Ivana Kyseľová patrí pod pobočku HALO reality Topoľčany.

Reality boli dlho mojím koníčkom. Preto som sa rozhodla byť tu teraz pre Vás a Vašu nehnuteľnosť. Mám rada prácu s ľudmi, rada s nimi komunikujem. Reality sú rozmanité, nie je pri nich stereotyp preto som sa v nich našla. Mojím cieľom je spokojný klient a prioritou pomôcť mu nájsť vysnívaný domov. Vždy sa snažím vžiť do role predávajúceho aj kupujúceho, aby som im vedela v ich rozhodovaní správne poradiť.

,,Nikdy som o úspechu nesnívala...Pracovala som na ňom"

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Moji spokojní klienti:

100% spokojnosť, profesionálny prístup,komunikácia. Igor Horvath
Seriozny pristup, rychly predaj, vybavenie vsetkych formalit.
Prijemna, ustretova a vzdy ochotna poradit a pomoct so vsetkym co kupa ci predaj obnasa. Urcite odporucam.

Hľadám pre svojich klientov:

V našej databáze nemáme momentálne žiadne dopyty pre danú oblasť. Pokiaľ hľadáte konkrétnu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Máme pre Vás najlepšiu hypotéku! Teraz už od 0,49%,stačí nezáväzne vyplniť tento formulár a náš zástupca sa Vám ozve. Nič neplatíte, nikam nechodíte.

Moje naposledy predané/prenajaté nehnuteľnosti:


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia