Mojim cieľom je splniť klientom ich predstavy na ceste za ich vysneným bývaním či poskytnúť kvalitné služby pri predaji alebo prenájme nehnuteľnosti. Okrem realít sa venujem právu a financiám - spokojnosť každého klienta je pre mňa mimoriadne dôležitá. A práve preto je môj prístup ku klientom nielen profesionálny, ale predovšetkým korektný, ľudský a čestný. K tomu patrí samozrejme aj neustále vzdelávanie sa, informovanosť a všeobecný prehľad o situácii na trhu s nehnuteľnosťami.

Život sa začína tam, kde končí komfortná zóna

Budem rada, ak Vám budem môcť pomôcť nielen pri predaji, kúpe alebo prenájme Vašej nehnuteľnosti :)

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

V našej databáze nemáme momentálne žiadne dopyty pre danú oblasť. Pokiaľ hľadáte konkrétnu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU