Magdaléna Štepáneková patrí pod pobočku HALO reality Banská Štiavnica.

Podstatou môjho života sú moje deti, rodina a priatelia. K rodine nepochybne patrí miesto, kde prežívame každodenné radosti, starosti, lásku a pohodu. Týmto miestom je domov...

Už od strednej školy bolo mojou pracovnou náplňou komunikácia a práca s ľuďmi. Dlhoročnými skúsenosťami som dospela k poznaniu, že niet nad korektné medziľudské vzťahy a priateľstvá.
Moja práca realitnej maklérky je v prvom rade o ľudskom prístupe a pomoci riešiť zásadné veci, ako je bývanie rýchlo a profesionálne. A práve preto mi dovoľte, pomôcť Vám pri hľadaní práve toho Vášho domova, rada sa stanem Vašou osobnou realitnou maklérkou.

Moje ďalšie ocenenia:
2.miesto TOP maklér mesiaca (október 2016), 3.miesto TOP maklér mesiaca (máj 2016)

Domáci spotrebič ako darček každému môjmu klientovi

Každý môj klient (predávajúci), získa po predaji svojej nehnuteľnosti okrem profesionálneho servisu aj darček - jeden z domácich spotrebičov.

Naše BMW pre najlepšieho makléra mesiaca február môžete stretnúť v Banskej Štiavnici, jazdí na ňom manažérka pobočky Magdaléna Štepáneková. Gratulujeme!

Už druhé auto v Banskej Štiavnici jazdiace s logom HALO reality, stretnete na ňom našu manažérku pobočky Magdalénu Štepánekovú.

Formulu HALO reality stretnete v Banskej Štiavnici, jazdí na nej najlepší maklér mesiaca november, Magdaléna Štepáneková. Gratulujeme!

Formulu HALO reality stretnete opäť v Banskej Štiavnici, jazdí na nej najlepší maklér mesiaca september, Magdaléna Váleková. Gratulujeme!

Formulu HALO reality stretnete opäť v Banskej Štiavnici, jazdí na nej najlepšia maklérka mesiaca marec, Magdaléna Váleková. Gratulujeme!

HALO reality Auto pre najlepšieho makléra mesiaca december putuje do Banskej Štiavnice, prevzala si ho naša maklérka Bc. Magdaléna Váleková. Gratulujeme!

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

Spokojný predávajúci bytu v Banskej Štiavnici, obchod zastrešovala manažérka pobočky Magdaléna Štepáneková.

Aj takýchto vďačných klientov máme. Spokojní predávajúci bytu v Banskej Štiavnici, ktorí navyše pozvali manažérku pobočky Magdaléna Štepáneková na kačacie hody.

Spokojní predávajúci a kupujúci bytu v Banskej Štiavnici, obchod zastrešovala manažérka pobočky Magdaléna Štepáneková.

Spokojná predávajúca bytu v Banskej Štiavnici, ktorá navyše dostala za uzavretie exkluzívnej zmluvy aj darček. Obchod zastrešovala manažérka pobočky Magdaléna Štepáneková.

Spokojná predávajúca rodinného domu v Banskej Štiavnici, po úspešnom kompletnom zrealizovaní predaja . Na spoločnej fotke s manažérkou pobočky M. Štepánekovou, ktorá prevod nehnuteľnosti zastrešovala.

Spokojný predávajúci a nová majiteľka bytu v Banskej Štiavnici, obchod zastrešovala manažérka pobočky Magdaléna Štepáneková.

Spokojná predávajúci a nová majiteľka chalupy v Banskej Štiavnici, obchod zastrešovala Magdaléna Štepáneková.

Spokojná kupujúca a predávajúca po podpise zmlúv k bytu v Banskej Štiavnici, obchod zastrešovala Magdaléna Štepáneková.

Spokojná kupujúca a predávajúca pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Banská Štiavnica, obchod zastrešovala Magdaléna Štepáneková.

Spokojná rodina, ktorá si zaobstarala cez HALO reality chalupu v Banskej Štiavnici, obchod zastrešovala Magdaléna Štepáneková.

Spokojní kupujúci rodinného domu v Banskej Štiavnici s realitnou maklérkou Magdalénou Štepánekovou.

Spokojná kupujúca pri preberaní bytu v Banskej Štiavnici s realitnou maklérkou Magdalénou Štepánekovou.

Spokojná predávajúca z Levíc pri odovzdávaní bytu s realitnou maklérkou Magdalénou Štepánekovou.

Spokojní kupujúci a predávajúci pri odovzdávaní chalupy v okrese Banská Štiavnica, obchod zastrešovala manažérka pobočky M. Váleková Štepáneková.

Spokojný predávajúci rodinného domu v okrese Banská Štiavnica, obchod zastrešovala manažérka pobočky Magdaléna Váleková Štepáneková.

Spokojná kupujúca pri odovzdávaní chalupy v okrese Banská Štiavnica, obchod zastrešovala manažérka pobočky M. Váleková Štepáneková.

Spokojná kupujúca rodinného domu v okrese Banská Štiavnica, obchod zastrešovala manažérka pobočky M. Váleková Štepáneková.

Spokojný predávajúci rodinného domu v Banskej Štiavnici, obchod zastrešovala manažérka pobočky M. Váleková.

Spokojní kupujúci bytu v Banskej Štiavnici, obchod zastrešovala manažérka pobočky Magdaléna Váleková.

Veľmi milí kupujúci pri prebaraní svojho nového rodinného domu v Banskej Štiavnici, na fotke s manažérkou pobočky M. Válekovou. Aj im prajeme, nech sa im dobre býva.

Spokojný predávajúci z Banskej Štiavnici po podpise zmlúv v kancelárii, s manažérkou pobočky Magdalénou Válekovou.

Spokojný kupujúci z Banskej Štiavnici pri preberaní nehnuteľnosti s manažérkou pobočky Magdalénou Válekovou.

Spokojní klienti z Banskej Štiavnice pri odovzdávaní nehnuteľnosti, obchod zabezpečovala manažérka pobočky Magdaléna Váleková.

Spokojný klient pri preberaní bytu s manažérkou pobočky Magdalénou Válekovou.

Spokojná klientka z Banskej Štiavnice po podpise zmlúv v kancelárii s manažérkou kancelárie M. Válekovej.

Spokojný klient pri odovzdávaní nehnuteľnosti v Banskej Štiavnici, s manažérkou pobočky Magdalénou Válekovou.

Spokojní klienti z Banskej Štiavnice pri preberaní rodinného domu s manažérkou pobočky Banská Štiavnica Magdou Válekovou.

Spokojné klientky z Banskej Štiavnice, pri preberaní nehnuteľnosti s manažérkou pobočky Magdalénou Válekovou.

Spokojný klient z Banskej Štiavnice, pri preberaní bytu s manažérkou pobočky Magdalénou Válekovou.

Spokojní klienti z Banskej Štiavnice, pri preberaní domu v obci Ilija s manažérkou pobočky Magdalénou Válekovou.

Spokojní klienti z Banskej Štiavnice, pri preberaní bytu s manažérkou pobočky Magdalénou Válekovou.

Spokojní klienti z Banskej Štiavnice s realitnou maklérkou Magdalénou Válekovou.

Veľmi príjemná a vysoko odborná komunikácia. Gabriel Greguss
Maximálna spokojnosť, príjemná komunikácia, čestné jednanie, dochvíľnosť, skorá realizácia. Doporučujem! LK
Pani Stepanekova je velmi angazovana, akcna, sme velmi spokojni. Eva Strečková
Výborná spolupráca, ochota vždy pomôcť. VT
Ďakujem p. Magdaléne Štepánekovej za jej odborný a ústretový prístup pri predaji mojho domu v Banskej Štiavnici. S p. Magdalénou sa mi veľmi dobre spolupracovalo, vysvetlila mi vždy ochotne a detailne postup, ktorý nasledoval pri predaji. S predajom domu som nemala žiadny problém, svojím odborným prístupom vybrala správnych kupujúcich a tak ma teší, že dom sa dostal do rúk slušným ľuďom, ktorí sa o oň budú starať a užívať ho. Pani Štepáneková je milá, ochotná realitná maklérka, ktorej cieľom je spokojnosť klientov. Je to správny človek na správnom mieste. S jej spoluprácou som veľmi spokojná a keď sa mi naskytne príležitosť odporučím jej služby.
S úctou Jarmila J.
Prvý krát som mala kontakt s maklérom a p. Štepáneková je 100 % výber. Ochotná, profesionálna. Za mňa úplne topka. Mgr. Andrea Lauková
Pani maklérka je veľmi ústretová, milá a ochotná. Sme veľmi spokojní. A.W.
Dobrý deň. Bola som veľmi spokojná s prácou pani Magdaleny Štepánekovej. Je to milá, uprimná a ochotná osoba s profesionálnym prístupom. Pomohla mi aj s vecami, s ktorými nemusela. Veľmi Ďakujem. Kuzmová
Pani maklérka Štepáneková je milá a šikovná. S jej službami som zatiaľ spokojná. I.K.
Spokojnosť, milá a príjemná maklérka. Marianna Valkovičová
Spokojnosť, milá a príjemná maklérka. Marianna Valkovičová
Velmi ústretová milá a ochotna maklerka vdaka jej snahe sa nam nehnutelnosť konečne predať. Jaromír Kulišek
Chcel by som veľmi oceniť prácu a schopnosti pani Štepánekovej, najmä kvôli jéj férovému a odbornému prístupu. Samozrejmosťou bolo, že vždy všetko sedelo, ako sme sa dohodli, v prípade ďalších otázok, vždy ochotne odpovedala. Nikdy nebol problém sa s pani Štepánekovou spojiť telefonicky a prípade, že sa jej nedalo zdvihnúť, tak vždy zavolala naspať. Skrátka profesionálny prístup a každý kto váha, tak mu pani Štepánekovú a Halo reality môžem s kľudným svedomím odporučiť na predaj vašej nehnuteľnosti. Verím, že budete rovnako spokojní.
Erik
Veľmi príjemná osoba. Ústretová, a dobre sa s ňou jedná. Cítiť profesionalitu. Len odporúčiť môžem. Konrád
Dobrý deň. Chceli by sme veľmi pekne poďakovať super realitnej maklérke Halo reality v Banskej Štiavnici - M. Štepánekovej :-), ktorá bola pri našej kúpe nehnuteľnosti vždy veľmi milá, ochotná, ústretová a šikovná. Spolupráca na 1*! Sme nadmieru spokojní a patrí jej od nás veľké-srdečné ĎAKUJEME! Super Halo reality! Odporúčame!
Ing. R.B. s rodinou
Ústretovosť, komunikácia. Imrich
Už pri prvom kontakte s pani Válekovou-Štepánekovou som vedela, že to bude úspešná spolupráca. Ďakujem za jej profesionálne vystupovanie, odbornú zdatnosť, ústretovosť a kvalitný servis. Želám pani Válekovej-Štepánekovej veľa osobných a pracovných úspechov a realitnej kancelárii HALO reality široké portfólio spokojných klientov Emília Skubeňová.
S pani Válekovou sme boli s priateľom veľmi spokojní. Je milá a komunikatívna. Vždy sa nám snažila prispôsobiť a robila všetko preto aby sme boli spokojní a našli vždy spolu riešenie. Ďakujeme jej za to. D.Č.
Ďakujem za sprostredkovanie predaja rekreačnej chaty. Vyzdvihujem profesionálny a osobný prístup pani Magdalény Válekovej pri celom procese predaja. Prajem veľa úspechov v ďalšej práci. L.T.
Sme nadmieru spokojný. Pani Váleková nám ponúkla plnohodnotný servis. Profesionálne služby nás presvedčili že lepšiu voĺbu na kúpu reality sme ani nemohli zvoliť. Užívame si chatu v pokojnej lokalite. Ďakujeme :-) J.K.
Pri výbere makléra sme sa riadili referenciami od predošlých klientov realitnej kancelárie. Môžme potvrdiť, že všetky pozitívne feedbacky na p. Válekovú sú pravdivé. Ak sa aj vyskytli legislatívne nejasnosti, bez váhania ich preverila a upozornila nás na správny postup. Všetká česť žene, ktorá popri svojom rodinnom živote zvláda tak náročnú prácu. Natália, Svätý Jur
S p. Válekovou som spokojná. Všetky podmienky, ktoré som zadala boli dodržané. MM
Perfektny pristup, profesionalita a rychle jednanie. Dakujem, Peter B.
Snazivy pristup a ochota, malo vydane u realitnych maklerov. Dakujeme.
Profesionalita na vysokej úrovni, ochota, slušnosť, dochvílnosť. V.v.
Veľmi milá a ústretová pani Váleková, som vďačná za za jej prístup a veľkú pomoc pri realizácii predaja nehnuteľnosti. Zaslúži si super hodnotenie. Spokojná klientka Matulíková.
Ďakujem pani M.Valekovej za čas, perfektnú prácu a milé jednanie. Odporúčam každému, kto potrebuje pomoc realitnej kancelárie, aby sa na ňu obrátil. Je ústretová, ochotná a nápomocná pri potrebách klienta. Spokojná Ž.M.
Skvely pristup :-) PG
Profesionalita, schopnosť poradiť, snaha o spokojnosť predávajúceho aj kupujúceho.Všetko zariadené do detailov, bez akýchkoľvek problémov. Odporúčam. Patrik Dubec
Komunikatívna, ústretová, ochotná, proklientsky zameraná, odborne pripravená. Odporúčam využitie služieb. Rado
Spoľahlivá osoba a profesionálka.
Zatiaľ sme v štádiu kúpy nehnuteľnosti, ale oceňujem profesionálny prístup maklérky, trpezlivosť, pravdivosť informácií, komunikatívnosť, snahu maximálne uspokojiť zákazníkov.

S pani Válekovou som bol nadmieru spokojný, nečakal som taký prístup, ochotu a pomoc pri kúpe nehnuteľnosti, určite odporúčam aj mojim známym. Milan S.

Výborný prístup
IL
Pani Váleková aj s asistentkou príjemne prekvapili ústretovosťou a rýchlosťou, pani Váleková vyzdvihla predajné argumenty, ktoré by mňa nenapadli. V prípade opakovanej potreby riešiť reality sa rozhodne obrátim na ňu, referencie ktoré som dostal boli dosť dobré, no jej rýchlosť a ústretovosť jednoznačne prekonali očakávania. Túto skúsenosť si určite nenechám len pre seba. Viem, že to znie až príliš pozitívne, no táto moja skúsenosť jednoducho taká bola. Ďakujem Vám ešte raz!
V.Š.
Seriózny prístup, profesionalita.
Jarmila G.
Boli sme maximalne spokojni s pracou a ochotnym a ustretovym pristupom pani Valekovej pri predaji nasej nehnutelnosti. Rodina Vlckova
S prácou realitnej maklérky pani Válekovej, sme boli nadmieru spokojní. Od začiatku vybavovania sme nemali najmenší problém. Komunikácia na profesionálnej úrovni. Ďakujeme.
Ivanič Peter, Banská Štiavnica
Služba bola prevedená na patričnej úrovní.
Ján
Boli sme velmi spokojny s p. Valekovou.
klenti z B.Štiavnice

Rada by som vas informovala o pani Magdalene Valekovej, ktora ma sprevadzala vyberom a obhliadkami nehnutelnosti v lokalite Banska Stiavnica. Bola som potesena jej profesionalnym pristupom, bola velmi mila cele obdobie, bola trpezliva a vdaka nej som si cez vasu spolocnost vybrala dve nehnutelnosti. Zelam vam mnoho takych pracovitych zamestanancov.

67
ĎAĽŠÍCH

Hľadám pre svojich klientov:

Hľadám pre klienta dvojizbový byt Vyhne, Hodruša,

Hľadám pre klienta dvojizbový byt, ponúknite, platba v hotovosti

Kúpa rodinný dom Svätý Anton

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom, domček môže byť aj pred rekonštrukciu , platba v hotovosti. Kontaktujte ma prosím mailom alebo telefonicky. Pozor, platba v hotovosti!

Kúpa pozemok Banská Štiavnica

Cena okolo: 100 000€
Hľadám pre klienta pozemok v Banskej Štiavnici alebo v okolí. Prosím ponúknite, platba v hotovosti.Ozvite sa mi mailom alebo telefonicky.

Kúpa chalupa Ilija

Cena okolo: 120 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chalupu alebo rodinný dom, domček môže byť aj pred rekonštrukciu , platba v hotovosti. Kontaktujte ma prosím

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Máme pre Vás najlepšiu hypotéku! Teraz už od 0,49%,stačí nezáväzne vyplniť tento formulár a náš zástupca sa Vám ozve. Nič neplatíte, nikam nechodíte.

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:

Predaj, trojizbový byt Banská Štiavnica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Banská Štiavnica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Banská Štiavnica

Predaj, dvojizbový byt Banská Štiavnica

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Banská Štiavnica

Predaj, dvojizbový byt Banská Štiavnica

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom v blízkosti centra Banská Štiavnica

Predaj, rodinný dom v blízkosti centra Banská Štiavnica

PREDANÉ
Predaj, chalupa Uhliská

Predaj, chalupa Uhliská

PREDANÉ
Prenájom, obchodný priestor Levice, Rybníky V

Prenájom, obchodný priestor Levice, Rybníky V

PRENAJATÉ
Prenájom, mezonetový byt Banská Štiavnica

Prenájom, mezonetový byt Banská Štiavnica

PRENAJATÉ
Predaj, chalupa Počúvadlo

Predaj, chalupa Počúvadlo

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Banská Štiavnica - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, jednoizbový byt Banská Štiavnica - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Ďumbierska - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Ďumbierska - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, dvojizbový byt Banská Štiavnica

Predaj, dvojizbový byt Banská Štiavnica

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Banská Štiavnica

Predaj, jednoizbový byt Banská Štiavnica

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Zvolen, Zlatý Potok - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, jednoizbový byt Zvolen, Zlatý Potok - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Banská Štiavnica - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, rodinný dom Banská Štiavnica - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom m2 Banská Štiavnica

Predaj, pozemok pre rodinný dom m2 Banská Štiavnica

PREDANÉ
Predaj, chalupa Banská Štiavnica, Banky

Predaj, chalupa Banská Štiavnica, Banky

PREDANÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 555 m2 Svätý Anton

Predaj, pozemok pre rodinný dom 555 m2 Svätý Anton

PREDANÉ
Predaj, chata Počúvadlo

Predaj, chata Počúvadlo

PREDANÉ
Predaj, chata Hodruša - Hámre, Banská Hodruša - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, chata Hodruša - Hámre, Banská Hodruša - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 1494 m2 Svätý Anton

Predaj, pozemok pre rodinný dom 1494 m2 Svätý Anton

PREDANÉ
Predaj, chalupa Banská Štiavnica, Banky - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, chalupa Banská Štiavnica, Banky - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, jednoizbový byt Štiavnické Bane

Predaj, jednoizbový byt Štiavnické Bane

PREDANÉ
Predaj, rodinná vila vypínajúca sa nad centrom Banskej Štiavnice

Predaj, rodinná vila vypínajúca sa nad centrom Banskej Štiavnice

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Svätý Anton

Predaj, rodinný dom Svätý Anton

PREDANÉ
Predaj, pozemok pre rodinný dom 984 m2 Banská Štiavnica, Štefultov

Predaj, pozemok pre rodinný dom 984 m2 Banská Štiavnica, Štefultov

PREDANÉ
Predaj, chalupa Banský Studenec

Predaj, chalupa Banský Studenec

PREDANÉ
Predaj, chalupa pod lesom Banská Štiavnica, Banky - ZNIŽENÁ CENA

Predaj, chalupa pod lesom Banská Štiavnica, Banky - ZNIŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, chalupa na úpätí Štiavnických vrchov- Bohunice

Predaj, chalupa na úpätí Štiavnických vrchov- Bohunice

PREDANÉ
Predaj, chalupa Štiavnické Bane

Predaj, chalupa Štiavnické Bane

PREDANÉ
Predaj, rodinný dom Močiar - ZNÍŽENÁ CENA

Predaj, rodinný dom Močiar - ZNÍŽENÁ CENA

PREDANÉ
Predaj, chalupa Banská Štiavnica

Predaj, chalupa Banská Štiavnica

PREDANÉ

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia