štiavnica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Svätý Anton

Predaj, rodinný dom Svätý Anton

PREDANÉ
Predaj, banícky domček v Banskej Štiavnici

Predaj, banícky domček v Banskej Štiavnici

PREDANÉ
Predaj, chalupa Banská Belá - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, chalupa Banská Belá - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Levice-Malý Kiar - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Levice-Malý Kiar - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, chalupa Svätý Anton, okr. Banská Štiavnica

Predaj, chalupa Svätý Anton, okr. Banská Štiavnica

PREDANÉ
Prenájom, trojizbový byt Banská Štiavnica

Prenájom, trojizbový byt Banská Štiavnica

PRENAJATÉ
Predaj, chalupa Ilija-REZERVOVANE

Predaj, chalupa Ilija-REZERVOVANE

PREDANÉ
Predaj, bývanie v centre Banskej Štiavnice

Predaj, bývanie v centre Banskej Štiavnice

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Banská Štiavnica

Predaj, dvojizbový byt Banská Štiavnica

PREDANÉ
Predaj, pozemok pre bytovú výstavbu 3000 m2 polosamota, Repište

Predaj, pozemok pre bytovú výstavbu 3000 m2 polosamota, Repište

PREDANÉ
Predaj, chalupa Svätý Anton

Predaj, chalupa Svätý Anton

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Banská Belá, okr. Banská Štiavnica

Predaj, rodinný dom Banská Belá, okr. Banská Štiavnica

PREDANÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 1902 m2 Banská Štiavnica, Štefultov - EXKLUZÍV...

Predaj, pozemok pre rodinný dom 1902 m2 Banská Štiavnica, Štefultov - EXKLUZÍV...

PREDANÉ
Predaj, chalupa nad centrom Banskej Štiavnice - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, chalupa nad centrom Banskej Štiavnice - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Banská Štiavnica

Predaj, trojizbový byt Banská Štiavnica

PREDANÉ
Predaj, pozemok o výmere 671 m2 Banská Štiavnica, Štefultov - EXKLUZÍVNE HALO ...

Predaj, pozemok o výmere 671 m2 Banská Štiavnica, Štefultov - EXKLUZÍVNE HALO ...

PREDANÉ