Vyštudovala som Ekonomickú Univerzitu v Bratislave. Takmer dvadsať rokov som pracovala v oblasti Public relations pre najvýznamnejšie slovenské a zahraničné spoločnosti so sídlom v SR a ČR. Pre médiá pracujem doteraz, no po materskej dovolenke sa toho veľa zmenilo a mojou prioritou sa stala rodina. Práca realitného makléra mi dáva slobodu a možnosť žiť život, ktorý ma napĺňa.

Človek, ktorý stojí na vrchole hory, tam nespadol.

Chcete predať nehnuteľnosť a neviete za koľko?

Som tu pre vás

Neváhajte ma kontaktovať, som profesionálny maklér a vo svojej lokalite mám prehľad. Stačí si dohodnúť stretnutie, ktoré je úplne bezplatné, poradím vám ako predať vašu nehnuteľnosť čo najlepšie a najrýchlejšie. Ale hlavne profesionálne a bezpečne. Následne sa vy rozhodnete, či chcete využiť naše služby.

Online kalkulačka

Neviete, aká je cena vašej nehnuteľnosti aspoň odhadom? Stačí vyplniť jednoduchú kalkulačku a dozviete sa aktuálnu priemernú cenu a dokonca aj rozptyl nehnuteľností práve v ponuke. Túto štatistiku máme z viac ako 100.000 aktuálnych nehnuteľností na trhu!
Online kalkulačka na výpočet ceny nehnuteľností.

Hľadám pre svojich klientov:

V našej databáze nemáme momentálne žiadne dopyty pre danú oblasť. Pokiaľ hľadáte konkrétnu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať.

Máme pre vás najlepšiu hypotéku: