Miroslava Bombeková patrí pod pobočku HALO reality Ružomberok.

Myslím si, že nie každý môže byť realitný maklér. Je to práca náročná, ktorá nie je len o zavesení inzerátu na web, ale hlavne o dobrých medziľudských vzťahoch, pochopení a rešpekte.

S úsmevom :) Vaša spokojnosť je môj cieľ.

Stretávam sa s rôznymi životnými príbehmi, ktoré vedia byť úsmevné, veselé no veľa krát smutné či tragické. Realitný maklér by mal vedieť načúvať, čítať medzi riadkami a vcítiť sa do kože svojho klienta. Realitný maklér by mal mať v sebe kus empatie a veľa krát vedieť nahradiť psychológa či mediátora.

Celý svoj život pracujem s ľuďmi a táto práca ma napĺňa a robí šťastnou. V tom momente keď niekomu pomôžem, si vždy uvedomím, že som si svoje povolanie vybrala správne. Moja práca - práca realitného makléra je dynamická a každý deň prináša nové výzvy. Veľmi sa teším na každého nového klienta, na jeho príbeh a hlavne na to, ako mu spolu splníme sen o predaji či kúpe novej nehnuteľnosti.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám stavebný pozemok, alebo starší rodinný dom v Ružomberku a blízkom okolí. Nesmie sa nachádzať pri hlavnej ceste.

Kúpa rodinný dom Liptovská Lúžna

Cena okolo: 110 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme v obci Liptovská Lúžna samostatne stojaci dom (drevenica/chalupa ) s pozemkom 1000 až 2000 ㎡ s príjazdovou cestou do dvora. Môže byť v zachovalom pôvodnom stave, ideálne 3 izby. Nehľadáme dom so spoločným dvorom a ani dvojdom. Môže to byť aj drevenica.

Kúpa chalupa okr. Ružomberok

Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu/chalupu v Žilinskom kraji, najlepšie v blízkosti obľúbených rekreačných oblastí ako sú Liptovské Revúce, Liptovská Lúžna či Liptovská Osada. Chalupa by mala byť skôr novostavba, alebo po kompletnej rekonštrukcii a nachádzať by sa mala v kľudnej lokalite. Väčšia záhrada je výhodou, takisto aj prekrytá terasa.

Kúpa chalupa Terchová

Cena okolo: 15 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu/chalupu v Žilinskom kraji, najlepšie v blízkosti obľúbených rekreačných oblastí ako je Terchová. Chalupa by mala byť skôr novostavba, alebo po kompletnej rekonštrukcii a nachádzať by sa mala v kľudnej lokalite. Väčšia záhrada je výhodou, takisto aj prekrytá terasa. Žiadaná kapacita je 15 ľudí.

Kúpa chalupa Zázrivá

Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu/chalupu v Žilinskom kraji, najlepšie v blízkosti obľúbených rekreačných oblastí ako je Zázrivá. Chalupa by mala byť skôr novostavba, alebo po kompletnej rekonštrukcii a nachádzať by sa mala v kľudnej lokalite. Väčšia záhrada je výhodou, takisto aj prekrytá terasa. Žiadaná kapacita je 15 ľudí.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Máme pre Vás najlepšiu hypotéku! Teraz už od 0,49%,stačí nezáväzne vyplniť tento formulár a náš zástupca sa Vám ozve. Nič neplatíte, nikam nechodíte.


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU