JUDr. Anna Rumplová patrí pod pobočku HALO reality Bratislava.

Svojej profesii sa venujem dlhé roky. Je to práca vyžadújúca koncepčný prístup, náročná na dôslednosť, analytické myslenie a schopnosť empatie voči klientom. Kontinuálne priebežne aktualizovanie vedomostí je jej nevyhnutnou súčasťou. Pri práci s nehnuteľnosťami však vzniká popri profesionálnych procesoch aj priestor pre čerstvý vzduch, svieže farby, dojmy z atmosféry vytúžených domovov alebo prietorov určených na naplnenie ambícií ... Preto mám túto prácu rada :)

Vaša spokojnosť je môj cieľ.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

Kúpa dvojizbový byt celá Bratislava IV

Cena okolo: 160 000€
Na základe požiadavky klienta našej RK hľadám ponuku na predaj 2-izbového bytu v dome, kde nie je potrebná rekonštrukcia. V dome by mal byť výťah. Výhodou je voľné parkovanie cca do 200 m od domu alebo možnosť získania individuálneho parkovacieho miesta. Výmera bytu by mala byť cca 50 m², výhodou je stav nevyžadujúci okamžitú rekonštrukciu. Prosím ponuky okrem prízemia, prvého a posledného poschodia v dome. Cena do 160 000.- Eur. Preferované lokality sú Karlova Ves, Kramáre a Ružinov. Pokiaľ máte záujem zabezpečiť predaj takéhoto bytu s kompletným servisom, kontaktujte ma prosím.

Kúpa trojizbový byt Ružinov

Cena okolo: 190 000€
Na základe požiadavky klienta našej RK hľadám ponuku na predaj 3-izbového bytu v dome, kde nie je potrebná rekonštrukcia. V dome by mal byť výťah. Výhodou je voľné parkovanie cca do 200 m od domu alebo možnosť získania individuálneho parkovacieho miesta. Výmera bytu by mala byť od 65 m², podmienkou je stav nevyžadujúci okamžitú rekonštrukciu a balkón/lodžia/terasa. Prosím ponuky okrem prízemia, prvého a posledného poschodia v dome. Cena do 190 000.- Eur. Preferované lokality sú Ružinov, Trnávka, Krasňany. Pokiaľ máte záujem zabezpečiť predaj takéhoto bytu s kompletným servisom, kontaktujte ma prosím.

Kúpa rodinný dom okr.

Cena okolo: 150 000€
Na základe požiadavky klienta našej RK hľadám ponuku rodinného domu s pozemkom v lokalite cca do 30 km od Bratislavy. Dom by nemal byť starší ako 10 rokov – bez potreby rekonštrukcie okrem bežnej údržby. Okrem kuchyne a príslušenstva by mal mať najmenej 3 samostatné izby a plnohodnotnú miestnosť použiteľnú dielňu/ateliér. Pozemok nie menší ako 400 m² okrem zastavanej plochy. Výhodou sú Bratislavský kraj a lokality s dobrou dopravnou dostupnosťou do BA. Cena do 150 000.- eur. Pokiaľ máte záujem zabezpečiť predaj takejto nehnuteľnosti s kompletným servisom, kontaktujte ma prosím.

Kúpa rodinný dom okr.

Cena okolo: 150 000€
Na základe požiadavky klienta našej RK hľadám ponuku rodinného domu s pozemkom v lokalite cca do 30 km od Bratislavy. Dom by nemal byť starší ako 10 rokov – bez potreby rekonštrukcie okrem bežnej údržby. Okrem kuchyne a príslušenstva by mal mať najmenej 3 samostatné izby a plnohodnotnú miestnosť použiteľnú dielňu/ateliér. Pozemok nie menší ako 400 m² okrem zastavanej plochy. Výhodou sú Trnavský kraj a lokality s dobrou dopravnou dostupnosťou do BA. Cena do 150 000.- eur. Pokiaľ máte záujem zabezpečiť predaj takejto nehnuteľnosti s kompletným servisom, kontaktujte ma prosím.

Kúpa chalupa Trnava

Cena okolo: 60 000€
Na základe požiadavky klienta našej RK hľadám ponuku rodinného domu vhodného na chalupu alebo chatu v blízkosti zastavaného územia obce s dopravnou dostupnosťou po spevnenej komunikácii do 50 km od Bratislavy. Objekt by mal byť samostatný, oplotený, okamžite obývateľný, bez potreby nevyhnutnej rekonštrukcie. Elektrina a voda sú podmienkou. Výhodou sú Bratislavský a Trnavský kraj, resp. lokality s dobrou dopravnou dostupnosťou do BA. Cena do 60 000.- eur. Pokiaľ máte záujem zabezpečiť predaj takejto nehnuteľnosti s kompletným servisom, kontaktujte ma prosím.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:

Máme pre Vás najlepšiu hypotéku! Teraz už od 0,49%,stačí nezáväzne vyplniť tento formulár a náš zástupca sa Vám ozve. Nič neplatíte, nikam nechodíte.


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU