Svojej profesii sa venujem dlhé roky. Je to práca vyžadújúca koncepčný prístup, náročná na dôslednosť, analytické myslenie a schopnosť empatie voči klientom. Kontinuálne priebežne aktualizovanie vedomostí je jej nevyhnutnou súčasťou. Pri práci s nehnuteľnosťami však vzniká popri profesionálnych procesoch aj priestor pre čerstvý vzduch, svieže farby, dojmy z atmosféry vytúžených domovov alebo prietorov určených na naplnenie ambícií ... Preto mám túto prácu rada :)

Vaša spokojnosť je môj cieľ.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

V našej databáze nemáme momentálne žiadne dopyty pre danú oblasť. Pokiaľ hľadáte konkrétnu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku:


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU